Dzisiaj jest środa, 25 maja 2022 r., 145 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka maj

W dniu 21 maja 2015 r. w lokalu Miejskiej Biblioteki Publicznej – Filia Rycice odbyła się uroczystość podsumowująca VIII edycję konkursu „Mistrz Czytania” oraz VII edycję „Klubu Milionerów”. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 3736

15 maja 2015 r. w lokalu Miejska Biblioteka Publiczna miał miejsce niezwykły wieczór - spotkanie poświęcone życiu i karierze piosenkarskiej Anny German.  Spotkanie poprowadziła Volga Yerafeyenka, pisarka pochodzącą z Białorusi, od 2006 r.  mieszkająca  w Polsce. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 2993

Skrzydlate Juwenalia 2015 przeszły już do historii miasta. W pamięci wielu obecnych w dniu 14 maja na Stadionie KS „Czarni Dęblin” pozostały już tylko miłe wspomnienia. Niewątpliwie było to ważne wydarzenie, ponieważ historia Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych to już 90 lat, ale po raz pierwszy studenckie Skrzydlate Juwenalia odbyły się na terenach miejskich. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 2967

W ciągu dwóch lat w okolicach Łodzi, Radomia i w Dęblinie ma powstać nowy region gospodarczy, skupiający firmy z branży lotniczej - Wyżyna Lotnicza. Nowe inwestycje planują tam firmy lotnicze. List otwarty w tej sprawie podpisali Burmistrz Dęblina Beata Siedlecka, Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska i Radosław Witkowski, Prezydent Miasta Radomia.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 1779

Trwają przygotowania do tegorocznego Jubileuszu 90-lecia "Szkoły Orląt" oraz Dni Dęblina 2015 r. Znamy też gwiazdy, które wystąpią w czerwcu na dęblińskiej scenie. Uroczyste obchody odbędą się w dniach od 18 do 21 czerwca 2015 r. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 4747

W ostatnim czasie pojawia się coraz więcej uwag ze strony mieszkańców na temat godzin otwarcia Urzędu Miasta Dęblin w poniedziałki.

Aktualnie petenci mogą załatwiać swoje sprawy w godzinach od 9:00 do 17:00. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 1781

W związku z upływem w dniu 31 grudnia 2015 r. 4-letniej kadencji ławników i zbliżającymi się wyborami ławników na następną kadencję obejmującą lata 2016-2019, kandydatów należy zgłaszać do Biura Rady Miasta (pokój nr 4 Urzędu Miasta Dęblin, ul. Rynek 12, tel. (81) 8830377 w terminie do dnia 30 czerwca 2015 r.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, odsłon: 1517

Biuro Rady Miasta w Dęblinie informuje, że w dniach 20 oraz 26 maja br. obędą się posiedzenia Komisji Gospodarki Komunalnej, Komisji Zdrowia i Problematyki Socjalnej oraz wszystkich Komisji Rady Miasta.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 1895

W środę 6 maja przy cmentarzu wojennym na ulicy Balonna odsłonięto obelisk upamiętniający zagładę miejscowych Żydów podczas II wojny światowej i funkcjonowania na tym terenie Niemieckiego Obozu Pracy Przymusowej „Bauleitung der Luftwaffe”. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 3069

224. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz Święto Najświętszej Marii Panny Królowej Polski uczciły w niedzielę oficjalne delegacje i mieszkańcy Dęblina. Po uroczystej mszy świętej w kościele Św. Piusa V Papieża główne uroczystości odbyły się na skwerze przed Urzędem Miejskim. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 3830

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Belki rustykalne na wymiar, imitacja drewna na sufity prosto od producenta
Producent [url=https://plastmaker.nsite.pl/]imitacji drewna[/url] na wymiar firma Plastmaker oferuje belki rustykalne styropiano...
Szczegóły ogłoszenia

Jesteś zapracowany i musisz mówić po niemiecku?
Witaj, Specjalizuję się w nauce języka niemieckiego przez Skype. Skutecznie uczę osoby, które pracują w Polsce, za granicą lu...
Szczegóły ogłoszenia

Pracownicy, Leasing Pracowników
Szanowni Państwo, Firma RV Group Poland sp. z o. o. z siedzibą w Wadowicach i działem we Wrocławiu oferuje Państwu współpracę w ...
Szczegóły ogłoszenia

Nauczę Cię angielskiego na żywo przez Skype
Czy przeszło Ci przez głowę, żeby po prostu mówić po angielsku? I nie chodzi mi o to, żeby myśleć co powiedzieć tylko po prostu...
Szczegóły ogłoszenia

Oferujemy usługi finansowe
Wszystkim potrzebującym oferujemy środki finansowe z bardzo niskim oprocentowaniem 3% bez zabezpieczenia jesteśmy w stanie udzie...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook