Dzisiaj jest sobota, 13 sierpnia 2022 r., 225 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

10 listopada delegacja władz Miasta Dęblin złożyła wieńce na Dęblińskich grobach, ku czci 99 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

 

Włodarze odwiedzili Cmentarz Parafialny, Komunalny, Wojskowy na Balonnej oraz pomniki na terenie miasta na których złożyli wieńce.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 1543

W weekend 11 i 12 listopada na Wyspie - Wisła w Stężycy koło Dęblina rusza FISHING BOAT- WYSPA WISŁA 2017.

 

Wydarzenie pod hasłem „woda-powietrze” jest adresowane do miłośników sportów wodnych, wędkarstwa, lotnictwa oraz osób zainteresowanych ożywieniem turystycznym rzeki Wisły. 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Miasto Dęblin, odsłon: 2217
Źródło: UM Dęblin

W niedzielę 5 listoada Chór Dziecięcy Grupy Rekonstrukcji Historycznych "Żołnierze Września 1939 Garnizonu Dęblin" dał oprawę Ogólnopolskiego Konkursu "Pamięć nieustająca", którego podsumowanie zbiega się zawsze ze Świętem Odzyskania przez Polskę Niepodległości, a uroczyste wręczenie nagród odbywa się zawsze w niedzielę poprzedzającą to Święto.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 1592
Zdjęcie poglądowe

99 lat temu w 1918 roku, po 123 latach od rozbiorów dokonanych przez Austrię, Prusy i Rosję odrodziła się Niepodległa Polska. Tradycyjnie 11 listopada będziemy obchodzić rocznicę odzyskania przez Polskę niepodlełości. 11 listopada 1918 to data pieczętująca ostateczną klęskę Niemiec. 

 

W imieniu burmistrza Miasta Dęblin Beaty Siedleckiej serdecznie zapraszamy do udziału w Zaduszkowym Wieczorze Wspomnień pt. "A przecież mi żal" oraz obchodach 99. Rocznicy Odzyskania Niepodległości pt. "Ognie Niepodległości".kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 1410

W czwartek 2 listopada 2017 roku odbyła się I sesja II kadencji Młodzieżowej Rady Miasta w Dęblinie. Młodzi kandydaci na radnych z Dęblińskich placówek oświatowych spotkali się na sali konferencyjnej Urzędu Miasta by przyjąć ślubowanie.

 

Otwarcia sesji dokonał Przewodniczący Rady Miasta Dęblin Waldemar Chochowski zgodnie ze Statutem MRM.

 

Powitał nowo wybranych Radnych, Burmistrz Miasta Dęblin, opiekuna MRM oraz pozostałych gości. Następnym krokiem było przedstawienie porządku obrad.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 1381
UM Dęblin

Podobnie jak w latach ubiegłych, również w tym roku w Puławach i Dęblinie odbędą się kwesty na ekshumacje i identyfikacje Żołnierzy Niezłomnych. Dotychczas łącznie udało się zebrać kilkanaście tysięcy złotych.

 

Datki pozwalają finansować prace prowadzone systematycznie przez Fundację Niezłomni.

 

Organizacja poszukuje miejsc pochówków, ekshumuje, dokonuje identyfikacji genetycznych a także organizuje uroczyste pogrzeby Żołnierzy Niezłomnych.kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 1020
Fot. UM Dęblin

Towarzystwo Przyjaciół Dęblina zorganizowało dnia 20 października 2017 r uroczystość symbolicznego upamiętnienia jeńców - żołnierzy Armii Czerwonej zamordowanych i zmarłych w STALLAGU 307 w latach 1941-1944, którzy zostali pochowani w nieoznakowanych mogiłach w pobliżu Cmentarza Wojennego Balonna w Dęblinie. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 1330
Zdjęcie poglądowe / pixabay.com / Erbs55

Ośrodek Pomocy Społecznej w Dęblinie we współpracy ze Stowarzyszeniem „Przeszłość – Przyszłości” po raz kolejny włączył się w akcję „Polacy – Rodakom” – zbiórka i przygotowanie paczek świąteczno–noworocznych dla polskich dzieci mieszkających na Białorusi i Ukrainie.  

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 1123

Dnia 14 października Wojskowe Koło Łowieckie Nr. 118 Cyranka obchodziło 70-lecie działalności wraz z nadaniem sztandaru łowieckiego. 

Program  uroczystości rozpoczął się od poświęcenia sztandaru podczas uroczystej mszy świętej  w Kościele Garnizonowym w Dęblinie.

 

W następnej kolejności odbyła się uroczysta zbiórka w Klubie Uczelnianym WSOSP wraz z nadaniem sztandaru Łowieckiego.

 

Zgromadzeni goście na wejście do klubu uczelnianego degustowali przysmaki myśliwskie oraz mogli obejrzeć wystawę malarską o tematyce łowieckiej Tadeusza Burego.kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 2213

Miasto Dęblin rozpoczęło w br. realizację inwestycji polegającej na budowie i przebudowie dróg w os. Jagiellońskie. 

 

Biorąc pod uwagę bardzo zły stan dróg, docelowo planowana jest przebudowa wszystkich dróg na osiedlu. Jednak ze względu na duży zakres robót (sieć ulic o długości ok. 5 km) inwestycja będzie prowadzona etapowo.

 

Etap I zadania, realizowany w 2017 r. obejmuje kompleksową przebudowę 3 dróg gminnych w os. Jagiellońskie w Dęblinie, tj. :

  • Frycza Modrzewskiego,
  • Jana Długosza,
  • ul. Wł. Jagiełły,


kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 1285

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Oferuję Dyplomy magisterskie, licencjacki, inżynierski, matura, szkoły zawodowe
Wystawiamy dyplomy i świadectwa, Matura w nowej formule, Matura w starej formule, Świadectwo liceum, Świadectwo technikum, Ś...
Szczegóły ogłoszenia

Stoły betonowe do gier na zewnątrz
Przedstawiamy Państwu stół betonowy do tenisa stołowego. Blat o grubości 80mm z kruszywem ozdobnym wykonany z wibrowanego beton...
Szczegóły ogłoszenia

Pracownicy - Leasing Pracowników
Firma RV Group Poland sp. z o. o. z siedzibą w Wadowicach i działem we Wrocławiu oferuje Państwu współpracę w zakresie outsourci...
Szczegóły ogłoszenia

Oferta pożyczki między osobami fizycznymi
Poszukujesz kredytu na wznowienie działalności po pandemii lub na realizację projektu lub potrzebujesz pieniędzy z innych powodó...
Szczegóły ogłoszenia

What Are Private Keys And Why Are They Important?
• Generate private key from bitcoin address online • bitcoin private key recovery tool • Recover bitcoin wallet with private...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook