Dzisiaj jest niedziela, 26 marca 2023 r., 85 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Kadr z filmu:

Wybieracie się do kina? Polecamy historię grupy rebeliantów zjednoczonych w śmiałej misji polegającej na kradzieży planów imperialnej Gwiazdy Śmierci, czyli film: "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie", którego reżyserem jest Gareth Edwards.

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2092
Wilk w owczej skórze

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 9 - 11 grudnia oraz jedną pojedynczą wejściówkę "Wieczór kinomaniaka" - wyjątkowo 14 grudnia (środa), godz. 20:15. Wystarczy wysłać do nas maila!

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2228

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 2-4 grudnia oraz jedną pojedynczą wejściówkę na cykliczny czwartkowy cykl filmowy "Wołyń" 8 grudnia. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2321
Kadr z filmu:

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was dwa pojedyncze zaproszenia na dowolny seans w weekend 25 - 27 listopada. Polecamy! Wieczór Kinomaniaka (1.12), a w nim historię opartą na faktach! Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2089
Tytułowe trolle to przepełnione radością życia, rozśpiewane stworki

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend spotkanie z Trollami, dzielną Syrenką, a może z Pitbullem? To wy wybieracie film, który chcecie obejrzeć. Wystarczy znać odpowiedź na jedno pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2855

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend spotkanie z animacją, dramatem lub biografią. To wy wybieracie film, który chcecie obejrzeć. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2180
Kadr z filmu:

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Przygoda, fantazja, sensacja czy komedia? To wy wybieracie, który film chcecie obejrzeć. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2312

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was dwa pojedyncze zaproszenia na dowolny seans w weekend 28 - 30 października. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2019

Możecie wybrać perypetie życiowe słynnej Bridget Jones, idealny film fanów animacji "Bociany", dramat opowiadający o katastrofie lotniczej w Smoleńsku, czy seans przygodowy dla całej rodziny "Doktor Strange". Wystarczy odpowiedzieć na pytanie!

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2298
Kadr z filmu:

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend spotkanie z komedią, historią, horrorem lub animacją. To wy wybieracie film, który chcecie obejrzeć. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2648

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Kupię stare kolekcje medali, orderów, odznaczeń
Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki, naszywki itp.: wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i...
Szczegóły ogłoszenia

Kupię stare ordery, medale, odznaki, odznaczenia, orzełki
Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki, naszywki itp.: wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i...
Szczegóły ogłoszenia

Asystent ds. administracyjnych - praca zdalna
Nasz nowy Klient to Europejska sieć sklepów wielobranżowych. Od 20-stu lat firma rozwija się na rynku polskim i staje się jednym...
Szczegóły ogłoszenia

Ciesz Się Wiosną Na Mazurach- Dom z Jacuzzi, Sauną i Basenem Na Mazurach
Ciesz się wiosną na Mazurach - dom ze SPA - sauna, jacuzzi, ruska bania, basen zewnętrzny w okresie letnim klimatyzacja a jesien...
Szczegóły ogłoszenia

KONSTRUKCJA SZKIELETOWA DOMKU Poddasze 5/8m 45/120
Konstrukcja domku całorocznego z poddaszem wymiar podstawy 6m / 5m 30m kw. Wykonanie nasze jest ładne i estetyczne. Szkielet d...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook