Dzisiaj jest sobota, 01 kwietnia 2023 r., 91 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

12 grudnia 2014r. uczestnicy oraz pracownicy Warsztatów Terapii Zajęciowej z Dęblina obchodzili 10-lecie powstania placówki. Jolanta Pyra, kierownik Warsztatów  w imieniu wszystkich pracowników oraz uczestników podziękowała gościom oraz rodzicom za wsparcie i zaufanie jakim zostali przez nich obdarzeni, z drugiej zaś strony zaproszeni  goście mogli złożyć na ręce Pani Kierownik dla wszystkich pracowników oraz uczestników Warsztatów podziękowania za trud i ciężką pracę oraz życzyli dalszych sukcesów w rozwijaniu placówki. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, WTZ-Dęblin, dodano: 13-12-2014 00:21, odsłon: 3894)

Na początku grudnia o godzinie 17.00 w Galerii nad Wisłą odbyła się świąteczna wystawa rękodzieła połączona ze sprzedażą prezentowanych wyrobów. Prace, które można było zakupić zaprezentowali uczniowie SOSW, uczestnicy WTZ oraz zajęć plastycznych MDK.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 12-12-2014 21:07, odsłon: 2814)
Archiwum domowe

Z całego serca pragniemy podziękować Wszystkim Tym , którzy przekazali swój 1% za 2013r. dla Mikołaja. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za pomoc i okazane wsparcie z Państwa strony. Dziękujemy za zaufanie jakim nas Państwo obdarzają podczas rozliczania PIT. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 11-12-2014 23:36, odsłon: 2340)

08.12.2014 uczniowie ZSZ nr 2 gościli uczniów Zespołu Szkół Samorządowych z Garbatki–Letnisko. Uczniowie klasy 5 szkoły podstawowej i 1 gimnazjum do Dęblina przybyli z opiekunami. Uczestniczyli w warsztatach gastronomicznych, przygotowanych przez Panią Martę Szpadzik i Panią Teresę Flont wraz z klasą II Technikum Gastronomicznego. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, Powiat, dodano: 11-12-2014 22:52, odsłon: 3669)

Wysokim zwycięstwem zakończyło się dzisiejsze spotkanie drużyny Błękitnych. Zgodnie z przewidywaniami to właśnie oni byli faworytem meczu. Wynik tylko potwierdził te założenia. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, Sport, dodano: 09-12-2014 14:35, odsłon: 3824)

Jak alkohol działa na kierowcę? Po pierwsze:  po wypiciu jednego piwa mamy w organiźmie około pół promila alkoholu. Podobnie jest po wypiciu kieliszka wódki czy lampki wina. Po drugie: już jedno piwo powoduje zaburzenie koncentracji. Prowadzisz samochód, jedziesz rowerem czy idziesz pieszo wolniej reagujesz na nagłe sytuacje powstające na drodze. Po trzecie: Więcej alkoholu sprawia, że nie potrafimy prawidłowo ocenić prędkości naszego pojazdu ani odległości między pojazdami. Nie zauważamy znaków, świateł czy pieszych. Czy warto zatem ryzykować? 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, Kronika , dodano: 09-12-2014 13:39, odsłon: 2563)
fot. Zofia Barbus

Każdego roku o tej samej porze Święty Mikołaj wraca ostro do pracy. W tym roku 5 grudnia gościł z prezentami dla dzieci w Bibliotece Miejskiej oraz u dzieci na Wiślanej, w warsztatach szkolnych ZSZ nr 2. Dzień wcześniej, czyli 4 grudnia z radością zawitał również u Uczestników klubu "Bliżej Siebie". 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 09-12-2014 08:14, odsłon: 2744)

4 grudnia 2014r. w miejscowości Moszczanka, na skrzyżowaniu dróg krajowych nr 17 i 48 doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych i samochodu bus przewożącego pasażerów. Policjanci z Ryk wyjaśniają okoliczności wypadku. Wstępne ustalenia wskazują, że kierujący osobowym fordem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu busowi. Jedenaście osób z obrażeniami ciała zostało przewiezionych do szpitala.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 05-12-2014 21:25, odsłon: 2937)

Dzieci z osiedla Starówka miały okazję spotkać się po raz pierwszy w tym roku ze Świętym Mikołajem. Miesiąc grudzień jest miesiącem magicznym, a spotkanie z Mikołajem wywoałało wiele emocji i uśmiechu u naszych milusińskich. Również mieszkańcy osiedla mieli okazję spotkać się z Panią Burmistrz, Beatą Siedlecką, która zaszczyciła maluchów swoją obecnością i nie zapomniała dla nich o prezentach. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 05-12-2014 12:24, odsłon: 5281)

28 listopada 2014 r. by tradycji stała się zadość Uczestnicy WTZ bawili się na zabawie andrzejkowej. Andrzejki są ostatnią okazją do zabawy przed rozpoczynającym się okresem Adwentu, w którym powstrzymujemy się tradycyjnie od zabaw, podobnie jak w okresie Wielkiego Postu. Impreza została zorganizowana przy dużym zaangażowaniu Uczestników, więc wszyscy świetnie się bawili. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, WTZ-Dęblin, Powiat, dodano: 04-12-2014 19:33, odsłon: 2745)

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
SPRZEDAM GOSPODARSTWO WRAZ Z ZABUDOWANIAMI ORAZ ZIEMIĄ ROLNA O Ł...
SPRZEDAM GOSPODARSTWO WRAZ Z ZABUDOWANIAMI ORAZ ZIEMIĄ ROLNA O Ł...
Sprzedam gospodarstwo wraz z zabudowaniami oraz ziemią rolna o łącznej powierzchni 4,0900ha. Przedmiotowe działki są położone w Wysokim Kole gmina Gniewoszów powiat Kozienicki.Nieruchomość zabudowana jest domem murownym wraz z budynkami gospoda...
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Sprzedam gospodarstwo wraz z zabudowaniami oraz ziemią rolna o łącznej powierzchni 4,0900ha
Sprzedam gospodarstwo wraz z zabudowaniami oraz ziemią rolna o łącznej powierzchni 4,0900ha. Przedmiotowe działki są położo...
Szczegóły ogłoszenia

Asystent wsparcia utrzymania usług IT - zdalnie
Poszukujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko: Asystent wsparcia utrzymania usług IT - praca zdalna ...
Szczegóły ogłoszenia

Biesiadowanie z piecem do pizzy (piecem chlebowym).
Piec do pizzy może być zamontowany w salonie lub w pomieszczeniu kuchennym. Jest bardzo dobrze zaizolowany, więc może stać bezpo...
Szczegóły ogłoszenia

Ciepłe kominki-przyjazne, zdrowe, wygodne i ekonomiczne.
Wykonujemy przyjemnie ciepłe kominki nowej generacji, wypromieniowujące ciepło, do których można przytulić się. Mogą być kaflowe...
Szczegóły ogłoszenia

Sadzonki Roślin, Nasiona, Cebulki, Narzędzia - do 70% rabatu
Ogrodniku, potrzebujesz nowych roślin do swojego ogrodu?Zapraszamy do sklepu online, który posiada szeroki wybór roślin.-drzewka...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook