Dzisiaj jest środa, 17 lipca 2024 r., 199 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

7 września 2014 r. w Dęblinie obchodziliśmy Święto Pułkowe 15 Pułku Piechoty "Wilków". Tradycyjnie już w pierwszą niedzielę września mieszkańcy naszego miasta, sympatycy i osoby związane z 15 Pułkiem Piechoty "Wilków" oraz zaproszeni goście oddają hołd żołnierzom, którzy 5 września 1920 roku stoczyli zwycięski bój w wojnie polsko-bolszewickiej przeciw konnicy Siemiona Budionnego pod Stefankowicami i Monistyczami.

 

 



Czytaj więcej (kategoria: Miasto Dęblin, Top, Aktualności, Powiat, dodano: 10-09-2014 22:44, odsłon: 7893)

Policjanci z Ryk wyjaśniają okoliczności wypadku , do którego doszło na posesji w gm. Ułęż. Jak wynika z ustaleń, 22-letni kierujący hondą, stracił panowanie nad motocyklem i uderzył w ścianę garażu. Motocyklista był trzeźwy i z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

 

 



Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 10-09-2014 11:03, odsłon: 2490)

Mariusz Frączek kandydat na tytuł "Najlepszego piłkarza miesiąca" lider beniaminka czwartej ligi. Przez miesiąc sześciokrotnie wpisał się na listę strzelców i przewodzi klasyfikacji strzelców. Cztery bramki zdobył z rzutów karnych. Czarni po dwóch porażkach na początku sezonu, nie przegrali czterech kolejnych spotkań.

 

 



Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Sport, Powiat, dodano: 09-09-2014 21:55, odsłon: 5389)

Nietrzeźwi kierowcy wciąż stanowią poważny problem, nie tylko w powiecie ryckim ale i w całej Polsce. Poniekąd wyższa liczba zatrzymanych pijanych kierowców może wynikać z wyższej skuteczności policji. Jednak wzmożone kontrole drogowe oraz podejmowane działania edukacyjne, także we współpracy z pozarządowymi instytucjami, nie tłumaczą aż ponad 10% wzrostu liczby zatrzymanych kierowców "na podwójnym gazie". 

 

 



Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 09-09-2014 20:58, odsłon: 2409)
Fot. KPP Ryki

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Rykach w ramach działań „Bezpieczna droga do szkoły” rozpoczęli cykl spotkań z uczniami z terenu powiatu. Wczoraj odwiedzili szkoły podstawowe w Oszczywilku i Starym Bazanowie. Początek roku szkolnego to okazja aby przypomnieć dzieciom jak powinny zachowywać się na drodze, by bezpiecznie dotrzeć do szkoły.

 

 



Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , Powiat, dodano: 08-09-2014 18:59, odsłon: 3349)

13 września o godzinie 16:00 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Dęblinie gościł bedzie Kajetana Rajskiego, autora książki pt: "Wilczęta. Rozmowy z dziećmi żołnierzy wyklętych". To będzie lekcja zapomnianej historii, o której nie uczą nawet w szkołach.

 

 



Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 06-09-2014 22:02, odsłon: 3246)

W dniach 18 – 24 sierpnia dziewczęta z najstarszej grupy Małej Rewii Tanecznej spędziły w przepięknych plenerach Tatr szlifując kunszt taneczny na warsztatach w Białce Tatrzańskiej. W przerwach między treningami był czas na zwiedzanie Zakopanego, urokliwy przełom rzeki Białki, a swoją kondycję uczestnicy wzmacniali wspinając się na Kotelnicę. Również korzystali ze zdrowotnych walorów Term, gdzie wodnych atrakcji nie było końca. Już wkrótce można będzie oglądać Rewie na imprezach naszego powiatu. Zapraszamy.

 

 



(kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 04-09-2014 16:29)

Jakie zobowiązania mogą podlegać konsolidacji?

 

Kredyty konsolidacyjne pozwalają na połączenie w jedno zobowiązanie kilku wcześniej zaciągniętych kredytów i pożyczek. Czy jednak wszystkie długi mogą podlegać konsolidacji? Czy banki stawiają w tym względzie jakiekolwiek ograniczenia?



Czytaj więcej (kategoria: LIFESTYLE, dodano: 04-09-2014 14:08, odsłon: 1124)

12 października biegusiem.pl organizuje Pierwszą Dwunastogodzinną Sztafetę Pływacką „Pływamy dla Maciusia”. Tym razem przy współudziale wszystkich darczyńców oraz chętnych chcieliby pomóc 4-letniemu Maćkowi, u którego zdiagnozowano autyzm.

 

 



Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 04-09-2014 11:12, odsłon: 3199)

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne dotyczące projektu sieci szerkopasmowej powstajacej na Lubelszczyźnie, które odbędzie się w dniu 09.09.2014 r. (wtorek) o godz. 11:30 się w Urzędzie Miasta Dęblin, sala nr 1.

 

 



Czytaj więcej (kategoria: Miasto Dęblin, Top, Aktualności, Powiat, dodano: 04-09-2014 10:50, odsłon: 3773)

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:



OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Profesjonalne Usługi Konserwacji Dachów
Mycie, czyszczenie, malowanie i impregnacja dachów. Obsługujemy domy jednorodzinne, obiekty sakralne, szkoły, hale i domki letni...
Szczegóły ogłoszenia

BARMANKA; KUCHARKA; POMOC KUCHENNA
Zatrudnimy osoby do lokalu gastronomicznego w Maciejowicach, praca na pełny etat oraz do pracy dorywczej. Osoby z doświadczeniem...
Szczegóły ogłoszenia

Syndyk sprzeda nieruchomość
Syndyk Marka Zapały osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej , ogłasza sprzedaż z wolnej ręki: - udział 1/2 ...
Szczegóły ogłoszenia

Instalacje SIECI KOMPUTEROWYCH
Jesteśmy wykonawcą teletechniki, instalacji teleinformatycznych i elektrycznych w OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH, HALACH MAGAZYNOWYCH...
Szczegóły ogłoszenia

Domek drewniany letniskowy całoroczny 4m/5m 20mm
Zapraszamy do zakupu naszego całorocznego domku letniskowego, który można łatwo złożyć samodzielnie dzięki prostym instrukcjom o...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook