Dzisiaj jest niedziela, 21 lipca 2024 r., 203 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu stwarza bezpośrednie zagrożenie dla samego kierowcy, jego pasażerów oraz innych użytkowników dróg. Czy nie wszyscy wiedzą, że siadając za kółkiem w takim stanie popełnia się przestępstwo zagrożone karą pozbawienia wolności do dwóch lat?

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 07-11-2014 22:40, odsłon: 2417)

Z okazji obchodów 60-lecia nadania Dęblinowi praw miejskich, w dniach 10 - 11 listopada br. Muzeum Sił Powietrznych zaprasza wszystkich mieszkańców do bezpłatnego zwiedzania.

 

Udostępniona zostanie ekspozycja plenerowa muzeum, będzie można również zobaczyć wystawę pt. „Dęblin Lotniczy w starej fotografii". Muzeum otwarte będzie w godzinach od 9.00 do 15.00.

 

 (kategoria: Miasto Dęblin, Top, Aktualności, Powiat, dodano: 05-11-2014 13:49)

Podczas czterech dni świątecznego weekendu na drogach województwa lubelskiego doszło do 4 wypadków drogowych, w których 4 osoby odniosły obrażenia. Policjanci zatrzymali 62 nietrzeźwych kierujących.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , Powiat, dodano: 04-11-2014 17:10, odsłon: 3280)

Halloween to święto, które najhuczniej obchodzone jest w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Irlandii i Wielkiej Brytanii. W Polsce to święto pojawiło się w latach 90, jednak czy się w naszym kraju przyjęło? Nie do końca...

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 31-10-2014 13:24, odsłon: 2671)

24.10.2014 r. odbyło się uroczyste zakończenie inwestycji pt. „Rewitalizacja centrum miasta Dęblin wraz z zespołem pałacowo – parkowym Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych” oraz „Przebudowa targowiska miejskiego przy ul. Niepodległości w ramach projektu „Mój Rynek”, zrealizowanych przez Miasto Dęblin z udziałem środków unijnych.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Miasto Dęblin, Top, Aktualności, Powiat, dodano: 29-10-2014 16:25, odsłon: 5590)

23 października uczestnicy dęblińskiego Klubu "Bliżej Siebie" obchodzili 5 rocznicę z okazji jego powstania. Podczas tych pięciu lat uczestnicy Klubu stale się rozwijali, wspierali w trudnych chwilach oraz powiększali swoje szeregi. Oprócz członków dęblińskiego Klubu udział w imprezie wzięli zaproszeni goście. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 29-10-2014 11:36, odsłon: 3893)
Źródło KWP Lublin

Środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu zastosował wczoraj sąd, wobec dwóch mężczyzn którzy dopuścili się czynnej napaści na policjantów po niedzielnym meczu w Dęblinie. Kolejny z zatrzymanych usłyszał zarzuty naruszenia nietykalności funkcjonariusza. Prokurator zastosował wobec niego dozór Policji. Dziś za udział w bójce śledczy wnioskują o tymczasowy areszt dla następnych czterech mężczyzn.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 29-10-2014 10:12, odsłon: 2491)
KWP Lublin

Policjanci zatrzymali 24 mężczyzn, którzy wtargnęli na boisko w przerwie meczu IV ligi w Dęblinie. Doszło do bójki między kibicami z Ryk, Dęblina i Lublina. Trzech z zatrzymanych będzie odpowiadać czynną napaść na policjanta, czterech za posiadanie narkotyków, a pozostali za chuligańskie zachowanie podczas meczu. Za najpoważniejsze przestępstwa grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 29-10-2014 09:54, odsłon: 3409)

Według Światowej Organizacji Zdrowia ryzyko pojawienia się w Polsce osoby zakażonej wirusem ebola jest bardzo niskie. Jest to jednak właściwy moment do weryfikowania i doskonalenia procedur. 12 października zebrał się Wojewódzki Zespół Zarządzania Kryzysowego.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 22-10-2014 16:51, odsłon: 2422)

Jak powszechnie wiadomo cukrzyca to choroba, z którą da się żyć, jednak to poważna choroba. Trzeba pamiętać, aby przestrzegać kilku zasad żywienia oraz obserwować swój organizm i najważniejsze to utrzymywać prawidłowy poziom cukru we krwi. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 22-10-2014 14:48, odsłon: 2571)

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Całoroczny Drewniany Domek Letniskowy 4x6 m z Desek 15 mm
Oferujemy domek całoroczny do samodzielnego montażu, który można złożyć przy pomocy prostej instrukcji oraz z wsparciem telefoni...
Szczegóły ogłoszenia

Antysmogowy hybrydowy piecokominek ogrzewający cały dom.
Oferujemy hybrydowe piecokominki do głównego ogrzewania domów gazem drzewnym generowanym z pelletu i jednocześnie na drewno, bez...
Szczegóły ogłoszenia

Hybrydowy akumulacyjny piec kominkowy bez prądu.
Oferujemy hybrydowy akumulacyjny piec kominkowy na gaz drzewny generowany z pelletu i jednocześnie na drewno. Zasyp pelletu odby...
Szczegóły ogłoszenia

Piec kuchenny - tradycja, prestiż i nowoczesność.
Piec kuchenny z bezpośrednim dopływem powietrza z zewnątrz jest idealny do domu z rekuperacją. Gdy ma wymienniki wodne do CO, og...
Szczegóły ogłoszenia

LAST MINUTE - Wakacje Na Mazurach - Dom z Atrakcjami Tylko Dla Państwa
Noclegi na Mazurach, najpiękniejszym zakątku Polski. Mówią, że jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz. My uważamy, że jak wybierz...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook