Dzisiaj jest czwartek, 26 maja 2022 r., 146 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka maj

W poniedziałek 4 marca w Dęblinie, jak i w całym powiecie ryckim rozpoczął się projekt pn. „Zdobądź Delfinka”, organizowany w ramach programu powszechnej nauki pływania „Umiem pływać”.

 

Miasto Dęblin przystąpiło do projektu dzięki czemu dzieci z dęblińskich szkół podstawowych bezpłatnie mogą uczyć się pływania na powiatowym basenie w Rykach. Do projektu przystąpiło ok. 180 dzieci z klas II – ich i III – ich szkół podstawowych. Projekt realizowany w okresie od marca do grudnia 2022 r.

 

Projekt dofinansowany jest ze środków Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 192
Fot. Magiczne Ogrody

Olek Talkowski, aktor i muzyk przez wiele lat występował na scenie w Magicznych Ogrodach.

 

Nie zawsze było łatwo – dziecięca widownia bywa bezwzględna, szczególnie jak się ją oszukuje.

 

Dzięki temu czego się wtedy nauczył, zaczął zdobywać ważne nagrody.

 

Rozmawiamy z nim kilka dni po zdobyciu nagrody Tukana OFF na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 229

Dołącz do UKS Orlik Dęblin. 

PIERWSZY MIESIĄC TRENINGÓW BEZ SKŁADEK!

 

Zapisy przyjmują:

rocznik 2007 - trener Michał Sikora tel. 605 887 498

rocznik 2008/2009 - trener Artur Napora tel. 512 315 186

rocznik 2010/2011 - trener Waldemar Futera tel. 695 169 693

rocznik 2012 - trener Cezary Adamski tel. 662 318 416

rocznik 2013/2014/2015 - trener Aleks Lisowski tel. 721 510 073

 

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, Miasto Dęblin, odsłon: 284

Transport z pomocą humanitarna, który wyjechał z Dęblina trafił w poprzednim tygodniu do miasta partnerskiego Drohobycza na Ukrainie.

 

Transport trafił bezpośrednio do władz miasta Drohobycza, który rozdysponuje go między mieszkańców i pomoże w przetrwaniu tego trudnego czasu.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 283
źródło: Miasto Dęblin

Ostatni czas pokazał, jak ważną rolę w naszej codzienności pełni Internet.

 

Szybkie i niezawodne łącze umożliwia nie tylko wykonywanie pracy zdalnej, edukację, sprawne załatwianie spraw urzędowych, robienie zakupów online, komunikację czy bycie w kontakcie z bliskimi.

 

Internet szerokopasmowy to także stały dostęp do zabawy i rozrywki.

 

 

Więcej informacji poniżej lub na www.fiberhost.com

 

Ikona pdfSZYBKI INTERNET W DĘBLINIE, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [558.58 KB]

 

 

 kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 02-04-2022 10:46
Fot. ZSZ nr1

31 marca 2022 r. w Lublinie odbyła się uroczystość wręczania dyplomów i medali w Plebiscycie Edukacyjnym organizowanym przez Kurier Lubelski. W uroczystości udział wzięła Pani Małgorzata Radomska, nauczycielka naszej szkoły.

Bardzo nam miło poinformować, że Pani Małgosia zajęła I miejsce w powiecie ryckim w Plebiscycie Edukacyjnym 2021 w kategorii Nauczyciel Szkoły Ponadpodstawowej i otrzymała tytuł ,,Nauczyciel na medal”.

 

To nie koniec sukcesów, nasza nauczycielka otrzymała także zaszczytne V miejsce w województwie lubelskim w tej kategorii. Wyróżnienie w pełni zasłużone, bo Pani Małgosia to nauczycielka całym sercem oddana swojej pracy i młodzieży, ,,dobry duch” naszej szkoły.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 398

LGD "Lepsza Przyszłość Ziemi Ryckiej" przystąpiła do opracowywania Lokalnej Strategii Rozwoju na nowy okres programowania. Obecnie prowadzone są konsultacje społeczne mające na celu określenie kierunku rozwoju obszaru i pozyskanie informacji w zakresie planowanych do realizacji projektów.

W związku z tym zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie oraz wysłanie ankiety znajdującej się pod poniższym linkiem w terminie do dnia 4 kwietnia 2022 r.

 

https://forms.gle/66EC5Lh9Kpxr8NEZ8

 

 kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 01-04-2022 15:28

Decyzją Ministra Sportu i Turystyki z dnia 16 marca 2022 r. przyznane zostało wsparcie na realizację zajęć sportowych organizowanych w ramach Programu powszechnej nauki pływania "Umiem pływać". Projekt dofinansowany jest ze środków Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Projekt realizowany jest przez LGD "Lepsza Przyszłość Ziemi Ryckiej"  oraz Pływalnię Powiatową w Rykach pod patronatem Starosty Ryckiego. Projekt współfinansowany jest również przez Partnerów projektu: Burmistrza Ryk, Burmistrza Miasta Dęblin, Wójta Gminy Stężyca, Wójta Gminy Kłoczew, Wójta Gminy Nowodwór, Wójta Gminy Ułęż.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 223
fot.Dęblin24

1 kwietnia br. pierwsi seniorzy otrzymają trzynastą emeryturę. Dodatkowe roczne świadczenie pieniężne wypłacane jest w wysokości minimalnej emerytury. Otrzymają je wszyscy emeryci i renciści – w sumie ok. 9,7 mln osób.

 

Trzynasta emerytura jest świadczeniem wypłacanym z urzędu od 2019 roku, a od dwóch lat gwarantowanym ustawowo dla wszystkich emerytów i rencistów. W 2022 r. wypłacona zostanie w 6 terminach wraz z kwietniowymi emeryturami. Wysokość świadczenia wyniesie 1388,44 zł i będzie wyższe o 87,56 zł niż w roku ubiegłym.  

 

- Pierwsze wypłaty są realizowane od piątku dla ponad 1 mln seniorów na sumę ponad 1,2 mld zł. Szacowany koszt tegorocznych trzynastek to 13,1 mld zł  Dodatkowe świadczenie trafi w sumie do ok. 9,7 mln emerytów i rencistów – mówi minister rodziny i polityki społecznej Marlena Maląg.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 214
Fot. Mariusz Janiszewski „Jani”

W dniu 27 marca br. drużyna MKS Czarni 1947 Dęblin pokonała w Dąbrowicy zespół Legion Tomaszowice.

 

Legion Tomaszowice 1:5 (0:4) Czarni 1947 Dęblin

 

Bramki dla naszej drużyny strzelali:

Paweł Osojca - 3

Aleks Lisowski - 1

Mateusz Zieliński - 1

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, odsłon: 297

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Belki rustykalne na wymiar, imitacja drewna na sufity prosto od producenta
Producent [url=https://plastmaker.nsite.pl/]imitacji drewna[/url] na wymiar firma Plastmaker oferuje belki rustykalne styropiano...
Szczegóły ogłoszenia

Jesteś zapracowany i musisz mówić po niemiecku?
Witaj, Specjalizuję się w nauce języka niemieckiego przez Skype. Skutecznie uczę osoby, które pracują w Polsce, za granicą lu...
Szczegóły ogłoszenia

Pracownicy, Leasing Pracowników
Szanowni Państwo, Firma RV Group Poland sp. z o. o. z siedzibą w Wadowicach i działem we Wrocławiu oferuje Państwu współpracę w ...
Szczegóły ogłoszenia

Nauczę Cię angielskiego na żywo przez Skype
Czy przeszło Ci przez głowę, żeby po prostu mówić po angielsku? I nie chodzi mi o to, żeby myśleć co powiedzieć tylko po prostu...
Szczegóły ogłoszenia

Oferujemy usługi finansowe
Wszystkim potrzebującym oferujemy środki finansowe z bardzo niskim oprocentowaniem 3% bez zabezpieczenia jesteśmy w stanie udzie...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook