Dzisiaj jest niedziela, 21 lipca 2024 r., 203 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
KWP Lublin

Czym jest bezpieczeństwo w drodze do szkoły, podczas zabawy, nauki, spaceru oraz jak należy się zachować, gdy ktoś obok potrzebuje pomocy – to tylko niektóre z zagadnień jakie były poruszane podczas spotkań policjantów z dziećmi i młodzieżą. W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych ryccy policjanci odwiedzili dzieci z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Sobieszynie. Z kolei policjanci ze świdnickiej komendy odwiedzili podopiecznych Przedszkola Nr IV I VI w Świdniku.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 18-09-2014 15:18, odsłon: 2322)
Fot. Archiwum

Policjanci z Dęblina zabezpieczyli amfetaminę oraz marihuanę o wadze ponad 32 g. Narkotyki ujawniono w trakcie przeszukania pojazdu oraz mieszkania dwóch mieszkańców Dęblina. Uwagę funkcjonariuszy przykuł samochód z zaparowanymi szybami. Mężczyźni zostali zatrzymani, grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 18-09-2014 14:40, odsłon: 2655)

59 żołnierzy zawodowych z Dęblina niepodlegających obowiązkowi służby wojskowej otrzymało mianowanie na kolejne stopnie wojskowe. Uroczystość wręczenia aktów mianowania odbyła się w miniony piątek na placu przed Pomnikiem Niepodległości. Mianowania żołnierzy w imieniu Dyrektora Departamentu Kadr Ministerstwa Obrony Narodowej dokonał ppłk Tomasz Majdan, któremu towarzyszył mjr mgr Grzegorz Szczygieł - Zastępca Wojskowego Komendanta Uzupełnień w Puławach.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Miasto Dęblin, Top, Aktualności, Powiat, dodano: 17-09-2014 20:15, odsłon: 6153)
Fot. MDK Dęblin

W słoneczne sobotnie popołudnie, 13 września odbył się festyn "Anioł w Dęblinie". Na scenie przed ratuszem miejskim wystąpili młodzi artyści z Miejskiego Domu Kultury. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, Powiat, dodano: 17-09-2014 11:31, odsłon: 5352)
Fot. Dęblin24

Czy wiecie co czuje człowiek, który spowodował wypadek po pijanemu? Jaka jest cena za prowadzenie pojazdów po alkoholu? Czy wiecie, że to wyrzuty sumienia oraz świadomość odpowiedzialności za czyjąś śmierć, krzywdę i ból. Jedna błędna decyzja, a niszczy całe życie...

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 17-09-2014 09:45, odsłon: 2412)

08.09.2014r. w godzinach nocnych na boisku szkolnym w Moszczance, gm. Ryki zostało przeprowadzone szkolenie praktyczne dla strażaków ratowników OSP KSRG z terenu powiatu ryckiego z zakresu współdziałania z SP ZOZ Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym.      

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 16-09-2014 21:03, odsłon: 2533)

Rejonowy Oddział Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Dęblinie zorganizował w dniach 01.09-11.09.2014r dla 53 członków  wyjazd turystyczno-wypoczynkowy. Organizacją  wyjazdu zajął się przewodniczący pan Jan Prządka przy dużej pomocy zarządu: Wiesławy Krupy, Leokadii  Filiks-Tomiczek oraz Lidii Filipek.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, Kultura, dodano: 16-09-2014 13:01, odsłon: 9180)
Fot. KWP Lublin

Ryccy policjanci ustalają szczegóły zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiejszej nocy w Nowodworze. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący audi nie dostosował prędkości do panujących warunków uszkadzając ogrodzenie oraz część pomnika. Do szpitala z trafił 32-letni pasażer audi. Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 14-09-2014 19:46, odsłon: 2610)

12 września, w piątek o godzinie 9:00, w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki odbędzie się spotkanie autorskie z pisarką Barbarą Kosmowską. Pani Barbara będzie gościem Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Rykach (ale nie w siedzibie ryckiej książnicy, która jest remontowana, lecz w sali ślubów Urzędu Stanu Cywilnego)

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 11-09-2014 08:39, odsłon: 2767)
Fot. UM Dęblin

W niedzielę, podczas dorocznych dożynek na jasnogórskich błoniach, modliło się około 80 tys. osób. Wśród nich było prawie 40 osób z Dęblina, na czele z wiceburmistrz Grażyną Maziarek, oraz wiceprzewodniczącym Rady Powiatu Ryckiego Dariuszem Wojdatem. Radę Miasta Dęblin reprezentowali przewodniczący Rady - Henryk Wiejak oraz radny Mieczysław Grobel.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Miasto Dęblin, Top, Aktualności, Powiat, dodano: 11-09-2014 07:58, odsłon: 4950)

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Całoroczny Drewniany Domek Letniskowy 4x6 m z Desek 15 mm
Oferujemy domek całoroczny do samodzielnego montażu, który można złożyć przy pomocy prostej instrukcji oraz z wsparciem telefoni...
Szczegóły ogłoszenia

Antysmogowy hybrydowy piecokominek ogrzewający cały dom.
Oferujemy hybrydowe piecokominki do głównego ogrzewania domów gazem drzewnym generowanym z pelletu i jednocześnie na drewno, bez...
Szczegóły ogłoszenia

Hybrydowy akumulacyjny piec kominkowy bez prądu.
Oferujemy hybrydowy akumulacyjny piec kominkowy na gaz drzewny generowany z pelletu i jednocześnie na drewno. Zasyp pelletu odby...
Szczegóły ogłoszenia

Piec kuchenny - tradycja, prestiż i nowoczesność.
Piec kuchenny z bezpośrednim dopływem powietrza z zewnątrz jest idealny do domu z rekuperacją. Gdy ma wymienniki wodne do CO, og...
Szczegóły ogłoszenia

LAST MINUTE - Wakacje Na Mazurach - Dom z Atrakcjami Tylko Dla Państwa
Noclegi na Mazurach, najpiękniejszym zakątku Polski. Mówią, że jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz. My uważamy, że jak wybierz...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook