Dzisiaj jest wtorek, 18 czerwca 2024 r., 170 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

W przeciągu zaledwie dwóch dni policjanci z ryckiej i dęblińskiej komendy zatrzymali cztery osoby, które po drodze publicznej poruszały się w stanie po spożyciu alkoholu. Pomimo iż stale nagłaśnia się akcje policji mające na celu czuwać nad bezpieczeństwem oraz sprawdzać trzeźwość użytkowników dróg publicznych, to nadal bezmyślność i brak wyobraźni niektórych z nich wręcz poraża, niestety trafiają się i tacy, którzy liczą na to, że może się uda. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 01-07-2014 21:08, odsłon: 2512)
KP PSP Ryki

Jak informuje nas rzecznik prasowy KP PSP w Rykach, st. kpt. Jarosław Lasek - 26 czerwca 2014r. tuż po godz. 4.00 w miejscowości Moszczanka gm. Ryki na skrzyżowaniu dróg krajowych nr 17 i 48 doszło do zderzenia dwóch pojazdów ciężarowych. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odcięciu dopływu prądu w obu pojazdach oraz wykonaniu dostępu za pomocą narzędzi hydraulicznych do poszkodowanego w celu oceny czynności życiowych. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 01-07-2014 16:58, odsłon: 3269)

III Grand Prix Leopoldowa 2014 w tenisie stołowym za nami! Na starcie rozgrywek stanęło ok. 30 zawodników. Rywalizacja odbywała się standardowo w pięciu kategoriach. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, Sport, dodano: 30-06-2014 18:17, odsłon: 8439)
Fot. Zofia Barbus

Ponad 50 osób ze Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów pojechało na wczasy do Sarbinowa, gdzie wypoczywali w ośrodku rehabilitacyjno-wczasowym "Kamyczek". Dla emerytów zorganizowane zostały tętniące życiem imprezy. Uczestnicy aktywnie spędzili te kilka dni w malowniczym miejscu oraz do woli mogli się cieszyć plażą i morzem. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 30-06-2014 14:40, odsłon: 2739)

Za nami pierwszy jubileusz! Rok temu serwis informacyjny Dęblin24 oficjalnie rozpoczął swoją działalność. Dziękujemy Wam, że jesteście z nami. Pamiętajcie jednak, że to my jesteśmy tu dla Was!

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 29-06-2014 09:46, odsłon: 2943)

Wakacje się już rozpoczęły. Jak aktywnie spędzić ten czas wolny od szkoły? Miejski Dom Kultury w Dęblinie zaprasza na lipcowe i sierpniowe imprezy. To coś w sam raz dla Was! 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 29-06-2014 08:29, odsłon: 3337)
Fot. Zofia Barbus

Wakacje to czas wypoczynku i podróży. Dla funkcjonariuszy policji, to jednak czas wzmożonej pracy. Policjanci ruchu drogowego czuwają nad bezpieczeństwem podróżujących m.in. samochodami oraz autokarami, a policyjni wodniacy patrolują jeziora i rzeki, zwracając uwagę na wszystkich, którzy w upalne dni korzystają z kąpieli. Funkcjonariusze przypominają, że wakacje to przerwa od pracy i szkoły, ale nie od myślenia - zasady bezpieczeństwa obowiązują zawsze i wszędzie!

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 28-06-2014 10:48, odsłon: 2545)

Przez trzy dni - od piątku do niedzieli - mieszkańcy Dęblina obchodzili swoje święto. Na tegoroczne jubileuszowe Dni Dęblina, organizatorzy przygotowali mnóstwo propozycji kulturalnych, sportowych, turystycznych a także rozrywkowych, z których każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Miasto Dęblin, Top, Aktualności, Powiat, dodano: 27-06-2014 19:21, odsłon: 8369)
KWP Lublin

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dzisiaj po godz. 4.00 na drodze krajowej nr 17 w Moszczance. W zderzeniu ciężarówek volvo oraz stara, śmierć na miejscu poniósł 50-letni kierowca stara. Kierujący volvo był trzeźwy, nie odniósł obrażeń.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 26-06-2014 22:49, odsłon: 3136)
KWP Lublin

Za uszkodzenia samochodów odpowie 19-letni mieszkaniec gm. Ryki. Mężczyzna z otwartego okna pojazdu, którym się poruszał oddał kilkanaście strzałów z repliki AK-47 na plastikowe kulki niszcząc volkswagena. Straty oszacowano na kwotę 300 złotych. Młodzieniec wkrótce ze swojego postępowania tłumaczyć się będzie przed sądem. 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , Powiat, dodano: 26-06-2014 22:35, odsłon: 3497)

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Instalacje SIECI KOMPUTEROWYCH
Jesteśmy wykonawcą teletechniki, instalacji teleinformatycznych i elektrycznych w OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH, HALACH MAGAZYNOWYCH...
Szczegóły ogłoszenia

Domek drewniany letniskowy całoroczny 4m/5m 20mm
Zapraszamy do zakupu naszego całorocznego domku letniskowego, który można łatwo złożyć samodzielnie dzięki prostym instrukcjom o...
Szczegóły ogłoszenia

Domek Letniskowy Drewniany Całoroczny 3m/3m 15mm
Domek letniskowy/całoroczny do samodzielnego montażu / montaż prosty z instrukcją i możliwością kontaktu telefonicznego podczas ...
Szczegóły ogłoszenia

Adwokat kościelny, unieważnienie małżeństw, rozwód kościelny
Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa dla Osób w kraju...
Szczegóły ogłoszenia

Studio StreamOnline - studio filmowe Warszawa
Zlokalizowane w sercu Mokotowa, Studio StreamOnline oferuje pełne spektrum możliwości produkcyjnych na potrzeby najnowocześniejs...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook