Dzisiaj jest czwartek, 27 stycznia 2022 r., 27 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka 1

Klub 4. Skrzydła Lotnictwa Szkolnego ogłasza konkurs na plakat, zorganizowany z okazji 97. rocznicy Odzyskania Niepodległości. Mogą w nim brać udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów. Konkurs polega na wykonaniu plakatu mającego uczcić Narodowe Święto Niepodległości – 11 listopada.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 1860

Burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka została uhonorowana przez Samorząd Studentów Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie okolicznościową statuetką. W imieniu wszystkich członków podziękowania za aktywne wspieranie dęblińskich żaków i pomoc w organizacji przedsięwzięć w roku akademickim 2014/2015 przekazał na ręce Pani Burmistrz Przewodniczący sierż. pchor. Kamil Mazur.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 1843
fot. M.B

W piątek, 9 października ulicami Dęblina przeszedł Marsz Różowej Wstążki. Jego głównym celem było zachęcenie kobiet do poddawania się badaniom profilaktycznym, co pomaga wykryć raka piersi we wczesnym stadium.

 

 

Nie przypadkowo marsz odbył się teraz, ponieważ Ministerstwo Zdrowia nazwało październik miesiącem walki z rakiem piersi.

 

 

 

Marsz Różowej Wstążki to jeden ze sposobów promowania profilaktyki przeciwrakowej u kobiet. Rak piersi jest najczęstszym nowotworem złośliwym u pań. Samobadaniei wykonywanie profilaktycznych badań przesiewowych zwiększa prawdopodobieństwo wykrycia choroby we wczesnym stadium.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 2450
fot. M.B

Tematem przewodnim debaty było bezpieczeństwo w ruchu drogowym na terenie miasta Dęblin oraz problematyka dopalaczy. Spotkanie miało na celu zdiagnozowanie problemów i oczekiwań społeczeństwa oraz wypracowanie modelu współpracy Policji i samorządu na rzecz poprawy bezpieczeństwa w mieście. 

 

Debata społeczna odbyła się pod koniec września w Ratuszu Miejskim z udziałem przedstawicieli Policji, Burmistrza Miasta Dęblin i zainteresowanych mieszkańców.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 3625

Biuro Rady Miasta Dęblin informuje, że w dniu 29 października 2015 r. o godz. 9.00 odbędzie się XIV sesja Rady Miasta Dęblin w sali nr 1 Ratusza Miasta (Dęblin, ul. Rynek 12) z następującym porządkiem obrad:

 

Porządek posiedzenia:

1. Otwarcie sesji.

2. Przedstawienie porządku obrad.
3. Informacja o pracach Przewodniczącego Rady i Burmistrza Miasta w okresie między sesjami.

4. Zapytania, interpelacje i wnioski.
5. Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych w mieście Dęblin za rok szkolny 2014/2015.
6. Analiza stanu gospodarki odpadami komunalnymi na terenie Miasta Dęblin za 2014 rok.
7. Informacja dotycząca funkcjonowania komunikacji miejskiej na terenie miasta Dęblin.

8. Rozpatrzenie projektów uchwał w sprawach:
a) wyboru ławników na kadencję 2016 – 2019;
b) wprowadzenia zmian w uchwale budżetowej Miasta Dęblin na 2015 rok;
c) określenia wysokości stawek podatku od nieruchomości obowiązujących na obszarze gminy Dęblin na rok 2016;
d) określenia wysokości rocznych stawek podatku od środków transportowych na rok 2016;
e) określenia wzorów deklaracji i informacji podatkowych w zakresie podatku od nieruchomości, rolnego i leśnego;
f) zabezpieczenia środków finansowych niezbędnych do zakupu samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej Dęblin-Masów;
g) wprowadzenia opłaty targowej i określenia zasad ustalania i poboru oraz terminów płatności, wysokości stawek opłaty i zarządzenia jej poboru w drodze inkasa;
h) zmiany szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i zagospodarowania tych odpadów w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi;
i) nabycia działki nr 4058/2 położonej w Dęblinie przy ul. 15 Pułku Piechoty Wilków;
j) wyrażenia zgody na zawarcie umów dzierżawy działek położonych w Dęblinie;
k) zajęcia stanowiska dotyczącego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Dęblinie.

9. Informacja Przewodniczącego Rady Miasta i Burmistrza Miasta w zakresie złożonych oświadczeń majątkowych.
10. Odpowiedzi na zapytania, interpelacje i wnioski.
11. Zatwierdzenie protokołu z XIII sesji Rady Miasta.

12. Zamknięcie sesji.

 

 bip.um.deblin.pl

 

 kategoria: Miasto Dęblin, Top, Aktualności, dodano: 22-10-2015 21:57

Biuro Rady Miasta w Dęblinie informuje, że

w dniu 27 października 2015 r. o godz. 9.30 w sali nr 1 Ratusza Miasta odbędzie się wspólne posiedzenie wszystkich Komisji Rady Miasta według następującego porządku:

 

 

1. Sprawa utworzenia „Miejskiego Centrum Kultury i Rekreacji” poprzez rozszerzenie zadań Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie połączonego z Miejską Biblioteką Publiczną w Dęblinie.
2. Zaopiniowanie materiałów na 14. sesję Rady Miasta.
3. Sprawy różne.
 
Szczegółowe informacje znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej

 

 

 kategoria: Miasto Dęblin, Top, Aktualności, dodano: 22-10-2015 21:28

Może trudno w to uwierzyć, ale Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 imienia gen. Franciszka Kleeberga w Dęblinie w październiku tego roku będzie obchodził swoje 70 urodziny. To jedna z najstarszych szkół zawodowych w powiecie! 

 

Historia Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Dęblinie rozpoczyna się od 25 października 1945 roku. Po miesiącach intensywnych przygotowań w tym dniu nastąpiło oficjalne otwarcie szkoły. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 2134

Od dnia 1 października bieżącego roku na terenie naszego miasta zostaje uruchomiona komunikacja miejska obsługiwana przez MZK – Puławy Spółka z o. o.

Sprzedaż biletów na przejazd komunikacją miejską odbywać się będzie bezpośrednio w autobusie. Cena biletu za jednorazowy przejazd w Dęblinie wynosi 2,50zł.
 
 


kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 2687

Od października rusza w Dęblinie planowana i zgodna z rozkładem jazdy komunikacja miejska. W piątek 18 września Beata Siedlecka, burmistrz Dęblina i Janusz Grobel, prezydent Puław podpisali umowę, na mocy której MZK w Puławach rozpocznie świadczenie usług transportowych w Dęblinie. Czerwono-niebieskie, niskopodłogowe autobusy pojawią się na ulicach miasta już w październiku. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 3463

Na sali obrad w dęblińskim Ratuszu od niedawna jest ustawiana kamera podczas obrad Rady Miasta. Mieszkańcy Dęblina mają możliwość obejrzenia całej relacji z sesji na internecie. Obowiązujące przepisy zezwalają na rejestrację obrazu oraz dźwięku obrad radnych z sesji i komisji. Kamera w dęblińskim Ratuszu podczas obrad radnych zagości już na stałe. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 2307

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Tłumacz języka niemieckiego praca zdalna
Nasz nowy Klient to Europejska sieć sklepów wielobranżowych.Od 20-stu lat firma rozwija się na rynku polskim i staje się jednymz...
Szczegóły ogłoszenia

Farmasi - Praca Stała Lub Zajęcie Dodatkowe
Odkryj fascynujący świat Farmasi!Dołącz do nas i zostań partnerem Farmasi!Kupuj kosmetyki, suplementy, środki czystości dla sieb...
Szczegóły ogłoszenia

Asystent działu IT ze znajomością języka angielskiego - praca zdalna
Asystent działu IT ze znajomością języka angielskiego praca zdalnaPodstawowe obowiązki:• prowadzenie kalendarza (2 osób)• raport...
Szczegóły ogłoszenia

Zarabiaj na swojej pasji promując swoje miasto
Szanowny Użytkowniku Internetu, chcesz prowadzić portal internetowy o swoim mieście, tam, gdzie mieszkasz? to naprawdę możliwe...
Szczegóły ogłoszenia

Tłumacz języka chorwackiego praca zdalna
Nasz nowy Klient to Europejska sieć sklepów wielobranżowych. Od 20-stu lat firma rozwija się na rynku polskim i staje się...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook