Dzisiaj jest sobota, 13 kwietnia 2024 r., 104 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

W ostatnią niedzielę sierpnia odbył się ostani w tym roku Festiwal "Międzynarodowe Spotkania z Muzyką Organową". Koncert był kolejną dawką wybitnych dzieł światowej literatury muzycznej w wykonaniu wspaniałego artysty Jarosława Ciecierskiego. Znakomity repertuar poprowadził słuchaczy przez magię dźwięków wydobytych z organów dęblińskiego kościoła. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 03-09-2015 11:40, odsłon: 3205)

Uczniowie powiatu ryckiego rozpoczęli już naukę w szkołach. Dla niektórych to czas powrotu do nauki i znajomych po wakacjach, a dla tych młodszych to czas nowych wyzwań. Towarzyszyliśmy w powitaniu nowego roku szkolnego uczniom z ZSO w Dęblinie. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 02-09-2015 22:25, odsłon: 2279)

Działający pod kierunkiem Małgorzaty Knieć-Sprawka zespół przez cztery dni pilnie pracował w 3 grupach na warsztatach tanecznych, zorganizowanych w gościnnych progach Zespołu Szkół im.Kajetana hr Kickiego w Sobieszynie.

 

Przerwy w codziennych treningach z techniki współczesnej , nowoczesnej i akrobatyki, wypełniały im wspólne zabawy, gry oraz przygotowania do pokazu "talentów", który odbył się w przeddzień wyjazdu.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 02-09-2015 22:17, odsłon: 3168)

W piątek 28 sierpnia w Miejskim Domu Kultury odbyła się tradycyjna już impreza „Artystyczne zakończenie lata”.

 

Jak zawsze dzieliła się na dwie części: wystawę i koncert. Tym razem swoje zdjęcia prezentowali Agata i Jerzy Kucharscy. Od paru lat odszukują cmentarzyki wojenne związane z tzw. Operacją Warszawsko – Dęblińską, która miała miejsce w październiku 1914 r. oraz poszukują podobnych śladów związanych ze zdobywaniem twierdzy Iwangorod w 1915 r.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 02-09-2015 22:08, odsłon: 4552)

St. kpt. Jarosław Lasek, oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Rykach informuje, że na terenie działania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Rykach, w okresie od 24 do 31 sierpnia 2015 roku odnotowano blisko 40 interwencji strażaków.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 02-09-2015 08:23, odsłon: 2687)

12 września br. o godzinie 10.00, na zapleczu sportowym, przy ZSO w Dęblinie odbędzie się turniej "Orlik Polska 2015". Tym razem jest to finał wojewódzki! Rywalizacja będzie i sportowa i zdrowa. Patronat Honorowy nad Ligą Mistrzów objęła Burmistrz Miasta Dęblin, Beata Siedlecka, a koordynatorem wojewódzkim turnieju jest Piotr Świtaj (e-mail: piotrswitaj@wp.pl)

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Sport, dodano: 01-09-2015 00:26, odsłon: 3161)
Fot. Daniel Gogłoza

W ubiegły weekend, 30 sierpnia na ryckim stadionie odbyły się Dni Ryk połączone z Dożynkami. Święto Ryk rozpoczęło się o godzinie 13.00 Mszą Świętą, a kilka minut po 14.00 Burmistrz Ryk, Jarosław Żaczek otworzył uroczystość miejskiego święta plonów. Przeczytał również list skierowany do mieszkańców Ryk od Prezydenta Andrzeja Dudy. 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Ryki, dodano: 31-08-2015 23:43, odsłon: 3130)

Osiedle Stawy to osiedle położone na obrzeżach Dęblina. Jest ciche, spokojne i umiejscowione w środku lasu. A żeby móc normalnie funkcjonować mieszkańcy muszą być zmotoryzowani, gdyż do pierwszego lepszego sklepu było najbliżej około 4 kilometrów. Co prawda jeszcze jakieś dwa miesiące temu funkcjonował osiedlowy sklep, ale został zamknięty. Mieszkańcy od dwóch dni cieszą się nowym. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, dodano: 31-08-2015 21:24, odsłon: 3496)

27 sierpnia odbyła się XII sesja Rady Miasta. Tego dnia w Ratuszu zjawiła się spora grupa osób. Zainteresowanie było duże. Ważyły się losy obecnych i przyszłych sportowców Dęblina. Prawie 60 osób brało udział na czwartkowej sesji Rady Miasta w Urzędzie. Takie zainteresowanie wywołał punkt 7a, czyli wprowadzenia zmian w uchwale budżetowej Miasta Dęblin na 2015 rok. Co to oznacza? Burmistrz Beata Siedlecka m.in przedstawiła projekt, aby zwiększyć środki po stronie wydatków - 70 tys. jako nowe zadanie: budowę pawilonu sportowego i dokumentację na terenie stadionu przy ul. 15 P.P. „Wilków”. Przewodniczący Rady Miasta, Waldemar Chochowski nie zgadzał się z pomysłem i zaproponował, aby np. zrobić ławki i to co jest najważniejsze na chwilę obecną 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, dodano: 30-08-2015 02:25, odsłon: 3325)

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj po godz. 6.00 rano na drodze krajowej nr 17 w Niwie Babickiej. W zderzeniu samochodów osobowych śmierć na miejscu poniósł 48-letni kierowca toyoty. Kierujący audi był trzeźwy, z obrażeniami ciała trafił do szpitala. W audi policjanci ujawnili 7 tys. paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 28-08-2015 12:13, odsłon: 2737)

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Szybka gotówka
Szybka gotówka na dowolny cel. Do kwoty 700.000,00 PLN. wystarczy dowód osobisty. dopuszcza się możliwość podpisania umowy. więc...
Szczegóły ogłoszenia

Odkryj Wyjątkowe Skarby Modowe!
Szukasz unikalnych ubrań dla siebie i Twoich pociech? Moja strona to idealne miejsce dla Ciebie! Zapraszam do odwiedzenia mojego...
Szczegóły ogłoszenia

Pioneer DJ XDJ-RX3, Pioneer XDJ-XZ, Pioneer DJ OPUS-QUAD, Pioneer DDJ-FLX10
Cały nasz sprzęt DJ-ski jest wysyłany z naszego magazynu w HISZPANII. Oferujemy ekspresową dostawę do większości...
Szczegóły ogłoszenia

Oryginał Apple iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max , iPhone 15, iPhone 15 Plus
Wszystkie nasze telefony komórkowe są wysyłane z naszego magazynu w HISZPANII. Dostarczamy do wszystkich krajów na ...
Szczegóły ogłoszenia

Kuchnie węglowe, na drewno, pellety, piecyki, kominki
Gdy zawiedzie główne ogrzewanie domu (awaria, brak prądu), każde urządzenie grzewcze na drewno jest bardzo dobrym zabezpieczeni...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook