Dzisiaj jest sobota, 24 lutego 2024 r., 55 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Chętni, którzy chcą dołączyć do "Rodziny" Orląt mają szansę. Ruszają kolejne nabory do sekcji piłka nożna, samoobrona i koszykówka. Trenerzy zapraszają piłkarzy urodzonych w latach '98, '99 i 2000 na nabór do drużyny juniorów! Nabór odbędzie się na boisku przy LO w poniedziałek 7 września o godzinie 17:00. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Sport, dodano: 03-09-2015 12:18, odsłon: 2928)

W ostatnią niedzielę sierpnia odbył się ostani w tym roku Festiwal "Międzynarodowe Spotkania z Muzyką Organową". Koncert był kolejną dawką wybitnych dzieł światowej literatury muzycznej w wykonaniu wspaniałego artysty Jarosława Ciecierskiego. Znakomity repertuar poprowadził słuchaczy przez magię dźwięków wydobytych z organów dęblińskiego kościoła. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 03-09-2015 11:40, odsłon: 3175)

Uczniowie powiatu ryckiego rozpoczęli już naukę w szkołach. Dla niektórych to czas powrotu do nauki i znajomych po wakacjach, a dla tych młodszych to czas nowych wyzwań. Towarzyszyliśmy w powitaniu nowego roku szkolnego uczniom z ZSO w Dęblinie. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 02-09-2015 22:25, odsłon: 2252)

Działający pod kierunkiem Małgorzaty Knieć-Sprawka zespół przez cztery dni pilnie pracował w 3 grupach na warsztatach tanecznych, zorganizowanych w gościnnych progach Zespołu Szkół im.Kajetana hr Kickiego w Sobieszynie.

 

Przerwy w codziennych treningach z techniki współczesnej , nowoczesnej i akrobatyki, wypełniały im wspólne zabawy, gry oraz przygotowania do pokazu "talentów", który odbył się w przeddzień wyjazdu.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 02-09-2015 22:17, odsłon: 3132)

W piątek 28 sierpnia w Miejskim Domu Kultury odbyła się tradycyjna już impreza „Artystyczne zakończenie lata”.

 

Jak zawsze dzieliła się na dwie części: wystawę i koncert. Tym razem swoje zdjęcia prezentowali Agata i Jerzy Kucharscy. Od paru lat odszukują cmentarzyki wojenne związane z tzw. Operacją Warszawsko – Dęblińską, która miała miejsce w październiku 1914 r. oraz poszukują podobnych śladów związanych ze zdobywaniem twierdzy Iwangorod w 1915 r.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 02-09-2015 22:08, odsłon: 4507)

St. kpt. Jarosław Lasek, oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Rykach informuje, że na terenie działania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Rykach, w okresie od 24 do 31 sierpnia 2015 roku odnotowano blisko 40 interwencji strażaków.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 02-09-2015 08:23, odsłon: 2660)

12 września br. o godzinie 10.00, na zapleczu sportowym, przy ZSO w Dęblinie odbędzie się turniej "Orlik Polska 2015". Tym razem jest to finał wojewódzki! Rywalizacja będzie i sportowa i zdrowa. Patronat Honorowy nad Ligą Mistrzów objęła Burmistrz Miasta Dęblin, Beata Siedlecka, a koordynatorem wojewódzkim turnieju jest Piotr Świtaj (e-mail: piotrswitaj@wp.pl)

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Sport, dodano: 01-09-2015 00:26, odsłon: 3123)
Fot. Daniel Gogłoza

W ubiegły weekend, 30 sierpnia na ryckim stadionie odbyły się Dni Ryk połączone z Dożynkami. Święto Ryk rozpoczęło się o godzinie 13.00 Mszą Świętą, a kilka minut po 14.00 Burmistrz Ryk, Jarosław Żaczek otworzył uroczystość miejskiego święta plonów. Przeczytał również list skierowany do mieszkańców Ryk od Prezydenta Andrzeja Dudy. 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Ryki, dodano: 31-08-2015 23:43, odsłon: 3092)

Osiedle Stawy to osiedle położone na obrzeżach Dęblina. Jest ciche, spokojne i umiejscowione w środku lasu. A żeby móc normalnie funkcjonować mieszkańcy muszą być zmotoryzowani, gdyż do pierwszego lepszego sklepu było najbliżej około 4 kilometrów. Co prawda jeszcze jakieś dwa miesiące temu funkcjonował osiedlowy sklep, ale został zamknięty. Mieszkańcy od dwóch dni cieszą się nowym. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, dodano: 31-08-2015 21:24, odsłon: 3472)

27 sierpnia odbyła się XII sesja Rady Miasta. Tego dnia w Ratuszu zjawiła się spora grupa osób. Zainteresowanie było duże. Ważyły się losy obecnych i przyszłych sportowców Dęblina. Prawie 60 osób brało udział na czwartkowej sesji Rady Miasta w Urzędzie. Takie zainteresowanie wywołał punkt 7a, czyli wprowadzenia zmian w uchwale budżetowej Miasta Dęblin na 2015 rok. Co to oznacza? Burmistrz Beata Siedlecka m.in przedstawiła projekt, aby zwiększyć środki po stronie wydatków - 70 tys. jako nowe zadanie: budowę pawilonu sportowego i dokumentację na terenie stadionu przy ul. 15 P.P. „Wilków”. Przewodniczący Rady Miasta, Waldemar Chochowski nie zgadzał się z pomysłem i zaproponował, aby np. zrobić ławki i to co jest najważniejsze na chwilę obecną 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, dodano: 30-08-2015 02:25, odsłon: 3298)

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Wkręty Gwoździe Kotwy i Wszystko Co Potrzebujesz Do Budowy
Sprzedam wkręty do drewna , śruby, gwoździe i inne produkty firmy ESSVE. [url=http://www.tartakjaromin.pl/]www.tartakjaromin.p...
Szczegóły ogłoszenia

Świece Sojowe z Bursztynowym Pyłem
Zanurz się w wyjątkowym świetle! Nasze ręcznie robione świece sojowez bursztynowym pyłem to esencja elegancji i relaksu. Każda ś...
Szczegóły ogłoszenia

ROMANTYCZNY POBYT we dwoje Mazury
ZIMOWA OFERTA SPECJALNA - Cały dom tylko dla Państwa na wyłączność. W każdym związku potrzebna jest randka we dwoje - z dala od ...
Szczegóły ogłoszenia

Adwokat kościelny, unieważnienie małżeństw, rozwód kościelny
Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa dla Osób w kraju...
Szczegóły ogłoszenia

Spawanie Światłowodów
Wykonujemy instalacje światłowodowe jednomodowe i multimodowe, dla sieci komputerowych LAN i WAN, OPGW, monitoringu oraz autom...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook