Dzisiaj jest wtorek, 18 czerwca 2024 r., 170 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Wakacje się skończyły i czas wrócić do rzeczywistości, nie tylko do szkoły. Miejski Dom Kultury nad Wisłą oferuje zajęcia pozaszkolne, gdzie zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli mogą zapisać się na dodatkowe zajęcia, które odbywać się będą w MDK nad Wisłą pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, dodano: 08-09-2015 21:31, odsłon: 4024)
Fot. Iwona Derkus

7 września odbyła się pierwsza pielgrzymka do Sanktuarium w Woli Gułowskiej młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Młodych pielgrzymów poprowadził ks. Tomasz Oponowicz z parafii Najświętszego Zbawiciela w Rykach. Do Woli Gułwskiej piesi dotarli ok godziny 19.00. Pielgrzymki szły z całego dekanatu ryckiego z okazji Święta Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, dodano: 08-09-2015 19:29, odsłon: 2634)

W związku z licznymi, powtarzającymi się przypadkami oszustw, których ofiarami stają się starsze osoby, samotnie mieszkające i łatwowiernie odnoszące się do nieznajomych, apelujemy do Państwa o ostrożność i zdrowy rozsądek w kontaktach z osobami pukającymi do naszych mieszkań.

Sprawcy przestępstw dokonywanych na osobach starszych działają w różnorodny sposób i za pomocą różnych metod, wykorzystując najczęściej zaufanie i "dobre serce" tych ludzi. Bardzo często oszuści pukają do drzwi pod różnymi pretekstami, np. z prośbą o wodę czy coś do jedzenia, oferując sprzedaż artykułów przemysłowych bądź też podając się za osoby urzędowe np. listonosza, pracownika ZUS-u, siostrę PCK, hydraulika lub przedstawiciela fundacji czy stowarzyszenia, pogotowia ratunkowego. Po podstępnym wejściu do mieszkania, wykorzystując nawet chwilową nieuwagę, okradają domowników.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 08-09-2015 18:53, odsłon: 2385)
Fot. policja.pl

W związku z nadchodzącą aurą i wcześnie zapadającym zmrokiem Policja zachęca niechronionych uczestników ruchu drogowego do używania elementów odblaskowych.


Wszystko po to by zwrócić uwagę zarówno pieszym i rowerzystom, jak i kierowcom na zgodne z przepisami korzystanie z dróg. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 08-09-2015 18:26, odsłon: 2371)

Wczoraj o godzinie 19.00 odbył się nabór do sekcji Samoobrony i MMA. Zaproszeni byli wszyscy chętni i to już od 6. roku życia. Podczas spotkania nie zabrakło też i kobiet. Trenerem sekcji MMA jest Adrian Kurek, natomiast samoobrony będzie uczył trener Leszek Grzyb. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Sport, dodano: 08-09-2015 13:27, odsłon: 5547)

6 września w Jakubówce odbył się piknik histroyczny "Koń w służbie człowieka". To była niesamowita okazja by móc spróbować jazdy konnej, przejechać się bryczką, czy zobaczyć wystawę gołębi pocztowych pana Leszka Walaska. Na piknik historyczny mieszkańcówJakubówki i okolic zaprosił m. in. wójt gminy Ryszard Piotrowski. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 07-09-2015 22:22, odsłon: 4544)
Fot. Daniel Gogłoza

6 września rolnicy z powiatu ryckiego podziękowali za plony na terenie obiektu "Wyspa Wisła" podczas Dożynek Powiatowo - Gminnych w Stężycy. Mieszkańców powiatu na dożynki zaprosił Starosta Rycki Stanisław Jagiełło oraz Wójt Gminy Stężyca Zbigniew Chlaściak. Dożynki rozpoczęły się zbiórką delegacji na placu przy głównej bramie kompleksu rekreacyjno - sportowego. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Stężyca, dodano: 07-09-2015 19:52, odsłon: 4464)

5 września na placu targowym przy ul. Niepodległości mieszkańcy Dęblina i okolic zakończyli gorące w tym roku lato. Festyn zorganizowali Maria i Tomasz Stępień, a gospodarzem była burmistrz Dęblina, Beata Siedlecka. Festyn poprowadził znany showman z TVN, z programu Maraton Uśmiehu Janusz Benesz. Organizatorzy nie zapomnieli zapewnić atrakcji wszystkim zebranym. Najmłodsi wyruszyli w świat zabaw, a ci starsi koncertowali z K.A.S.Ą i Ornettem. Udział w grach i zabawach był dla wszystkich, a na szczęśliwców czekały nagrody. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 07-09-2015 11:24, odsłon: 7250)
Fot. Daniel Gogłoza

Niesamowicie energetyzujący koncert zespołu Bracia, który wraz z gościnnie występującym Krzysztofem Cugowskim rozruszali rycką publiczność na stadionie. Koncert zgromadził ogromną widownię. 

 

Fani zespołu tłumnie zgromadzili się przed sceną, na ryckim stadionie i nie żałowali. Występ był niezwykle poruszający, a muzycy emanowali ze sceny ogromną energią. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Ryki, dodano: 03-09-2015 23:30, odsłon: 4630)

Starosta Rycki Stanisław Jagiełlo i Wójt Gminy Stężyca Zbigniew Chlaściak zapraszają mieszkańców powiatu ryckiego na DOŻYNKI POWIATOWO-GMINNE 2015, które odbędą się 6 września 2015 roku na terenie kompleksu rekreacyjno-sportowego " Wyspa Wisła" w Stężycy.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Stężyca, dodano: 03-09-2015 19:34, odsłon: 2855)

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Instalacje SIECI KOMPUTEROWYCH
Jesteśmy wykonawcą teletechniki, instalacji teleinformatycznych i elektrycznych w OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH, HALACH MAGAZYNOWYCH...
Szczegóły ogłoszenia

Domek drewniany letniskowy całoroczny 4m/5m 20mm
Zapraszamy do zakupu naszego całorocznego domku letniskowego, który można łatwo złożyć samodzielnie dzięki prostym instrukcjom o...
Szczegóły ogłoszenia

Domek Letniskowy Drewniany Całoroczny 3m/3m 15mm
Domek letniskowy/całoroczny do samodzielnego montażu / montaż prosty z instrukcją i możliwością kontaktu telefonicznego podczas ...
Szczegóły ogłoszenia

Adwokat kościelny, unieważnienie małżeństw, rozwód kościelny
Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa dla Osób w kraju...
Szczegóły ogłoszenia

Studio StreamOnline - studio filmowe Warszawa
Zlokalizowane w sercu Mokotowa, Studio StreamOnline oferuje pełne spektrum możliwości produkcyjnych na potrzeby najnowocześniejs...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook