Dzisiaj jest środa, 27 maja 2020 r., 148 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Program obchodów 229 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 68

Gdyby wszystko było w porządku, 24 kwietnia 2020 z Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 w Dęblinie wszyscy maturzyści spotkaliby się w szkolnej auli z dyrekcją, swoimi wychowawcami i nauczycielami na bardzo uroczystym podsumowaniu nauki w szkole i wręczeniu świadectw.

 

Byłyby przemówienia dyrekcji, władz, zaproszonych gości, młodszych kolegów. Maturzyści wysłuchaliby ostatni raz brzmienia szkolnego dzwonka oraz uroczyście przekazali Sztandar Szkoły w ręce swoich następców – przedstawicieli klas trzecich…

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 454

W piątek 24 kwietnia do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Puławach, funkcjonującego obecnie jako jednoimienny szpital zakaźny, trafił w pełni wyposażony, specjalistyczny ambulans sfinansowany z darowizny Perła – Browary Lubelskie S.A.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 230

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo kolejny raz ostrzega przed niebezpiecznymi i fałszywymi wiadomościami sms, które rozsyłane są w celu wyłudzenia pieniędzy. Oszuści podszywają się pod Grupę PGNiG, sugerując potrzebę uregulowania rzekomych należności. 

 

Podejrzane wiadomości SMS prosimy potraktować jako SPAM i oszustwo, w żadnym wypadku nie udzielać na nie odpowiedzi, a najlepiej usunąć je ze skrzynki odbiorczej. Fałszywe wiadomości SMS-y wysyłane są z wielu różnych numerów telefonów. 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 246

Przybywa wniosków elektronicznych o wsparcie WOT, a ubywa tych w formie „papierowej” - to efekt funkcjonującej już od ponad miesiąca aplikacji webowej, która usprawnia i przyspiesza pomoc udzielaną przez żołnierzy WOT samorządom, organizacjom pomocowym, domom pomocy społecznej i innym podmiotom.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 228

Poniżej przedstawiamy dane dotyczące sytuacji wywołanej koronawirusem SARS-CoV-2 na dzień 27 kwietnia 2020 roku.

 

Z przykrością informujemy, że Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Puławach zmarły 2 osoby: 90-letni pacjent i 59-letnia pacjentka, z infekcją COVID-19 w przebiegu niewydolności wielonarządowej, z szeregiem chorób współistniejących.kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 600

Poznajcie szeroką ofertę edukacyjną Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie. 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 175

W ciągu dwóch tygodni POLREGIO sprzedało ponad 1800 biletów miesięcznych za symboliczną złotówkę, w ramach specjalnej oferty dla pracowników służby zdrowia.

 

Oferta ta to ukłon przewoźnika w stronę personelu medycznego ofiarnie walczącego ze skutkami epidemii koronawirusa SARS-CoV-2.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 176
Fot. Dęblin24

Około godziny 16.30 doszło do kolizji w Dęblinie na Warszawskiej.

 

Zderzyła się osobówka z SUV-em.

 

Kierujący samochodem osobowym prawdopodobnie nie zachował należytej odległości od poprzedzającego go pojazdu i uderzył w tył Suv-a.

 

Na szczęście życiu obu kierowców nie zagraża niebezpieczeństwo. 

 kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 25-04-2020 17:39
Fot. Free-Photos/pixabay/Victoria_Borodinova

Baza danych dotyczącą obecnego funkcjonowania placówek zapewniających schronienie osobom doświadczającym przemocy w rodzinie na terenie województwa lubelskiego oraz bazy ofert poradnictwa specjalistycznego świadczonych przy użyciu zdalnych środków komunikacji.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 276

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Nie patrz na metrykę! Niemiecki dla dojrzałych przez Skype
Witaj, czy zastanawiałeś się, ile możesz zyskać znając lepiej język niemiecki ? O tym, jak ważna jest praktyczna znajomość t...
Szczegóły ogłoszenia

00
Profesjonalny, skuteczny magnetyczny uchwyt, zaprojektowany do szukania żelaznych przedmiotów pod wodą. Idealnie się nadaje do ...
Szczegóły ogłoszenia

Znajdź Pracę z Werbeo.pl
Znajdź Pracę z Werbeo.pl Szukasz stabilnego zatrudnienia? Posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności i szukasz pracy?...
Szczegóły ogłoszenia

Kurs Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego Lublin Dęblin
CPC LUBLIN- CZERWIEC 2020r W związku ze wznowieniem procesu certyfikacji przez Instytut Transportu Samochodowego w Warszawie ( ...
Szczegóły ogłoszenia

KUPIE DOKUMENTY,ZDJĘCIA,LEGITYMACJE STARE WOJSKOWE TELEFON 694972047
Kupie dokumenty z drugiej wojny światowej i starsze listy z obozów koncentracyjnych,legitymacje, stare pisma, dyplomy, dokumenty...
Szczegóły ogłoszenia
Pogoda Dęblin z serwisu
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook