Dzisiaj jest wtorek, 18 czerwca 2024 r., 170 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
KWP Lublin

Test wiedzy, uwalnianie się z uchwytu, obrona przed nożem, czy kopnięciem, strzelanie sytuacyjne to tylko niektóre z zadań z jakimi zmierzyli się uczestnicy eliminacji wojewódzkich do Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji Turniej Par Patrolowych "Patrol Roku 2014r". Wczoraj zawodnicy przeprowadzali interwencje, a w piątek za zadanie będą mieli pokonanie toru przeszkód. Zwycięzców poznamy 27 czerwca. Dwa dwuosobowe patrole będą reprezentować Komendę Wojewódzką Policji w Lublinie podczas zawodów ogólnopolskich, które odbędą się w Szkole Policji w Słupsku.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, dodano: 26-06-2014 22:19, odsłon: 3009)

W minioną środę, przed budynkiem Starostwa Powiatu Ryckiego odbyły sie obchody jubileuszu 15-lecia Powiatu Ryckiego. Z tej okazji zorganizowano festyn pod hasłem: „Piknik Samorządowy – nowoczesna promocja miejscowości – uczymy się samorządności”.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Miasto Dęblin, Top, Aktualności, Powiat, dodano: 25-06-2014 10:59, odsłon: 4134)

Najmłodsi mieszkańcy osiedla Michalinów 20 czerwca 2014 roku, bajkowo spędzili czas na wycieczce w "Magicznych Ogrodach" w miejscowości Trzcianki niedaleko Puław. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Miasto Dęblin, Top, Aktualności, dodano: 23-06-2014 20:34, odsłon: 3639)

Policjanci biją na alarm. Zatrzymują coraz więcej nietrzeźwych kierowców. W trakcie działań na terenie powiatu ryckiego udaremnili dalszą jazdę kilku nietrzeźwym uczestnikom ruchu drogowego. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 23-06-2014 19:14, odsłon: 2565)

XIV Finał Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Prewencyjnej "Jestem Bezpieczny" został rozstrzygnięty. W zmaganiach udział wzięło 19 drużyna naszego województwa. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, Kronika , dodano: 22-06-2014 09:25, odsłon: 3576)
KWP Lublin

46 letni mieszkaniec woj. świętokrzyskiego przyjechał na miejsce kontroli autokaru, którym miał wieźć dzieci na wycieczkę do Hiszpanii. Policjanci podczas wykonywania czynności kontrolnych sprawdzili stan trzeźwości kierowcy, który okazał się być pod wpływem alkoholu. Miał 0,25 promila alkoholu w organizmie. Dzieci pojechały na wycieczkę z innym kierowcą. 46 latek będzie odpowiadał za kierowanie w stanie po użyciu alkoholu.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 22-06-2014 08:56, odsłon: 2416)

Miał w organizmie blisko 1, 5 promila alkoholu, spowodował kolizję i nie zatrzymał się do kontroli. 31-letni mieszkaniec powiatu puławskiego wkrótce odpowie za złamanie prawa przed sądem. Prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Kronika , dodano: 22-06-2014 08:33, odsłon: 2444)
KWP Lublin

Przed nami kolejny długi weekend. Wielu kierowców wyruszy w trasę. Na drogach pojawi się więcej policjantów, którzy będą sprawdzać stan techniczny pojazdów, czy pasażerowie mają zapięte pasy, a także czy prowadzący auta są trzeźwi. Jednak bezpieczeństwo na drogach przede wszystkim zależy od samych kierowców – od ich rozwagi, umiejętności przewidywania zagrożeń, szacunku dla innych kierowców.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, Kronika , dodano: 19-06-2014 22:10, odsłon: 3286)

17 czerwca rano, policjant jadąc samochodem na służbę zauważył wydobywający się dym z okna jednego z mieszkań przy ul. Warszawskiej w Dęblinie. Okazało się, że wewnątrz doszło do pożaru i panuje bardzo duże zadymienie. W mieszkaniu odnaleziono właściciela. 58-latek dzięki szybkiej interwencji policjanta nie odniósł większych obrażeń. Mężczyzna trafił do szpitala.

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, Powiat, Kronika , dodano: 19-06-2014 12:20, odsłon: 3329)

18 czerwca na Warsztatach Terapii Zajęciowej w Dęblinie odbył się Dzień Rodziny. Uczestnicy warsztatów, członkowie ich rodziny, opiekunowie, pracownicy oraz zaproszeni goście przy jednym stole, wspólnymi siłami stworzyli nietypowy ogród i nazwali go: "Ogród naszych dobrych uczynków"

 

 Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, WTZ-Dęblin, dodano: 19-06-2014 10:41, odsłon: 3701)

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Instalacje SIECI KOMPUTEROWYCH
Jesteśmy wykonawcą teletechniki, instalacji teleinformatycznych i elektrycznych w OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH, HALACH MAGAZYNOWYCH...
Szczegóły ogłoszenia

Domek drewniany letniskowy całoroczny 4m/5m 20mm
Zapraszamy do zakupu naszego całorocznego domku letniskowego, który można łatwo złożyć samodzielnie dzięki prostym instrukcjom o...
Szczegóły ogłoszenia

Domek Letniskowy Drewniany Całoroczny 3m/3m 15mm
Domek letniskowy/całoroczny do samodzielnego montażu / montaż prosty z instrukcją i możliwością kontaktu telefonicznego podczas ...
Szczegóły ogłoszenia

Adwokat kościelny, unieważnienie małżeństw, rozwód kościelny
Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa dla Osób w kraju...
Szczegóły ogłoszenia

Studio StreamOnline - studio filmowe Warszawa
Zlokalizowane w sercu Mokotowa, Studio StreamOnline oferuje pełne spektrum możliwości produkcyjnych na potrzeby najnowocześniejs...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook