Dzisiaj jest poniedziałek, 20 maja 2024 r., 141 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

08.09.2014r. w godzinach nocnych na boisku szkolnym w Moszczance, gm. Ryki zostało przeprowadzone szkolenie praktyczne dla strażaków ratowników OSP KSRG z terenu powiatu ryckiego z zakresu współdziałania z SP ZOZ Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym.      

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 16-09-2014 21:03, odsłon: 2477)

Rejonowy Oddział Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Dęblinie zorganizował w dniach 01.09-11.09.2014r dla 53 członków  wyjazd turystyczno-wypoczynkowy. Organizacją  wyjazdu zajął się przewodniczący pan Jan Prządka przy dużej pomocy zarządu: Wiesławy Krupy, Leokadii  Filiks-Tomiczek oraz Lidii Filipek.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, Kultura, dodano: 16-09-2014 13:01, odsłon: 9084)
Fot. KWP Lublin

Ryccy policjanci ustalają szczegóły zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiejszej nocy w Nowodworze. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący audi nie dostosował prędkości do panujących warunków uszkadzając ogrodzenie oraz część pomnika. Do szpitala z trafił 32-letni pasażer audi. Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 14-09-2014 19:46, odsłon: 2555)

12 września, w piątek o godzinie 9:00, w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki odbędzie się spotkanie autorskie z pisarką Barbarą Kosmowską. Pani Barbara będzie gościem Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Rykach (ale nie w siedzibie ryckiej książnicy, która jest remontowana, lecz w sali ślubów Urzędu Stanu Cywilnego)

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 11-09-2014 08:39, odsłon: 2708)
Fot. UM Dęblin

W niedzielę, podczas dorocznych dożynek na jasnogórskich błoniach, modliło się około 80 tys. osób. Wśród nich było prawie 40 osób z Dęblina, na czele z wiceburmistrz Grażyną Maziarek, oraz wiceprzewodniczącym Rady Powiatu Ryckiego Dariuszem Wojdatem. Radę Miasta Dęblin reprezentowali przewodniczący Rady - Henryk Wiejak oraz radny Mieczysław Grobel.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Miasto Dęblin, Top, Aktualności, Powiat, dodano: 11-09-2014 07:58, odsłon: 4852)

7 września 2014 r. w Dęblinie obchodziliśmy Święto Pułkowe 15 Pułku Piechoty "Wilków". Tradycyjnie już w pierwszą niedzielę września mieszkańcy naszego miasta, sympatycy i osoby związane z 15 Pułkiem Piechoty "Wilków" oraz zaproszeni goście oddają hołd żołnierzom, którzy 5 września 1920 roku stoczyli zwycięski bój w wojnie polsko-bolszewickiej przeciw konnicy Siemiona Budionnego pod Stefankowicami i Monistyczami.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Miasto Dęblin, Top, Aktualności, Powiat, dodano: 10-09-2014 22:44, odsłon: 7758)

Policjanci z Ryk wyjaśniają okoliczności wypadku , do którego doszło na posesji w gm. Ułęż. Jak wynika z ustaleń, 22-letni kierujący hondą, stracił panowanie nad motocyklem i uderzył w ścianę garażu. Motocyklista był trzeźwy i z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 10-09-2014 11:03, odsłon: 2432)

Mariusz Frączek kandydat na tytuł "Najlepszego piłkarza miesiąca" lider beniaminka czwartej ligi. Przez miesiąc sześciokrotnie wpisał się na listę strzelców i przewodzi klasyfikacji strzelców. Cztery bramki zdobył z rzutów karnych. Czarni po dwóch porażkach na początku sezonu, nie przegrali czterech kolejnych spotkań.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Sport, Powiat, dodano: 09-09-2014 21:55, odsłon: 5298)

Nietrzeźwi kierowcy wciąż stanowią poważny problem, nie tylko w powiecie ryckim ale i w całej Polsce. Poniekąd wyższa liczba zatrzymanych pijanych kierowców może wynikać z wyższej skuteczności policji. Jednak wzmożone kontrole drogowe oraz podejmowane działania edukacyjne, także we współpracy z pozarządowymi instytucjami, nie tłumaczą aż ponad 10% wzrostu liczby zatrzymanych kierowców "na podwójnym gazie". 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 09-09-2014 20:58, odsłon: 2353)
Fot. KPP Ryki

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Rykach w ramach działań „Bezpieczna droga do szkoły” rozpoczęli cykl spotkań z uczniami z terenu powiatu. Wczoraj odwiedzili szkoły podstawowe w Oszczywilku i Starym Bazanowie. Początek roku szkolnego to okazja aby przypomnieć dzieciom jak powinny zachowywać się na drodze, by bezpiecznie dotrzeć do szkoły.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , Powiat, dodano: 08-09-2014 18:59, odsłon: 3282)

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Instalacje SIECI KOMPUTEROWYCH
Jesteśmy wykonawcą teletechniki, instalacji teleinformatycznych i elektrycznych w OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH, HALACH MAGAZYNOWYCH...
Szczegóły ogłoszenia

Domek drewniany letniskowy całoroczny 4m/5m 20mm
Zapraszamy do zakupu naszego całorocznego domku letniskowego, który można łatwo złożyć samodzielnie dzięki prostym instrukcjom o...
Szczegóły ogłoszenia

Domek Letniskowy Drewniany Całoroczny 3m/3m 15mm
Domek letniskowy/całoroczny do samodzielnego montażu / montaż prosty z instrukcją i możliwością kontaktu telefonicznego podczas ...
Szczegóły ogłoszenia

Adwokat kościelny, unieważnienie małżeństw, rozwód kościelny
Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa dla Osób w kraju...
Szczegóły ogłoszenia

Studio StreamOnline - studio filmowe Warszawa
Zlokalizowane w sercu Mokotowa, Studio StreamOnline oferuje pełne spektrum możliwości produkcyjnych na potrzeby najnowocześniejs...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook