Dzisiaj jest piątek, 16 kwietnia 2021 r., 106 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka Dęblin1

Księgowość, doradztwo podatkowe, kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców - Kancelarie Chałczyńscy Księgowość, doradztwo podatkowe, kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców - Kancelarie Chałczyńscy
KANCELARIE CHAŁCZYŃSCY to jedna z najstarszych kancelarii podatkowych w województwie mazowieckim. To 20 lat doświadczenia, połączonego z młodzieńczą energią. To poziom usług gwarantujący zaufanie rzeszy klientów.

Obsługujemy przedsiębiorców z całego województwa, w szczególności z powiatów: kozienickiego, radomskiego, zwoleńskiego, ryckiego, grójeckiego oraz z Warszawy.

Oferujemy pełen profesjonalizm z zakresu usług księgowych i doradztwa podatkowego. Dla naszych klientów świadczymy też usługi prawne w bardzo korzystnych cenach.
Obsługujemy zarówno działalności jednoosobowe, jak i spółki prawa handlowego, a także jednostki z sektora NGO (fundacje, stowarzyszenia, kluby sportowe).

Dzięki wsparciu działu prawnego, nasz dział księgowości świadczy usługi najwyższej jakości. Stosujemy nie tylko aktualnie obowiązujące prawo, ale i jego wykładnię - zgodnie z praktyką, orzecznictwem i piśmiennictwo. Dzięki temu zawsze stosujemy najlepsze, optymalne podatkowo rozwiązania prawnopodatkowe. Rozpoznajemy też ogólne otoczenie prawne, nie ograniczając się do podatków.

Cena naszej usługi obejmuje doradztwo podatkowe. Dzięki temu nigdy nie musicie Państwo sami podejmować decyzji - zawsze pomagamy rozpoznać ich skutki pod kątem skutków finansowych.

Świadczymy także usługi prawne w pełnym zakresie potrzebnym przedsiębiorcy. Specjalizujemy się w prawie gospodarczym oraz podatkowym. W zakres naszych usług wchodzi między innymi:
- zakładanie oraz kompleksowa, stała obsługa prawna firm, w szczególności spółek prawa handlowego;
- tworzenie i opiniowanie umów z kontrahentami, prowadzenie negocjacji;
- reprezentacja przedsiębiorcy w postępowaniach podatkowych i administracyjnych;
- doradztwo podatkowe, optymalizacja podatkowa, minimalizacja kosztów prowadzenia biznesu;
- wsparcie przy odzyskiwaniu należności od nieuczciwych kontrahentów,
i wspracie we wszelkich innych sprawach prawnych.

Dzięki profesjonalnej pomocy możecie Państwo zająć się tym, co potraficie najlepiej - prowadzeniem biznesu. My zapewnimy Państwu bezpieczeństwo, które jest niezbędne każdemu przedsiębiorcy.

Zapraszamy do zapoznania się z całością naszej oferty na naszej stronie internetowej:
http://www.kancelarie-chalczynscy.pl/index.html.
Adres: 26-900 Kozienice, Sienkiewicza 8
E-mail: karolina.demczuk@kancelarie-chalczynscy.pl
WWW: http://www.kancelarie-chalczynscy.pl/
Telefon: (048) 611 27 62
Region: mazowieckie
Dodano: 21-01-2014
Odsłon: 861

KRONIKA
WSZYSTKIE +
OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Potrzebujesz motywacji? Skuteczny angielski dla dorosłych
Witaj, mam na imię Joanna i chcę nauczyć Cię sprawnego i praktycznego posługiwania się językiem angielskim. Od dłuższego cz...
Szczegóły ogłoszenia

Garaż blaszany 3x5 garaże blaszane Promocja kolor w cenie ocynka
Wiosenna PROMOCJA !!! 1590zl 3x5 Chcielibyśmy państwu zaoferowac typowy garaż blaszany 3x5. Wymiary Szerokość 3m Długość 5...
Szczegóły ogłoszenia

Projekt elewacji, wizualizacje 2D/3D, projekt elewacja domu
[url=http://www.elewacyjnie.pl]www.elewacyjnie.pl[/url] Oferujemy projekty elewacji w formie wizualizacji 2D lub 3D. Dzięk...
Szczegóły ogłoszenia

KUPIĘ SZABLE,BAGNETY,KORDZIKI,NOŻE STARE WOJSKOWE TELEFON 694972047
Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mun...
Szczegóły ogłoszenia

KUPIĘ DOKUMENTY,ZDJĘCIA,LEGITYMACJE STARE WOJSKOWE TELEFON 694972047
Kupie dokumenty z drugiej wojny światowej i starsze listy z obozów koncentracyjnych,legitymacje, stare pisma, dyplomy, dokumenty...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook