Dzisiaj jest wtorek, 18 czerwca 2024 r., 170 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 13 - 15 stycznia oraz pojedynczą wejściówkę na cykliczny czwartkowy cykl filmowy 19 stycznia na film "Zaćma". 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2466
Kadr z filmu

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend spotkanie z komedią, musicalem bądź thrillerem. To wy wybieracie film, który chcecie obejrzeć. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2741

Dla czytelników Dęblin24 mamy jedno pojedyncze zaproszenie do kina Sybilla w Puławach. Tym razem stawiamy na polskie kino. Wejściówka na film "Plac zabaw" do wykorzystania TYLKO 5 stycznia. Historia oparta na prawdziwych wydarzeniach. Film tylko dla dorosłych widzów!

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2272

Dla czytelników Dęblin24 mamy dwa pojedyncze zaproszenia do kina Sybilla w Puławach. Tym razem stawiamy na kino familijne i najmłodszych kinomaniaków. Wejściówki na film "Vaiana: Skarb oceanu" do wykorzystania TYLKO 27-29 grudnia. Wystarczy napisać maila! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2577
Kadr z filmu:

Wybieracie się do kina? Polecamy historię grupy rebeliantów zjednoczonych w śmiałej misji polegającej na kradzieży planów imperialnej Gwiazdy Śmierci, czyli film: "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie", którego reżyserem jest Gareth Edwards.

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2580
Wilk w owczej skórze

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 9 - 11 grudnia oraz jedną pojedynczą wejściówkę "Wieczór kinomaniaka" - wyjątkowo 14 grudnia (środa), godz. 20:15. Wystarczy wysłać do nas maila!

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2729

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 2-4 grudnia oraz jedną pojedynczą wejściówkę na cykliczny czwartkowy cykl filmowy "Wołyń" 8 grudnia. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2835
Kadr z filmu:

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was dwa pojedyncze zaproszenia na dowolny seans w weekend 25 - 27 listopada. Polecamy! Wieczór Kinomaniaka (1.12), a w nim historię opartą na faktach! Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2528
Tytułowe trolle to przepełnione radością życia, rozśpiewane stworki

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend spotkanie z Trollami, dzielną Syrenką, a może z Pitbullem? To wy wybieracie film, który chcecie obejrzeć. Wystarczy znać odpowiedź na jedno pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 3323

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend spotkanie z animacją, dramatem lub biografią. To wy wybieracie film, który chcecie obejrzeć. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 2640

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Instalacje SIECI KOMPUTEROWYCH
Jesteśmy wykonawcą teletechniki, instalacji teleinformatycznych i elektrycznych w OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH, HALACH MAGAZYNOWYCH...
Szczegóły ogłoszenia

Domek drewniany letniskowy całoroczny 4m/5m 20mm
Zapraszamy do zakupu naszego całorocznego domku letniskowego, który można łatwo złożyć samodzielnie dzięki prostym instrukcjom o...
Szczegóły ogłoszenia

Domek Letniskowy Drewniany Całoroczny 3m/3m 15mm
Domek letniskowy/całoroczny do samodzielnego montażu / montaż prosty z instrukcją i możliwością kontaktu telefonicznego podczas ...
Szczegóły ogłoszenia

Adwokat kościelny, unieważnienie małżeństw, rozwód kościelny
Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa dla Osób w kraju...
Szczegóły ogłoszenia

Studio StreamOnline - studio filmowe Warszawa
Zlokalizowane w sercu Mokotowa, Studio StreamOnline oferuje pełne spektrum możliwości produkcyjnych na potrzeby najnowocześniejs...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook