Dzisiaj jest sobota, 24 lutego 2024 r., 55 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Kadr z filmu

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 24 - 26 marca oraz pojedynczą wejściówkę na cykliczny czwartkowy cykl filmowy "Wieczór kinomaniaka" – 30 marca, Wystarczy jeden mail do redakcji Dęblin24! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2584
Kadr z filmu: Paterson

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w nadchodzący weekend oraz pojedynczą wejściówkę na cykliczny czwartkowy cykl filmowy. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2518
Kadr z filmu:

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 10 - 12 marca oraz pojedynczą wejściówkę na cykliczny czwartkowy cykl filmowy 16 marca na film "Manchester by the Sea". 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2476
Kadr z filmu:

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 3 - 5 marzec oraz jedną pojedynczą wejściówkę na "Wieczór kinomaniaka" 9 marca, godz. 20:15. Wystarczy wysłać do nas maila! A 8 Marca - bilety dla wszystkich Pań na każdy seans w cenie 14zł!

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2569

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend spotkanie z komedią, przygodą i melodramatem, a dla miłośników wieczorów czwartkowych film familijno-przygodowy "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć". Wystarczy jeden mail do redakcji Dęblin24!

 
 


kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2798
Najdziksze historie zdarzają się ludziom w najmniej odpowiednich momentach... „PolandJa”

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend spotkanie z animacją, dramatem lub biografią. To wy wybieracie film, który chcecie obejrzeć. Wystarczy mail do redakci Dęblin24! 

 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2896
Kadr z filmu

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 10 - 12 lutego oraz jedną pojedynczą wejściówkę na "Wieczór kinomaniaka" 16 lutego, godz. 20:15. Wystarczy jeden mail do redakcji Dęblin24!

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2574

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 3 - 5 luty oraz jedną pojedynczą wejściówkę "Wieczór kinomaniaka" 9 lutego, godz. 20:15. Wystarczy wysłać do nas maila!

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2429

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 27 - 29 stycznia oraz pojedynczą wejściówkę na cykliczny czwartkowy cykl filmowy "Wieczór kinomaniaka" – 2 lutego, Wystarczy mail do redakcji Dęblin24! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2762
Kadr z filmu: Balerina

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 20 - 22 stycznia oraz pojedynczą wejściówkę na cykliczny czwartkowy cykl filmowy "Wieczór kinomaniaka" – 26 stycznia, Wystarczy jeden mail do redakcji Dęblin24! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2388

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Wkręty Gwoździe Kotwy i Wszystko Co Potrzebujesz Do Budowy
Sprzedam wkręty do drewna , śruby, gwoździe i inne produkty firmy ESSVE. [url=http://www.tartakjaromin.pl/]www.tartakjaromin.p...
Szczegóły ogłoszenia

Świece Sojowe z Bursztynowym Pyłem
Zanurz się w wyjątkowym świetle! Nasze ręcznie robione świece sojowez bursztynowym pyłem to esencja elegancji i relaksu. Każda ś...
Szczegóły ogłoszenia

ROMANTYCZNY POBYT we dwoje Mazury
ZIMOWA OFERTA SPECJALNA - Cały dom tylko dla Państwa na wyłączność. W każdym związku potrzebna jest randka we dwoje - z dala od ...
Szczegóły ogłoszenia

Adwokat kościelny, unieważnienie małżeństw, rozwód kościelny
Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa dla Osób w kraju...
Szczegóły ogłoszenia

Spawanie Światłowodów
Wykonujemy instalacje światłowodowe jednomodowe i multimodowe, dla sieci komputerowych LAN i WAN, OPGW, monitoringu oraz autom...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook