Dzisiaj jest czwartek, 27 stycznia 2022 r., 27 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka 1

W poniedziałek, 25 stycznia 2016 roku odbyło się ważne dla Dęblina i jego młodych reprezentantów wydarzenie. Na sali konferencyjnej Urzędu Miasta Dęblin uroczystą sesją zainaugurowała swoją pracę Młodzieżowa Rada Miasta Dęblin
I kadencji. Zgodnie ze statutem rady pierwsze obrady rozpoczął Przewodniczący Rady Miasta Dęblin, Waldemar Chochowski. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 2928

Sesję budżetową Rady Miasta Dęblin można nazwać hucpą. Przygotowany przeze mnie projekt budżetu został zmarginalizowany przez słynną 12- stkę z klubu radnych Razem dla Dęblina. Budżet został rozdrapany, tak aby każdy radny klubu dostał „ochłap” za podniesienie ręki a lwią część zagarnął prowadzący obrady radny A. Banaś na remont ulicy Wiejskiej, inwestycji bez przygotowania (brak podziału działek prywatnych i przekazania ich pod drogę, brak kanalizacji, e.t.c.)

 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 2910
fot. Adrianna Jarosz

W piątek 15 stycznia w Urzędzie Miasta Dęblin odbyło się spotkanie przybyłego z Włoch burmistrza miasta Sedriny z burmistrzem Dęblina i jego mieszkańcami. Rozmowy dotyczyły współpracy między tak daleko położonymi od siebie miastami. Obecni na spotkaniu dyrektorzy, przedstawiciele dęblińskich placówek i instytucji, przewodniczący dęblińskich osiedli, mieszkańcy oraz kilku radnych mieli okazję przedstawić swój punkt widzenia odnośnie współpracy Dęblina z Sedriną. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 3809

Zgodnie z ustawą o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej utworzone zostały punkty nieodpłatnej pomocy prawnej na terenie powiatu ryckiego. W punkcie prowadzonym na terenie miasta Dęblin pomoc świadczona jest w budynku Urzędu Miasta Dęblin przy ul. Rynek 12, lokal biurowy nr 1, w każdą środę w godzinach 14:00 - 18:00.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, Powiat, odsłon: 1995

Na terenie Dęblina krąży oszust, który wyłudza pieniądze od starszych osób. Informujemy, że pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej i Urzędu Miasta a także innych jednostek organizacyjnych nie pobierają żadnych pieniędzy od mieszkańców.

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz o powiadomienie Policji o podejrzanych wizytach w mieszkaniach osób podających się za urzędników /deblin.pl/
 
 


kategoria: Miasto Dęblin, Top, Aktualności, dodano: 13-01-2016 09:37

Burmistrz Dęblina Beata Siedlecka zaprasza mieszkańców na wspólne powitanie Nowego 2016 Roku! 

 

W programie przewidziane są konkursy i zabawy z nagrodami, a o północy wspólny toast, sztuczne ognie, dyskoteka oraz życzenia Noworoczne burmistrz Dęblina Beaty Siedleckiej.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 2562
fot. Adrianna Jarosz

Tradycją w Urzędzie Miasta Dęblin są coroczne spotkania opłatkowe burmistrza z samorządowcami, przedstawicielami wojska, miejskich instytucji, zakładów pracy a także organizacji pozarządowych i przedsiębiorców. Do tej pory miały one charakter zamknięty i odbywały się na Sali Ślubów Ratusza Miejskiego.


W tym roku spotkanie odbyło się 18 grudnia o godz: 15:00 i po raz pierwszy miało zupełnie odmienny charakter. Burmistrz Beata Siedlecka oprócz gości z wyżej wymienionych jednostek zaprosiła również mieszkańców Dęblina. Tegoroczne spotkanie odbyło się na placu przez Ratuszem i było ukłonem władz miasta w kierunku mieszkańców.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 4360

Burmistrz Miasta Dęblin zaprasza wszystkich mieszkańców 18 grudnia o godzinie 15.00 na wspólne łamanie się opłatkiem, degustację potraw wigilijnych, a dzieci i młodzież z Miejskiego Domu Kultury wykonają dla mieszkańców kolędy i pastorałki. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 1930

W przeddzień Święta Niepodległości Burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka wspólnie z Radnymi Rady Miasta Dęblin Mariuszem Ceglarskim i Robertem Pasek oraz Przewodniczącymi Zarządów Osiedlowych:  Bożeną Lesisz, Jolantą Szpak, Maciejem Jakubikiem, Jerzym Lewandowskim, Andrzejem Kurowskim i Leopoldem Świetlińskim symbolicznie złożyli kwiaty i zapalili znicze w miejscach Pamięci Narodowej.  

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 2376

97 lat temu w 1918 roku, po 123 latach od rozbiorów dokonanych przez Austrię, Prusy i Rosję odrodziła się Niepodległa Polska. Tradycyjnie 11 listopada będziemy obchodzić rocznicę odzyskania przez Polskę niepodlełości11 listopada 1918 to data pieczętująca ostateczną klęskę Niemiec. 

 

 

Obchody 97. rocznicy odzyskania Niepodległości Polski:

 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 2074

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Tłumacz języka niemieckiego praca zdalna
Nasz nowy Klient to Europejska sieć sklepów wielobranżowych.Od 20-stu lat firma rozwija się na rynku polskim i staje się jednymz...
Szczegóły ogłoszenia

Farmasi - Praca Stała Lub Zajęcie Dodatkowe
Odkryj fascynujący świat Farmasi!Dołącz do nas i zostań partnerem Farmasi!Kupuj kosmetyki, suplementy, środki czystości dla sieb...
Szczegóły ogłoszenia

Asystent działu IT ze znajomością języka angielskiego - praca zdalna
Asystent działu IT ze znajomością języka angielskiego praca zdalnaPodstawowe obowiązki:• prowadzenie kalendarza (2 osób)• raport...
Szczegóły ogłoszenia

Zarabiaj na swojej pasji promując swoje miasto
Szanowny Użytkowniku Internetu, chcesz prowadzić portal internetowy o swoim mieście, tam, gdzie mieszkasz? to naprawdę możliwe...
Szczegóły ogłoszenia

Tłumacz języka chorwackiego praca zdalna
Nasz nowy Klient to Europejska sieć sklepów wielobranżowych. Od 20-stu lat firma rozwija się na rynku polskim i staje się...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook