Dzisiaj jest środa, 25 maja 2022 r., 145 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka maj

Od pięciu miesięcy społeczeństwo Dęblina bada wiedzę na temat prawdziwego zadłużenia Klubu KS Czarni Dęblin o którym prawda była ukrywana, aż do początku 2015r. O skali zadłużenia wiedział tylko prezes Dariusz Wojdat a pozostałych czterech członków zarządu  „ślepo” mu wierzyło. Nie wiedzieli nawet jak duża odpowiedzialność materialna ciąży na nich i ich rodzinach za zaległości Klubu wobec ZUS i Urzędu Skarbowego oraz innych wierzycieli.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, Sport, odsłon: 6342

W czwartek 30 kwietnia, przed uroczystymi obchodami święta majowego, Burmistrz Miasta Dęblin Beata Siedlecka oraz Przewodniczący Rady Miasta Dęblin Waldemar Chochowski dokonali symbolicznego złożenia kwiatów w miejscach Pamięci Narodowej. Na chwilę oddali się zadumie na Cmentarzu Wojennym Balonna. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 1911

6 maja 2015r., o godzinie 13.00 odbędą się uroczystości odsłonięcia obelisku upamiętniajacego zagładę Ireńskich Żydów w 1942 roku oraz Niemieckiego Obozu Pracy Przymusowej Żydów "Bauleitung der Luftwaffe" w Dęblinie na ulicy Balonnej, przy Cmentarzu Wojennym.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 2114

Burmistrz Miasta Dęblin, Beata Siedlecka oraz Przewodniczący Rady Miasta, Waldemar Chochowski zapraszają na obchody 224 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. 

 

Poniżej przedstawiamy program uroczystości w niedzielę 3 maja 2015 r. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 1914

23.04.2015 r. odbyła się coroczna akcja edukacyjno-ekologiczna "Posadź swoje drzewko". Przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 3 w Dęblinie, wspólnie z rodzicami posadziły na terenie ogrodu przedszkolnego drzewka oraz krzewy ozdobne.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 2018

Urząd Miasta informuje, że w dniach 28-29 kwietnia 2015r. planowany jest przegląd osiedlowych placów zabaw wg następującego schematu:

 

 

28 kwietnia 2015 r. (wtorek) 

Planowana godzina

Osiedle

14.00

Masów

14.45

Podchorążych

15.30

Wiślana

16.15

Wiślana - Żwica

17.00

15 P.P. Wilków

17.45

Michalinów

18.30

Jagiellońskie, Stawy

 


kategoria: Miasto Dęblin,Aktualności, Top, odsłon: 1798
Źródło: ZSO

Jak napisać polskie imiona za pomocą chińskiego alfabetu? Jak wygląda codzienne życie uczniów w Azji? Na te i inne pytania odpowiedzi znaleźli uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. 15 P.P. „Wilków”, biorąc udział w tygodniowych warsztatach prowadzonych przez studenta z Chin.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 2756

13 marca 2015 r. uczennice ZSO w Dęblinie Anna Szewczyk (kl. I Gimnazjum Nr 1) i Agata Samuś (kl. II LO) wzięły udział w V Wojewódzkim Konkursie Artystycznym „7 Talent”, zajmując I miejsce w kategorii instrumentalnej. Dziewczęta wykonały utwór „Taniec Eleny”.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 1895

Już od 1 kwietnia 2015 r. możesz głosować, aby Podwórko NIVEA powstało właśnie w Dęblinie! Głosuj już dziś na www.nivea.pl/podworkoAby spełnić dziecięce marzenia, firma NIVEA wybuduje Rodzinne Miejsca Zabaw, w których rodzice i dzieci mogą wspólnie spędzić czas w aktywny sposób. Znajdą się tam sprzęty zarówno dla tych najmłodszych, jak i nieco starszych dzieci, a także dla samych rodziców.kategoria: Aktualności,Top, Miasto Dęblin, odsłon: 2362

Uroczystość z okazji przyznania certyfikatu „Wiarygodna Szkoła” oraz tytułu "Srebrna Szkoła 2015" odbyła się 10 marca br. w Ogólnokształcącym Liceum Lotniczym w Dęblinie. Wydarzenie licznie zgromadziło kadrę pedagogiczną, absolwentów szkoły oraz uczniów Liceum.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, Edukacja , odsłon: 4323

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Belki rustykalne na wymiar, imitacja drewna na sufity prosto od producenta
Producent [url=https://plastmaker.nsite.pl/]imitacji drewna[/url] na wymiar firma Plastmaker oferuje belki rustykalne styropiano...
Szczegóły ogłoszenia

Jesteś zapracowany i musisz mówić po niemiecku?
Witaj, Specjalizuję się w nauce języka niemieckiego przez Skype. Skutecznie uczę osoby, które pracują w Polsce, za granicą lu...
Szczegóły ogłoszenia

Pracownicy, Leasing Pracowników
Szanowni Państwo, Firma RV Group Poland sp. z o. o. z siedzibą w Wadowicach i działem we Wrocławiu oferuje Państwu współpracę w ...
Szczegóły ogłoszenia

Nauczę Cię angielskiego na żywo przez Skype
Czy przeszło Ci przez głowę, żeby po prostu mówić po angielsku? I nie chodzi mi o to, żeby myśleć co powiedzieć tylko po prostu...
Szczegóły ogłoszenia

Oferujemy usługi finansowe
Wszystkim potrzebującym oferujemy środki finansowe z bardzo niskim oprocentowaniem 3% bez zabezpieczenia jesteśmy w stanie udzie...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook