Dzisiaj jest czwartek, 27 stycznia 2022 r., 27 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka 1

W poniedziałek 1 czerwca w całej Polsce świętowany był Dzień Dziecka. Niewątpliwie jest to czas na który rok rocznie czekają wszystkie dzieci. W wielu miejscach w poniedziałek było wesoło, gwarnie i kolorowo. Również na placu przed Urzędem Miasta Dęblin dzieci z miejskich placówek oświatowych spotkały się z burmistrzem Beatą Siedlecką, która objęła patronatem to wydarzenie. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 2250

W dniu 21 maja 2015 r. w lokalu Miejskiej Biblioteki Publicznej – Filia Rycice odbyła się uroczystość podsumowująca VIII edycję konkursu „Mistrz Czytania” oraz VII edycję „Klubu Milionerów”. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 3603

15 maja 2015 r. w lokalu Miejska Biblioteka Publiczna miał miejsce niezwykły wieczór - spotkanie poświęcone życiu i karierze piosenkarskiej Anny German.  Spotkanie poprowadziła Volga Yerafeyenka, pisarka pochodzącą z Białorusi, od 2006 r.  mieszkająca  w Polsce. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 2891

Skrzydlate Juwenalia 2015 przeszły już do historii miasta. W pamięci wielu obecnych w dniu 14 maja na Stadionie KS „Czarni Dęblin” pozostały już tylko miłe wspomnienia. Niewątpliwie było to ważne wydarzenie, ponieważ historia Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych to już 90 lat, ale po raz pierwszy studenckie Skrzydlate Juwenalia odbyły się na terenach miejskich. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 2872

W ciągu dwóch lat w okolicach Łodzi, Radomia i w Dęblinie ma powstać nowy region gospodarczy, skupiający firmy z branży lotniczej - Wyżyna Lotnicza. Nowe inwestycje planują tam firmy lotnicze. List otwarty w tej sprawie podpisali Burmistrz Dęblina Beata Siedlecka, Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska i Radosław Witkowski, Prezydent Miasta Radomia.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 1683

Trwają przygotowania do tegorocznego Jubileuszu 90-lecia "Szkoły Orląt" oraz Dni Dęblina 2015 r. Znamy też gwiazdy, które wystąpią w czerwcu na dęblińskiej scenie. Uroczyste obchody odbędą się w dniach od 18 do 21 czerwca 2015 r. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 4647

W ostatnim czasie pojawia się coraz więcej uwag ze strony mieszkańców na temat godzin otwarcia Urzędu Miasta Dęblin w poniedziałki.

Aktualnie petenci mogą załatwiać swoje sprawy w godzinach od 9:00 do 17:00. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 1669

W związku z upływem w dniu 31 grudnia 2015 r. 4-letniej kadencji ławników i zbliżającymi się wyborami ławników na następną kadencję obejmującą lata 2016-2019, kandydatów należy zgłaszać do Biura Rady Miasta (pokój nr 4 Urzędu Miasta Dęblin, ul. Rynek 12, tel. (81) 8830377 w terminie do dnia 30 czerwca 2015 r.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, odsłon: 1444

Biuro Rady Miasta w Dęblinie informuje, że w dniach 20 oraz 26 maja br. obędą się posiedzenia Komisji Gospodarki Komunalnej, Komisji Zdrowia i Problematyki Socjalnej oraz wszystkich Komisji Rady Miasta.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 1792

W środę 6 maja przy cmentarzu wojennym na ulicy Balonna odsłonięto obelisk upamiętniający zagładę miejscowych Żydów podczas II wojny światowej i funkcjonowania na tym terenie Niemieckiego Obozu Pracy Przymusowej „Bauleitung der Luftwaffe”. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 2965

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Tłumacz języka niemieckiego praca zdalna
Nasz nowy Klient to Europejska sieć sklepów wielobranżowych.Od 20-stu lat firma rozwija się na rynku polskim i staje się jednymz...
Szczegóły ogłoszenia

Farmasi - Praca Stała Lub Zajęcie Dodatkowe
Odkryj fascynujący świat Farmasi!Dołącz do nas i zostań partnerem Farmasi!Kupuj kosmetyki, suplementy, środki czystości dla sieb...
Szczegóły ogłoszenia

Asystent działu IT ze znajomością języka angielskiego - praca zdalna
Asystent działu IT ze znajomością języka angielskiego praca zdalnaPodstawowe obowiązki:• prowadzenie kalendarza (2 osób)• raport...
Szczegóły ogłoszenia

Zarabiaj na swojej pasji promując swoje miasto
Szanowny Użytkowniku Internetu, chcesz prowadzić portal internetowy o swoim mieście, tam, gdzie mieszkasz? to naprawdę możliwe...
Szczegóły ogłoszenia

Tłumacz języka chorwackiego praca zdalna
Nasz nowy Klient to Europejska sieć sklepów wielobranżowych. Od 20-stu lat firma rozwija się na rynku polskim i staje się...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook