Dzisiaj jest środa, 27 maja 2020 r., 148 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Radni Powiatu Ryckiego postanowili wspomóc placówki medyczne powiatu ryckiego.

 

Zakupili i przekazali środki ochrony osobistej do dwóch dęblińskich placówek medycznych w Dęlinie. 

 

Natomiast w poniedziałek przekażą kolejne dary do Szpitala Powiatowego w Rykach i Domu Pomocy Społecznej w Leopoldowie. 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 177

Szanowni Państwo, w imieniu własnym oraz wszystkich pracowników Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Dęblinie pragnę złożyć serdeczne podziękowania Radnym Rady Powiatu Ryckiego za przekazanie do SPZOZ środków ochrony osobistej.

 

Jest nam niezmiernie miło, że pamiętają i wspierają naszą Przychodnię zarówno Włodarze Miasta Dęblin, jak i Włodarze Powiatu Ryckiego.

 

Jednocześnie bardzo dziękuję Wszystkim, którym nasza Przychodnia jest bliska.

 

Dyrektor SPZOZ, Urszula Pielacka-Chodoła

 kategoria: Miasto Dęblin, Top, Aktualności, dodano: 21-05-2020 12:41

Ośrodek Rekreacyjno- Wypoczynkowy Miód Lawenda oraz Szkola Językowa Eurolingua Siedlce zapraszają dzieci w wieku 7-10 oraz 11-13 lat na Letnie Kolonie Językowe.

 

Na najmłodszych czekać będą zajęcia z języka angielskiego, zajęcia sportowe, gry i zabawy integracyjne.

 

W ubiegłym roku udział w koloniach wzięło udział ponad 50 dzieci, które do dzisiaj wspominają czas spędzony w malowniczym miejscu jakim jest Ośrodek Miód Lawenda. 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 146

W ramach Tygodnia Bibliotek pod hasłem „Zasmakuj w bibliotece”, które w tym roku odbywały się w nietypowy sposób, Miejska Biblioteka Publiczna ogłosiła internetowy konkurs plastyczny pt. ”Ilustracja do ulubionej książki”.

 

Prace docierały do biblioteki drogą mailową. W rezultacie wpłynęło 15 rysunków. Jury w składzie Milena Kłos-Jędrys, Katarzyna Wakulska i Dorota Sienkiewicz przyznało w trzech kategoriach wiekowych I-III nagrodę i wyróżnienia.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 134
Fot.Jacek Zagozdzon.Panorama Aleji Orlat

Z okazji Międzynarodowego Dnia Muzeów pragnę przekazać wszystkim pracownikom Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie serdeczne gratulacje, podziękowania oraz wyrazy uznania za wykonywaną pracę na rzecz dziedzictwa narodowego.

 

Zarówno mieszkańcy Dęblina, jak i władze samorządowe naszego miasta z ogromnym szacunkiem odnoszą się do zaangażowania, z jakim realizujecie postawione Wam zadania,
wytrwale stawiając czoła wciąż nowym wyzwaniom, których bezpośrednim efektem jest promocja lotnictwa i Miasta Dęblin.

 

Dziękuję za pracę dla lokalnej społeczności, za upowszechnianie wiedzy i kultury w naszym mieście. Wierzę, że drzwi dęblińskiego muzeum zawsze, tak jak do tej pory, będą stały otworem dla wszystkich, którzy będą chcieli poszerzać swoje zainteresowania naukowe i historyczne. 

 

Życzę przede wszystkim twórczej inwencji, zadowolenia i radości z wykonywanej pracy, rosnącej liczby turystów odwiedzających Waszą placówkę oraz wielu sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.

 

Burmistrz Miasta Dęblin

Beata Siedlecka

 

 kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 18-05-2020 14:01

Od piątku 15 maja br. Klienci PGNiG Obrót Detaliczny znów mogą załatwiać swoje sprawy w stacjonarnych Biurach Obsługi Klienta (BOK).

 

Spółka podjęła decyzję o otwarciu większości ze swoich ponad 130 placówek.

 

Wyjątkiem są m.in. BOK-i w województwie śląskim, które ze względu na aktualną sytuację epidemiczną pozostaną tymczasowo zamknięte. kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 128

Na obiektach szkoleniowych 1 bdm (Przykoszarowy Plac Ćwiczeń „Zajezierze”) ćwiczenia z pływania i ratownictwa wodnego odbyli żołnierze 3 Zamojskiego Batalionu Zmechanizowanego.

 

Jest to jednostka wchodząca w skład 19 Brygady Zmechanizowanej z Lublina, która z kolei jest jednostką 18 Dywizji Zmechanizowanej z Siedlec.

 

Szkolenie odbyło się przy wsparciu 1 bdm oraz ratowników WOPR z Dęblina i Lublina.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 264

Nowa wersja programu "Czyste Powietrze".

 

Dla kogo?

 

 

Dla właścicieli lub współwłaścicieli jednorodzinnych budynków mieszkalnych, lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą. 

 

Zakres wsparcia

 

Dofinansowanie wymiany starych i nieefektywnych źródeł ciepła na paliwo stałe na nowoczesne źródła ciepła spełniające najwyższe normy, oraz przeprowadzenia niezbędnych prac termomodernizacyjnych budynku

 

 

Dla kogo?

 

Dotacja może wynosić do 30 000 zł dla podstawowego poziomu dofinansowania i 37 000 zł dla podwyższonego poziomu dofinansowania

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 99
Fot. Źródło:pulawy.naszemiasto.pl/

Pasażerowie wygodniej wsiadają do pociągów na stacji Puławy oraz na przystankach Puławy Miasto i Puławy Chemia. Wkrótce podróżni skorzystają z przystanku Puławy Azoty.

 

Od Dęblina do Lublina ułożono już drugi tor. Inwestycja PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. współfinansowana jest ze środków UE w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko - to projekt o wartości ponad 3,5 mld zł. 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 217

Monitory, komputery, tablety, telefony i wszelkiego rodzaju sprzęt, który pomoże w nauce i pracy przez Internet.

 

To wszystko będziemy zbierać dwa razy w tygodniu przed Areną Lublin w ramach akcji Lublin Pomaga. Sprzęt, który dla wielu nie jest już zbędny, trafi dla najbardziej potrzebujących. 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 102

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Nie patrz na metrykę! Niemiecki dla dojrzałych przez Skype
Witaj, czy zastanawiałeś się, ile możesz zyskać znając lepiej język niemiecki ? O tym, jak ważna jest praktyczna znajomość t...
Szczegóły ogłoszenia

00
Profesjonalny, skuteczny magnetyczny uchwyt, zaprojektowany do szukania żelaznych przedmiotów pod wodą. Idealnie się nadaje do ...
Szczegóły ogłoszenia

Znajdź Pracę z Werbeo.pl
Znajdź Pracę z Werbeo.pl Szukasz stabilnego zatrudnienia? Posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności i szukasz pracy?...
Szczegóły ogłoszenia

Kurs Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego Lublin Dęblin
CPC LUBLIN- CZERWIEC 2020r W związku ze wznowieniem procesu certyfikacji przez Instytut Transportu Samochodowego w Warszawie ( ...
Szczegóły ogłoszenia

KUPIE DOKUMENTY,ZDJĘCIA,LEGITYMACJE STARE WOJSKOWE TELEFON 694972047
Kupie dokumenty z drugiej wojny światowej i starsze listy z obozów koncentracyjnych,legitymacje, stare pisma, dyplomy, dokumenty...
Szczegóły ogłoszenia
Pogoda Dęblin z serwisu
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook