Dzisiaj jest czwartek, 27 stycznia 2022 r., 27 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka 1

Od dnia 1 października b.r. planowane jest uruchomienie komunikacji miejskiej na terenie Miasta Dęblin, obsługiwanej przez MZK – Puławy Spółka z o. o. Urząd Miasta zaprasza mieszkańców do wzięcia udziału w konsultacjach dotyczących rozkładu jazdy. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 3377

Szanowni Mieszkańcy Powiatu Ryckiego

 

W związku z nową perspektywą finansową Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Lepsza Przyszłość Ziemi Ryckiej” jest w trakcie przygotowywania Lokalnej Strategii Rozwoju, dokumentu strategicznego, w którym zostaną określone rodzaje i typy  realizowanych projektów za naszym  pośrednictwem. Jeśli masz ciekawy pomysł, chcesz mieć  wpływ na kierunki rozwoju swojej gminy, chcesz rozpocząć lub rozwinąć działalność gospodarczą, jesteś przedstawicielem organizacji pozarządowej przyłącz się do nas, przyjdź na konsultacje społeczne, wypełnij ankietę, fiszkę projektową i złóż  je w swojej gminie lub siedzibie LGD. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, Powiat, odsłon: 2538

Burmistrz Miasta Dęblin, Beata Siedlecka w dniu 31 lipca br. podpisała umowę z Ministerstwem Sportu i Turystyki na dofinansowanie wybudowanego już kompleksu sportowego przy Zespole Szkół Nr 3 w Dęblinie. Pieniądze w kwocie 200 000 zł będą pochodzić z Programu Rozwoju Regionalnej Infrastruktury Sportowej. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 3152

Miasto Dęblin razem z Radomiem i Łodzią w ciągu dwóch lat stworzy nowy projekt gospodarczy o nazwie Wyżyna Lotnicza. We wtorek, 30 czerwca dziewięciu sygnatariuszy, wśród nich Beata Siedlecka, burmistrz Dęblina podpisało list intencyjny w sprawie utworzenia nowego klastra lotniczego w Polsce. Jest to trzecie, po Dolinie Lotniczej i centrum Lotniczym w Południowo - Zachodniej Polsce przedsięwzięcie w kraju.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 2148

10 czerwca 2015 r. na terenie obiektów sportowych Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie, odbyła się „III Olimpiada przedszkolaka”.

W tym roku hasłem przewodnim było: „Wystartuj z przedszkola”. W olimpiadzie udział wzięły dzieci z trzech dęblińskich przedszkoli: Przedszkola nr 1, Przedszkola nr 3 – oddział z ul. 15 – tego Pułku Piechoty „Wilków” oraz oddział z ul. Michalinowskiej.
 
 


kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 3880

W niedzielę – 21 czerwca 2015 r. w godz. 15.00 – 18.00 na terenie obiektów sportowych Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie odbywały się „Rodzinne Igrzyska na Orliku”. Impreza wpisana w obchody „Dni Dęblina” została zorganizowana w ramach ogólnopolskiego projektu o tej samej nazwie. W Igrzyskach wzięło udział około 20 rodzin. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 3301

Tegoroczne Dni Dęblina dobiegły już końca. Liczne atrakcje, dobra muzyka i piękna pogoda sprawiły, że były to udane dni. Święto miasta w tym roku było połączone z obchodami 90-lecia „Szkoły Orląt”, z tego też powodu wszystkie piątkowe i sobotnie atrakcje, występy artystyczne i koncerty odbywały się na stadionie sportowym WSOSP. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 8959

15.06.2015 r. dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 3 przy ul. Michalinowskiej 1A wraz z nauczycielkami i Panią Dyrektor Małgorztą Wnuk w ramach realizacji zadania głównego przedszkola na rok szkolny 2014/2015 ,,Dęblin - nasza mała Ojczyzna w twórczości artystycznej dzieci" odbyły wycieczkę do Urzędu Miasta w Dęblinie. 


 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 3151

Miasto Dęblin jest pierwszym punktem objazdowej wystawy związanej z obchodami 35 rocznicy Lubelskiego Lipca 1980. Materiał do wystawy został przygotowany przez Lubelski Oddział IPN. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 4176

Przez dwa tygodnie maja na stronie urzędu dostępna była sonda, w której zapytano naszych mieszkańców o godziny pracy magistratu. Pomysł z tego typu zapytaniem wyszedł bezpośrednio od Państwa, ponieważ zasugerowano ten rodzaj komunikacji z mieszkańcami. W związku z tym, że zdanie mieszkańców jest dla urzędu ważne skierowano zapytanie w formie sondy o ewentualne zmiany pracy urzędu w poniedziałki. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 2207

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Tłumacz języka niemieckiego praca zdalna
Nasz nowy Klient to Europejska sieć sklepów wielobranżowych.Od 20-stu lat firma rozwija się na rynku polskim i staje się jednymz...
Szczegóły ogłoszenia

Farmasi - Praca Stała Lub Zajęcie Dodatkowe
Odkryj fascynujący świat Farmasi!Dołącz do nas i zostań partnerem Farmasi!Kupuj kosmetyki, suplementy, środki czystości dla sieb...
Szczegóły ogłoszenia

Asystent działu IT ze znajomością języka angielskiego - praca zdalna
Asystent działu IT ze znajomością języka angielskiego praca zdalnaPodstawowe obowiązki:• prowadzenie kalendarza (2 osób)• raport...
Szczegóły ogłoszenia

Zarabiaj na swojej pasji promując swoje miasto
Szanowny Użytkowniku Internetu, chcesz prowadzić portal internetowy o swoim mieście, tam, gdzie mieszkasz? to naprawdę możliwe...
Szczegóły ogłoszenia

Tłumacz języka chorwackiego praca zdalna
Nasz nowy Klient to Europejska sieć sklepów wielobranżowych. Od 20-stu lat firma rozwija się na rynku polskim i staje się...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook