Dzisiaj jest wtorek, 16 lipca 2024 r., 198 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Redakcja Dęblin24 wraz z kompleksem rekreacyjnym Wyspa Wisła przygotowała dla was jedno podwójne zaproszenie na smaczny lunch. 

 

Wygrasz? Zabierz ze sobą osobę towarzyszącą! 

 

Wystarczy tak niewiele!

 kategoria: Top,Aktualności, Stężyca, odsłon: 3140
Dziś w menu kotlet, ziemniaczki i marchewka z groszkiem. Pycha!

Restauracja na Wyspie Wisła w Stężycy to niepowtarzalne miejsce. Przyjazne i ciepłe, gdzie pachnie dobrym jedzeniem. To miejsce stworzone dla każdego smakosza, który ceni sobie niepowtarzalność, miłą atmosferę oraz smaczne jedzenie. 

 

Restauracja, która nie zawodzi. Kuchnia na wysokim poziomie

 

Od 4 września restauracja na Rekreacyjnej 1 kusi świeżym obiadem. Takim jak u mamy. Na talerzu codziennie  inne, domowe, świeże potrawy i tylko za 20 zł. 

 kategoria: Top,Aktualności, Stężyca, KUCHNIA D24, odsłon: 4954
Fot. Dęblin24

W niedzielę drugiego września w amfiteatrze Wyspa Wisła na pożegnanie wakacji rozbrzmiały cygańskie rytmy.

 

Oprócz lokalnych gwiazd, na scenie serca publiczności rozgrzewał Don Vasyl Junior pięknymi cygańskimi pieśniami. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Stężyca, odsłon: 4211
Fot. Piękni i Młodzi

W weekend 29 - 30 lipca odbędą się Dni Stężycy. Będą imprezy sportowe, zwiedzanie Muzeum Ziemi Stężyckiej, występy lokalnych zespołów, wystawy, wesołe miasteczko, zabawa do białego rana i wiele innych atrakcji. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Stężyca, odsłon: 4423
Fot. Dęblin24

Po raz kolejny Wyspa Wisła w Stężycy odbyła się Gala Disco Polo. Na stężyckiej scenie amfiteatru Wyspy Wisły zagrali m.in. Mejk, NonStop, Loverboy, ToMasz Disco i inni.  

 

 kategoria: Top,Aktualności, Stężyca, odsłon: 6827

W piątek 16 czerwca w Wyspa Wisła Stężyca odbędzie się Gala Disco Polo. Na scenie pojawi się m.in. Mejk, Non Stop, Perti czy Loverboy. 

 

Nie zabraknie również wschodzących lokalnych gwiazd. ToMasz Disco porwie serca fanom swoim znanym przebojem "Ta wybrana", czy "Czarujący uśmiech". 

 

Start w piątek 16 czerwca o godz. 19:00

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Stężyca, odsłon: 3081

Już we wtorek 2 maja w Stężycy wystąpi zespół BACIARY. Wraz z kompleksem rekreacyjnym Wyspa Wisła przygotowaliśmy dla naszych Czytelników podwójne zaproszenie na to wydarzenie. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Stężyca, odsłon: 3676
kombii.com.pl

W sobotę 30 lipca na scenie amfiteatru Wyspy Wisły zagra zespół Kombi. W cenę biletu za 30zł wliczony jest koncert na amfiteatrze. W cenie biletu za 80 zł tzw. "all inclusive" jest wliczony koncert, wydzielona strefa na amfiteatrze, kolacja oraz zabawa przy muzyce na żywo po koncercie na Wyspie Wisła. W Dęblin24 mamy do rozdania dwie pojedyncze wejściówki na koncert!kategoria: Top,Aktualności, Stężyca, odsłon: 5059
fot. Adrianna Jarosz

We wtorek 3 maja odbył się II edycja konkursu The Voice Of Powiat Ryki. Na scenie amfiteatru Wyspy Wisły w Stężycy wystąpili młodzi artyści z okolicznych miejscowości. Zmagania na scenie oceniało jury, które wyłoniło zwycięzcę. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Stężyca, odsłon: 7820

O nadmiar wody w lany poniedziałek nie musiały się martwić tylko morsy z klubu „Z łabędziem być”. Dziś o 14.00 odbyło się ich pełne zanurzenie. Do wody weszło łącznie 34 uczestników. Najmłodszy z nich Jan Jaguś miał 4 lata, a najstarszy Ryszard Pawlik 55 lat. Podczas morsowania odbyła się również zbiórka pieniędzy dla Oli Tyrkalskiej. Udało się zebrać dla niej równo 1600 złotych, czyli na 16 godzin ćwiczeń. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Stężyca, odsłon: 4577

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Profesjonalne Usługi Konserwacji Dachów
Mycie, czyszczenie, malowanie i impregnacja dachów. Obsługujemy domy jednorodzinne, obiekty sakralne, szkoły, hale i domki letni...
Szczegóły ogłoszenia

BARMANKA; KUCHARKA; POMOC KUCHENNA
Zatrudnimy osoby do lokalu gastronomicznego w Maciejowicach, praca na pełny etat oraz do pracy dorywczej. Osoby z doświadczeniem...
Szczegóły ogłoszenia

Syndyk sprzeda nieruchomość
Syndyk Marka Zapały osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej , ogłasza sprzedaż z wolnej ręki: - udział 1/2 ...
Szczegóły ogłoszenia

Instalacje SIECI KOMPUTEROWYCH
Jesteśmy wykonawcą teletechniki, instalacji teleinformatycznych i elektrycznych w OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH, HALACH MAGAZYNOWYCH...
Szczegóły ogłoszenia

Domek drewniany letniskowy całoroczny 4m/5m 20mm
Zapraszamy do zakupu naszego całorocznego domku letniskowego, który można łatwo złożyć samodzielnie dzięki prostym instrukcjom o...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook