Dzisiaj jest niedziela, 23 stycznia 2022 r., 23 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka 1
Kronika policyjna powiatu ryckiego - wydarzenia
Dodał: EdytaD, 23-09-2013 22:44, odsłon: 4708

 

Policjanci powiatu ryckiego dbają o to, abyśmy mogli spać spokojnie. Mundurowi codziennie narażają swoje życie aby na świecie mógł panować względny ład.

 

Rzecznik Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Rykach informuje o wydarzeniach i interwencji policji w naszym powiecie.

 

2013/09/15 21:45   

 
W Korzeniowie, w toku podjętych czynności ustalono, że kierujący pojazdem marki Nissan , A. S. lat 39,(zam. gm. Żyrzyn), prawdopodobnie w wyniku  niedostosowania  prędkości do warunków ruchu, wjechał do przydrożnego rowu doprowadzając do wywrócenia pojazdu. Kierujący pojazdem znajdował się w stanie nietrzeźwości z wynikiem 1,23 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. Odniósł lekkie obrażenia  głowy, które zostały opatrzone medycznie.

 

2013/09/15 23:00 

 
W Rykach na ul. Sienkiewicza sprawca po uprzednim otwarciu drzwi dostał się do wnętrza samochodu m-ki Kia  zaparkowanego na parkingu  skąd dokonał kradzieży transmitera muzyki , kluczy płaskich oraz odzieży  łącznej wartości ponad 100 zł na szkodę mieszkanki gminy Ryki.

 

 2013/09/17 11:30  

  
Policjanci WK KPP Ryki   ustalili, że mieszkanka gm. Ułęż w  lipcu 2013 r. przywłaszczyła znaleziony telefon komórkowy m-ki Samsung wartości 300 zł należący do innej mieszkanki gm. Ułęż. Telefon odzyskano. Kobiecie grozi teraz do 3 lat pozbawienia wolności.

 

2013/09/21 15:30

 
Na ul. Wspólnej w Rykach policjanci ZPI KPP Ryki zatrzymali kierującego rowerem po drodze publicznej S. K. lat 48, zam. gmina Ryki będącego w stanie nietrzeźwości - 0,34 mg/l

 

2013/09/21 18:00


Ryki, ul. Żytnia - w toku podjętych czynności ustalono,  że  sprawcy  po uprzednim odcięciu dopływu energii elektrycznej do oświetlenia dokonali włamania do znajdujących się  dystrybutorów myjni, odkurzacza stacjonarnego i skrzynki elektrycznej poprzez wyłamanie rygli w drzwiczkach i dostali się do wnętrza skąd dokonali kradzieży  kasetek z pieniędzmi  w kwocie ponad  2000 zł. Obecnie trwają intensywne czynności mające na celu ustalenie sprawców przedmiotowego zdarzenia oraz odzyskanie skradzionych pieniędzy.

 

2013/09/23 06:50

 
Policjanci RD KPP Ryki zatrzymali kierującego samochodem m-ki Ford  P.D. lat 35,  zam. gm. Ułęż będącego w stanie nietrzeźwości 0,35 mg/l. 

 

2013/08/19

 
Mieszkaniec  gm. Nowodwór został doprowadzony do niekorzystnego rozporządzenia mieniem, w ten sposób, że na portalu aukcyjnym Tablica zakupił telefon komórkowy Nokia płacąc na niego 150zł lecz do chwili obecnej nie otrzymał telefonu ani zwrotu pieniędzy.

 

2013/09/16 07:45

  
Na ul. Sienkiewicza w Rykach sprawca po uprzednim wyłamaniu zamka w  przednich drzwiach samochodu VW, dostał się do jego wnętrza, skąd skradł radiomagnetofon wartości ponad 200 złotych , działając na szkodę mieszkanki gminy Ryki .

 

2013/09/17 16:20  

  
W Dęblinie na ul. Ścibora sprawca po przedostaniu się do nie zabezpieczonego pomieszczenia "rowerowni" mieszczącego się w części podpiwniczenia bloku, dokonał kradzieży  roweru górskiego wartości 800 zł na szkodę mieszkanki gminy Dęblin.

 

2013/09/20 23:20

 
W Stężycy policjanci zatrzymali nieletniego R. D. lat 15 zam.gmina Stężyca który kierował rowerem po drodze publicznej będąc w stanie nietrzeźwości wynoszącym 0,57mg/l  alkoholu w wydychanym powietrzu. Teraz 15-latkiem zajmie się Sąd Rodzinny   

 

2013/09/22 17:50


Na ul. 15 P P "Wilków" w Dęblinie M. W 56 lat, zam. gmina Dęblin kierował rowerem po drodze publicznej w stanie nietrzeźwości wynoszącym 1,22  mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.

 

 

 

Skontaktuj się z autorem tekstu: EdytaD
Facebook
Google
Wykop
Zgłoś
Wyślij
Drukuj
Komentowanie dozwolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników portalu.
AKTUALNOŚCI
WSZYSTKIE +
Wraz z kinem Sybilla w Puławach przygotowaliśmy dla Was jedno pojedyncze zaproszenie na dowolny seans&nbs...
Już 24 lutego do Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka zawita zespół Old Breakout z w...
Przed nami jubileuszowy, 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po rocznej przerwie spowodowane...
Niepowtarzalna okazaja zobaczyć Twierdzę Dęblin od wewnątrz z przewodnikiem.   19 lutego o godz. 9...

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Ferie w domu na Mazurach jak w górach!
Mazury to atrakcyjne miejsce wypoczynku przez cały rok, zwłaszcza gdy wybierze się tak wyposażone domy jak nasze. Zima zaś p...
Szczegóły ogłoszenia

Zarabiaj z nami w BetterStyle
W BetterStyle otrzymujesz korzyści już od pierwszego zamówienia. Możesz po prostu taniej kupować produkty dla siebie, łatwo za...
Szczegóły ogłoszenia

Skup Vw Sharan Seat Alhambra Tylko 2.0 Benzyna Gotówka
PILNIE KUPIĘ WYMIENIONE AUTA W KAŻDYM STANIE : VW SHARAN ,SEAT ALHAMBRA 2.0 BENZYNA NISSAN ALMERA N15SEDAN ,HATCHBACK 5 ...
Szczegóły ogłoszenia

Kup tabletki cyjankowe, proszek i płyn online, nie wymaga licencji!
E-MAIL:chemicalcity9@gmail.com Wiarygodni producenci i dostawcy cyjanku potasu, sprzedajemy 99,8% czystego KCN (cyjanku potasu) ...
Szczegóły ogłoszenia

Zestaw mebli ogrodowych z technorattanu - Tokio - wysoka jakość, nowoczesny wzór
Zestaw mebli ogrodowych z technorattanu - Tokio - wysoka jakość, nowoczesny wzór Zapraszamy do kierowania zapytań ofertowyc...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook