Dzisiaj jest niedziela, 23 lutego 2020 r., 54 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka Dęblin
Kadr z filmu:

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 10 - 12 marca oraz pojedynczą wejściówkę na cykliczny czwartkowy cykl filmowy 16 marca na film "Manchester by the Sea". 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 900
Kadr z filmu:

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 3 - 5 marzec oraz jedną pojedynczą wejściówkę na "Wieczór kinomaniaka" 9 marca, godz. 20:15. Wystarczy wysłać do nas maila! A 8 Marca - bilety dla wszystkich Pań na każdy seans w cenie 14zł!

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1002

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend spotkanie z komedią, przygodą i melodramatem, a dla miłośników wieczorów czwartkowych film familijno-przygodowy "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć". Wystarczy jeden mail do redakcji Dęblin24!

 
 


kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1179
Najdziksze historie zdarzają się ludziom w najmniej odpowiednich momentach... „PolandJa”

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend spotkanie z animacją, dramatem lub biografią. To wy wybieracie film, który chcecie obejrzeć. Wystarczy mail do redakci Dęblin24! 

 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1289
Kadr z filmu

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 10 - 12 lutego oraz jedną pojedynczą wejściówkę na "Wieczór kinomaniaka" 16 lutego, godz. 20:15. Wystarczy jeden mail do redakcji Dęblin24!

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 963

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 3 - 5 luty oraz jedną pojedynczą wejściówkę "Wieczór kinomaniaka" 9 lutego, godz. 20:15. Wystarczy wysłać do nas maila!

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 884

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 27 - 29 stycznia oraz pojedynczą wejściówkę na cykliczny czwartkowy cykl filmowy "Wieczór kinomaniaka" – 2 lutego, Wystarczy mail do redakcji Dęblin24! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1160
Kadr z filmu: Balerina

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 20 - 22 stycznia oraz pojedynczą wejściówkę na cykliczny czwartkowy cykl filmowy "Wieczór kinomaniaka" – 26 stycznia, Wystarczy jeden mail do redakcji Dęblin24! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 879

Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans w weekend 13 - 15 stycznia oraz pojedynczą wejściówkę na cykliczny czwartkowy cykl filmowy 19 stycznia na film "Zaćma". 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 876
Kadr z filmu

W Dęblin24 mamy do rozdania kolejne bilety! Do wygrania w nadchodzący weekend spotkanie z komedią, musicalem bądź thrillerem. To wy wybieracie film, który chcecie obejrzeć. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, KINO SYBILLA PUŁAWY, odsłon: 1082

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Pośrednik handlowy – sprzedawca – praca zdalna
Dla Klienta rekrutujemy osoby z niepełnosprawnością na stanowisko: Pośrednik handlowy – sprzedawca – praca zdalna [url=https:...
Szczegóły ogłoszenia

Kup wysokiej jakości Nembutal od najlepszego dostawcy na świecie.
Kup wysokiej jakości Nembutal od najlepszego dostawcy na świecie. Jesteśmy najbardziej niezawodnym i niezawodnym dostawcą ba...
Szczegóły ogłoszenia

Praca W Domowym Zaciszu
Praca, którą można wykonywać online. Doskonała dla mam, studentów jak i każdej innej osoby. Może to być dodatkowe zajęcie ja...
Szczegóły ogłoszenia

Kurs CPC certyfikat kompetencji zawodowych Lublin, marzec
Kurs Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego Licencja transportowa i spedycyjna …czy chcesz ją uzyskać? Zatem ...
Szczegóły ogłoszenia

Wróżka Dęblin
Dzień dobry, mam na imię Zofia, zajmuję się wróżeniem, chętnie pomogę. Oferuję profesjonalne wróżenie w tematach takich jak: mił...
Szczegóły ogłoszenia
Pogoda Dęblin z serwisu
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook