Dzisiaj jest sobota, 01 kwietnia 2023 r., 91 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Kadr z filmu:

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 3 - 5 marzec oraz jedną pojedynczą wejściówkę na "Wieczór kinomaniaka" 9 marca, godz. 20:15. Wystarczy wysłać do nas maila! A 8 Marca - bilety dla wszystkich Pań na każdy seans w cenie 14zł!

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2234

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend spotkanie z komedią, przygodą i melodramatem, a dla miłośników wieczorów czwartkowych film familijno-przygodowy "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć". Wystarczy jeden mail do redakcji Dęblin24!

 
 


kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2473
Najdziksze historie zdarzają się ludziom w najmniej odpowiednich momentach... „PolandJa”

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend spotkanie z animacją, dramatem lub biografią. To wy wybieracie film, który chcecie obejrzeć. Wystarczy mail do redakci Dęblin24! 

 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2545
Kadr z filmu

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 10 - 12 lutego oraz jedną pojedynczą wejściówkę na "Wieczór kinomaniaka" 16 lutego, godz. 20:15. Wystarczy jeden mail do redakcji Dęblin24!

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2228

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 3 - 5 luty oraz jedną pojedynczą wejściówkę "Wieczór kinomaniaka" 9 lutego, godz. 20:15. Wystarczy wysłać do nas maila!

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2082

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 27 - 29 stycznia oraz pojedynczą wejściówkę na cykliczny czwartkowy cykl filmowy "Wieczór kinomaniaka" – 2 lutego, Wystarczy mail do redakcji Dęblin24! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2407
Kadr z filmu: Balerina

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 20 - 22 stycznia oraz pojedynczą wejściówkę na cykliczny czwartkowy cykl filmowy "Wieczór kinomaniaka" – 26 stycznia, Wystarczy jeden mail do redakcji Dęblin24! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2077

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 13 - 15 stycznia oraz pojedynczą wejściówkę na cykliczny czwartkowy cykl filmowy 19 stycznia na film "Zaćma". 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2039
Kadr z filmu

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend spotkanie z komedią, musicalem bądź thrillerem. To wy wybieracie film, który chcecie obejrzeć. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2253

Dla czytelników Dęblin24 mamy jedno pojedyncze zaproszenie do kina Sybilla w Puławach. Tym razem stawiamy na polskie kino. Wejściówka na film "Plac zabaw" do wykorzystania TYLKO 5 stycznia. Historia oparta na prawdziwych wydarzeniach. Film tylko dla dorosłych widzów!

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1837

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
SPRZEDAM GOSPODARSTWO WRAZ Z ZABUDOWANIAMI ORAZ ZIEMIĄ ROLNA O Ł...
SPRZEDAM GOSPODARSTWO WRAZ Z ZABUDOWANIAMI ORAZ ZIEMIĄ ROLNA O Ł...
Sprzedam gospodarstwo wraz z zabudowaniami oraz ziemią rolna o łącznej powierzchni 4,0900ha. Przedmiotowe działki są położone w Wysokim Kole gmina Gniewoszów powiat Kozienicki.Nieruchomość zabudowana jest domem murownym wraz z budynkami gospoda...
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Sprzedam gospodarstwo wraz z zabudowaniami oraz ziemią rolna o łącznej powierzchni 4,0900ha
Sprzedam gospodarstwo wraz z zabudowaniami oraz ziemią rolna o łącznej powierzchni 4,0900ha. Przedmiotowe działki są położo...
Szczegóły ogłoszenia

Asystent wsparcia utrzymania usług IT - zdalnie
Poszukujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko: Asystent wsparcia utrzymania usług IT - praca zdalna ...
Szczegóły ogłoszenia

Biesiadowanie z piecem do pizzy (piecem chlebowym).
Piec do pizzy może być zamontowany w salonie lub w pomieszczeniu kuchennym. Jest bardzo dobrze zaizolowany, więc może stać bezpo...
Szczegóły ogłoszenia

Ciepłe kominki-przyjazne, zdrowe, wygodne i ekonomiczne.
Wykonujemy przyjemnie ciepłe kominki nowej generacji, wypromieniowujące ciepło, do których można przytulić się. Mogą być kaflowe...
Szczegóły ogłoszenia

Sadzonki Roślin, Nasiona, Cebulki, Narzędzia - do 70% rabatu
Ogrodniku, potrzebujesz nowych roślin do swojego ogrodu?Zapraszamy do sklepu online, który posiada szeroki wybór roślin.-drzewka...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook