Dzisiaj jest wtorek, 16 lipca 2024 r., 198 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Nasz powiat - kronika policyjna.
Dodał: EdytaD, 12-05-2014 19:53, odsłon: 2702

Pomimo drastycznych kampanii społecznych, zaostrzonych kar oraz zakazów prowadzenia pojazdów, liczba kierowców zatrzymanych w naszym powiecie, prowadzących pojazdy po spożyciu alkoholu ciągle rośnie. Niestety jazda na tzw. "podwójnym gazie" jest jednym z najczęstszych wykroczeń polskich kierowców.

 

 

2014/05/06

Stare Zadybie: Policjanci  RD KPP Ryki zatrzymali   T.K. l.64,  zam. gm. Kłoczew, który kierował  rowerem po drodze publicznej  znajdując sie w stanie nietrzeźwości wynoszącym 1,12mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.

2014/05/07

Ryki: Policjanci RD KPP Ryki zatrzymali  P.C. lat.28, zam.gm. Ryki, który kierował rowerem po drodze publicznej znajdując się  w stanie nietrzeźwości wynoszącym  1,48 mg/l  alkoholu w wydychanym powietrzu.

2014/05/08

Bobrowniki: Policjanci KPP Ryki zatrzymali K.A. lat 27, zam. gm. Ryki ,który kierował rowerem po drodze publicznej znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym  0,77mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.

2014/05/11

Czernic: Policjanci KPP Ryki zatrzymali S.C. lat 63, zam.gm. Kłoczew , który  kierował rowerem po drodze publicznej znajdując się  w stanie nietrzeźwości wynoszącycm 1,14 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.

2014/05/08

 

Dęblin: Policjanci  RD KPP Ryki zatrzymali S.P. lat 42, zam. gm. Ryki, który kierował rowerem po drodze publicznej znajdując się w stanie nietrzęźwości wynoszącym   0,77mg/l  alkoholu w wydychanym powietrzu.

2014/05/08


Stężyca: Policjanci  RD KPP Ryki zatrzymali A.W. lat 44 zam. gm. Stężyca, który kierował rowerem po drodze publicznej mimo orzeczonego zakazu oraz znajdując się wstanie nietrzeźwosći wynoszacycm 1,58mg/l w wydychanym powietrzu.

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: EdytaD
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
W Dęblinie 12 lipca 2024 r. (piątek), odbędą się „III Dęblińskie obchody Dnia Walki i Męczeństwa Ws...
13 lipca w godzinach 10:00-16:00 odbędzie się Piknik Strzelecki organizowany przez strzelnicę S. H. Secur...
Fot. ZSO/Facebook
9 lipca - to dzień wyczekiwany przez tegorocznych absolwentów szkół ponadpodstawowych z&nbs...
W imieniu pozytywnie nakręconej ekipy pasjonatów motoryzacyjnych z całej Polski, mamy zaszczyt zap...

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Profesjonalne Usługi Konserwacji Dachów
Mycie, czyszczenie, malowanie i impregnacja dachów. Obsługujemy domy jednorodzinne, obiekty sakralne, szkoły, hale i domki letni...
Szczegóły ogłoszenia

BARMANKA; KUCHARKA; POMOC KUCHENNA
Zatrudnimy osoby do lokalu gastronomicznego w Maciejowicach, praca na pełny etat oraz do pracy dorywczej. Osoby z doświadczeniem...
Szczegóły ogłoszenia

Syndyk sprzeda nieruchomość
Syndyk Marka Zapały osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej , ogłasza sprzedaż z wolnej ręki: - udział 1/2 ...
Szczegóły ogłoszenia

Instalacje SIECI KOMPUTEROWYCH
Jesteśmy wykonawcą teletechniki, instalacji teleinformatycznych i elektrycznych w OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH, HALACH MAGAZYNOWYCH...
Szczegóły ogłoszenia

Domek drewniany letniskowy całoroczny 4m/5m 20mm
Zapraszamy do zakupu naszego całorocznego domku letniskowego, który można łatwo złożyć samodzielnie dzięki prostym instrukcjom o...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook