Dzisiaj jest piątek, 19 sierpnia 2022 r., 231 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Fot. Elżbieta Wróbel

Uroczystości tradycyjnie rozpoczęły się Mszą Świętą w intencji Ojczyzny w kościele pod wezwaniem Świętego Piusa V Papieża w Dęblinie.

 

Po Mszy Św., przy akompaniamencie Orkiestry Wojskowej, uczestnicy przeszli ulicami miasta przed Pomnik Niepodległości.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, Powiat, odsłon: 3947

W dniu 12 kwietnia 2017r. w NFOŚiGW w Warszawie podpisana została umowa na dofinansowanie projektu pn.”Modernizacja i rozbudowa systemu odprowadzania ścieków oraz zaopatrzenia w wodę na terenie aglomeracji Dęblin-etap II” w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, Działanie 2.3 „Gospodarka wodno-ściekowa w aglomeracjach”, oś priorytetowa II „Ochrona środowiska, w tym adaptacja do zmian klimatu”. 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 2843
YvetteNatuurfotografie

Na podstawie § 10. 1 rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 31 grudnia 2013 r. w sprawie przeprowadzania ochronnych szczepień lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie (Dz. U. z 2013r., poz. 1737) na terenie województwa lubelskiego, w dniach 23-28 kwietnia 2017 roku, planowane jest szczepienie przeciwko wściekliźnie lisów wolno żyjących metodą doustną. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, Powiat, odsłon: 3249
Zdjęcie poglądowe/pixabay.com

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Rykach informuje, że dnia 5 kwietnia bieżącego roku zostało opublikowane w Dzienniku Ustaw Rzeczpospolitej Polskiej rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 4 kwietnia 2017 r. w sprawie zarządzenia środków związanych z wystąpieniem wysoce zjadliwej grypy ptaków (Dz. U. z 2017 r. poz. 722).

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Miasto Dęblin, odsłon: 1888
Święta Wielkanocne to czas, kiedy na nowo budzi się życie i napełnia nas nadzieją na dobre dziś  i lepsze jutro.
 
Życzę Państwu, aby był to czas spokoju ducha, radości i odpoczynku.
Niech zmartwychwstały Chrystus obdarzy Państwa i Państwa bliskich dobrym zdrowiem, rozjaśni mroki życia i doda sił do nieustannej przemiany serc, a wiara, szczęście i miłość będą zawsze obecne w Państwa domach.
 
Beata Siedlecka
Burmistrz Dęblina
 
 


kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 1291
pixabay/com

Miasto Dęblin zakwalifikowane zostało do udziału w projekcie Ministerstwa Sportu i Turystyki „Lokalny Animator Sportu”, który jest realizowany przez Fundację Rozwoju Kultury Fizycznej. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 1301

Ponad 50 przewodników turystycznych z całej Polski przez 3 dni będzie poznawać atrakcje turystyczne miasta i gminy Dęblin oraz Powiatu Ryckiego. WISŁA Guide Tour jest pierwszym tego typu spotkaniem adresowanym do środowiska przewodnickiego, pracowników punktów informacji turystycznej i operatorów turystyki, organizowanym w tym regionie województwa lubelskiego.

 

 kategoria: Aktualności,Miasto Dęblin, odsłon: 1390

Ilość uczestników zlotu zaskoczyła samych organizatorów zlotu. W niedzielę 2. kwietnia b.r. piękna pogoda sprzyjała motocyklistom, którzy przyjechali do Dęblina z różnych krańców Polski. Ponad 900 motocykli i jeszcze więcej ludzi.

 

Motocykliści uzbierali również kwotę 5002,08 zł i przekazali na leczenie Kajtka Krygrowskiego.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Miasto Dęblin, odsłon: 1934
Fot. D24

W piątek 3 lutego w dęblińskim magistracie odbyło się spotkanie z sekretarzem stanu w Ministerstwie Rodziny Pracy i Polityki Społecznej. 

 

Wiceminister Krzysztof Michałkiewicz do Dęblina przyjechał z wizytą roboczą. Spotkał się z burmistrz Dęblina Beatą Siedlecką, radnymi oraz kierownikiem i pracownikami OPS. Przewodnim tematem rozmów było funkcjonowanie lokalnego OPS oraz problemy społeczności.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 2026
UM Dęblin

Uroczystość z okazji 50-lecia pożycia małżeńskiego, organizowana jest w dęblińskim magistracie co roku i jak zawsze budzi dużo emocji i wzruszeń. kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 3793

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Podwójna Frytkownica Gazowa Frytownica Smażalnik 2 Kosze 2x8 L Gaz Smazalnik
FRYTOWNICA GAZOWA 2 x 8 litrów Obudowa ze stali nierdzewnej. Zainstalowane pokrętła regulacji temperatury (wysokoś...
Szczegóły ogłoszenia

Skup Zadłużonych Spółek/Kompensata Zobowiązań/Ochrona Zarządu
DEBERG LIMITED Kupimy Każdą Spółkę – zarówno tych zadłużonych, jak i czystych. Interesuje nas praktycznie każdy rodzaj spółek, ...
Szczegóły ogłoszenia

Dołącz do Oriflame!
Zarabiaj na sprzedaży kosmetyków, kupuj kosmetyki dla siebie taniej - 17 katalogów w ciągu roku. Brak minimalnej kwoty zamówi...
Szczegóły ogłoszenia

Pożyczki osobiste
Witam Potrzebujesz poważnej pomocy finansowej, aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami bezpośrednio przez nasz ...
Szczegóły ogłoszenia

Najlepsze rozwiązanie Twoich problemów
Witam Potrzebujesz poważnej pomocy finansowej, aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami bezpośrednio przez nasz ...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook