Dzisiaj jest czwartek, 08 czerwca 2023 r., 159 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Organizatorem konkursu była nauczycielka języka niemieckiego p. E. Kryk-Matthes. Zadaniem uczniów było wykonanie wieńca świątecznego nawiązującego do tradycji bożonarodzeniowych. Technika prac i użycie materiałów dowolne. Uczniowie następnie musieli opowiedzieć o swoim wieńcu, oczywiście po niemiecku. Szczególnie piękne okazały się wieńce uczennic z kl. II TG a: Klaudii Jasek, Moniki Majek i Anny Sowy.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, ZSZnr 2 - Dęblin, dodano: 23-12-2014 19:51, odsłon: 4716)

9 grudnia 2014r w miejscowości Potoczek, uczniowie ZSZ nr 2 wzięli udział w Mistrzostwach Województwa LZS Szkół Ponadgimnazjalnych i Rolniczych w siatkówce chłopców. W turnieju brało udział 8 zespołów: ZSR Jabłoń, LO Nałęczów, ZSR Kijany, ZSR Klementowice, ZSL Biłgoraj, ZS im. Z. Chmielewskiego Nałęczów, ZSR Potoczek, ZS nr 2 Dęblin.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSZ nr 2 -Ryki, Powiat, dodano: 23-12-2014 19:18, odsłon: 2726)

W dniach od 4 do 6 grudnia 2014 roku odbyło się zgrupowanie sportowe uczniów ze szkoły ZSZ nr 2 w Dęblinie . Zgrupowanie miało miejsce w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale. Młodzi sportowcy z Dęblina poszerzali swoje umiejętności w wielu dziedzinach sportu m.in. w siatkówce, tenisie stołowym i lekkoatletyce.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, Powiat, dodano: 23-12-2014 18:51, odsłon: 2845)
Archiwum

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Rykach od lat odnotowuje w sezonach grzewczych (wrzesień – kwiecień) zwiększoną ilość pożarów w budynkach mieszkalnych, których przyczynami są wady urządzeń grzewczych lub ich nieumiejętne użytkowanie, zwarcia instalacji elektrycznej, nieszczelności lub wadliwe wykonanie przewodów kominowych oraz nieprawidłowe przechowywanie materiałów palnych. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, Kronika , dodano: 23-12-2014 17:04, odsłon: 3218)

Tradycyjnie tuż przed Świętami Bożego Narodzenia uczestnicy WTZ ponownie spotkali się we wspólnym gronie. 17 grudnia 2014 r. w Warsztatach Terapii Zajęciowej odbyło się Spotkanie Wigilijne. Za obfitość na stołach należą się serdeczne podziękowania Rodzicom i Opiekunom Uczestników WTZ, ponieważ jak zawsze stanęli na wysokości zadania. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, WTZ-Dęblin, dodano: 22-12-2014 22:56, odsłon: 2774)
fot. Ryki 112

19.12.2014 w Stężycy miała miejsce uroczystość przekazania dwudziestu kilku wozów bojowych, dwóch łodzi ratowniczych, dwóch średnich, hydraulicznych zestawów ratownictwa technicznego i motopompy pożarniczej dla jednostek OSP z terenu Województwa Lubelskiego, które zostały zakupione w 2014 roku.

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, Kronika , dodano: 22-12-2014 17:22, odsłon: 5300)

Samorządowcy, przedstawiciele wojskowych oraz miejskich instytucji, zakładów pracy, a także organizacji pozarządowych i przedsiębiorców spotkali się w Ratuszu na wspólnym spotkaniu opłatkowym. "Przedświąteczne spotkanie jest okazją do tego, byśmy mogli podzielić się z Państwem dobrym słowem, życzeniami i przedsmakiem zbliżającej się Wigilii. Chcemy się wszyscy bliżej poznać, uścisnąć sobie dłonie i przekazać wiele serdecznych słów" - powiedziała Burmistrz Beata Siedlecka. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Miasto Dęblin, Top, Aktualności, dodano: 22-12-2014 17:11, odsłon: 2489)

Seminarium bożonarodzeniowym w stężyckiej „Wyspie Wisła" zakończyła się trwająca od czerwca br. Dęblińska Akademia Seniora. Projekt realizowany był przez Miasto Dęblin oraz Stowarzyszenie eko-RESET. W spotkaniu z seniorami udział wzięła, wspierająca inicjatywę, Burmistrz Dęblina - Beata Siedlecka.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Miasto Dęblin, Top, Aktualności, Powiat, dodano: 21-12-2014 19:33, odsłon: 3819)

12 grudnia br., podczas Uroczystej Gali w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, w XIV edycji Konkursu „O Kryształową Cegłę" - na najlepszą inwestycję budowlaną po obu stronach wschodniej granicy Unii Europejskiej Miasto Dęblin otrzymało Nagrodę Specjalną - Kryształową Cegłę za kompleksową rewaloryzację śródmiejskich przestrzeni publicznych.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Miasto Dęblin, Top, Aktualności, Powiat, dodano: 21-12-2014 18:56, odsłon: 3342)

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Wszystkim Strażakom oraz Mieszkańcom Powiatu Ryckiego zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt,
a w Nowym Roku 2015 spełnienia marzeń i wszelkiej pomyślności

 

Ż y c z ą

 Komendant Powiatowy PSP w Rykach - st. bryg. Krzysztof Miłosz oraz Prezes Zarządu Powiatowego ZOSP RP w Rykach - dh Stanisław Jagiełło

 

 (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 19-12-2014 13:32)

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Monar moje ocalenie to żywa historia wychodzenia z nałogu
Monar moje ocalenie to żywa historia wychodzenia z nałogu, oraz świadectwo na to, że wyleczenie jest możliwe. Książka cieszy s...
Szczegóły ogłoszenia

Noclegi na Mazurach, najpiękniejszym zakątku Polski
Noclegi na Mazurach, najpiękniejszym zakątku Polski. Mówią, że jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz. My uważamy, że jak wybierz...
Szczegóły ogłoszenia

Roleta rzymska do Pergoli
Pora rozpocząć przygotowania do wiosny! Porządki w ogrodzie to jedno, jednakże jeśli chcecie,żeby słońce nie przeszkadzało Wam...
Szczegóły ogłoszenia

Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inne Warszawa tel. 22 300 25 25
Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inneOferujemy pogwarancyjny serwis ekspresów do kawy .Kawa Ekspresy Serwis ,...
Szczegóły ogłoszenia

Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inne Warszawa tel. 22 300 25 25
Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inneOferujemy pogwarancyjny serwis ekspresów do kawy .Kawa Ekspresy Serwis ,...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook