Dzisiaj jest wtorek, 05 marca 2024 r., 65 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Kolejny rok treningowy dobiegł końca. Sezon 2014/15 Dęblińska Szkoła Taekwon-do zaliczy na pewno do bardzo udanych. W klubie trenowało niemal 250 taekwondoków skupionych w 11 grupach w Dęblinie (2 grupy początkujące, 2 średniozaawansowane i 3 zaawansowane) w Rososzy, Nowodworze oraz w nowopowstałej w marcu sekcji w Maciejowicach (2 grupy początkujące).

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Sport, dodano: 02-07-2015 12:16, odsłon: 3594)
Fot. Wykop.pl (tomasz-maciejczuk)

Prokuratura zajęła się młodym Ukraińcem, który zrobił sobie zdjęcie środkowego palca na tle Pomnika Walki i Męczeństwa w byłym obozie koncentracyjnym na Majdanku. Młody uczeń, jak twierdzi mieszka w Dęblinie. Zdjęciem pochwalił się w internecie, które wywołało sporą falę agresji oraz krytyki co do jego osoby. Jak twierdzi Kurier Lubelski autor zdjęcia obraźliwego gestu na tle pomnika Walki i Męczeństwa może usłyszeć zarzut nawoływania do nienawiści na tle narodowościowym.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 30-06-2015 12:55, odsłon: 2627)

W dniu dzisiejszym, na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Dęblinie, 71-letni mieszkaniec gm. Stężyca wjechał samochodem osobowym pod koła pociągu osobowego. Na szczęście pociągi w tym miejscu zwalniają i nikomu nic się nie stało. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 30-06-2015 11:42, odsłon: 3321)

Oddział Rejonowy Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Dęblinie zorganizował wyjazd w Bieszczady dla swoich członków. Organizacją wyjazdu zajęli się: Jan Prządka, Leokadia Tomiczek, Wiesława Krupa i Lidia Filipek. 8 czerwca 45-osobowa grupa emerytów wyruszyła autokarem do Polańczyka, gdzie przebywali przez 10 dni. 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, dodano: 30-06-2015 11:40, odsłon: 2764)

Propozycja Miejskiego Domu Kultury na wakacyjne zajęcia przeznaczone dla mieszkańców powiatu. Każdy z uczestników warsztatów może wybrać kilka spośród kilkunastu propozycji MDK na dni wolne od szkoły. Wakacyjne warsztaty organizowane są corocznie przez Miejski Dom Kultury z myślą o uczestnikach, którzy chcą rozwijać swoje talenty, czy zdobywać nowe umiejętności. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, dodano: 30-06-2015 10:34, odsłon: 1384)

Na stężyckim stadionie odbył się Turniej Służb Mundurowych w Piłce Nożnej. Organizatorami turnieju był Komendant Powiatowy Policji w Rykach, nadkom. Marek Tchórz oraz Komendant Powiatowy Policji w Puławach, mł.insp. Dariusz Szkoda. Drużyna z KPP w Opolu Lubelskim zajęła I miejsce.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Stężyca, dodano: 29-06-2015 19:47, odsłon: 2406)

To, że kradzież nie popłaca przekonał się 23 czerwca br., mieszkaniec Dęblina. Mężczyzna ukradł narzędzia ogrodnicze w ryckim sklepie. Został rozpoznany po zapisie z monitoringu. Teraz amator cudzego mienia za swoje czyny odpowie przed sądem.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 29-06-2015 19:42, odsłon: 2500)

Policjanci ryckiej komendy w trosce o bezpieczeństwo młodych ludzi nie marnują żadnej okazji aby zaprezentować swoją pracę. Uczestniczyli w pikniku rodzinnym organizowanym w Swatach. Policjanci prezentowali wyposażenie oraz znakowali rowery. Przekazywali także podstawowe zasady poruszania się po drodze.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, dodano: 29-06-2015 19:36, odsłon: 1432)

Strażacy z powiatu ryckiego w okresie od 21 do 29 czerwca 2015r. 14 razy interweniowali do zdarzeń na terenie powiatu - informuje oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP, st. kpt. Jarosław Lasek. 

 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 29-06-2015 19:11, odsłon: 2554)

W nowych przepisach zaostrzono kary dla pijanych kierowców oraz tych, którzy pod wpływem alkoholu spowodowali wypadek drogowy. Okres na jaki otrzymują oni zakaz prowadzenia pojazdów został wydłużony z 10 do 15 lat. Minimalna kara będzie wynosiła 3 lata. Czy wszyscy kierowcy wiedzą o nowych przepisach? Śmiałków poruszających się na drogach naszego powiatu i będących pod wpływem alkoholu wciąż nie brakuje. 

 


Kronika powiatu: 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 29-06-2015 18:54, odsłon: 3132, 1 komentarz)

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Biesiadowanie z piecem do pizzy (piecem chlebowym).
Piec do pizzy może być zamontowany w salonie lub w pomieszczeniu kuchennym. Jest bardzo dobrze zaizolowany, więc może stać bezpo...
Szczegóły ogłoszenia

Zdrowy piec kaflowy z widokiem ognia.
Prawdziwy piec kaflowy (nowej generacji) z widocznym ogniem nie wysusza-jak kominek-powietrza, nie osłabia odporności, nie alerg...
Szczegóły ogłoszenia

Naprawa przedsionki camping szycie parasole altany pokrycia łodzie cabrio
Naprawiamy przedsionki do przyczep campingowych, Szyjemy oraz naprawiamy parasole piwne , pawilony oraz altanki ogrodowe ...
Szczegóły ogłoszenia

Barmanka i Kucharka Maciejowice
Zatrudnię do pracy osoby na stanowisko barmanki oraz osoby na stanowisko barmanki-kelnerki do lokalu gastronomicznego w Maciejow...
Szczegóły ogłoszenia

Romantyczny wypad we dwoje - relaks dla duszy i ciała w Mazurskim SPA
Mamy propozycję na niezwykłe chwile spędzone z ukochaną osobą, które będą zapamiętane na długo. Pragniemy stworzyć wyjątkowy nas...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook