Dzisiaj jest środa, 17 lipca 2024 r., 199 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie 22 maja o godz. 9.30 zaprasza na Dzień Otwarty. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 459

W niedzielny poranek 21 kwietnia 2024 roku 23 uczniów Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie zakończyło dwutygodniowy pobyt w gościnnym kampusie Mobility Friends w Barcelos w Portugalii w ramach projektu Erasmus+, Akcja KA121-VET- Akredytowane projekty na rzecz mobilności osób uczących się i kadry w sektorze kształcenie i szkolenia zawodowe, Konkurs 2023.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 474

Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie, którzy odbywają praktyki zawodowe w Portugalii, realizowane w ramach programu projektu Erasmus+, Akcja KA121-VET- Akredytowane projekty na rzecz mobilności osób uczących się i kadry w sektorze kształcenie i szkolenia zawodowe, Konkurs 2023, w weekend zwiedzali Portugalię.

 

Sobotnie przedpołudnie przywitało nas cudownym słońcem, wskazującym drogę do malowniczego Aveiro, które jest położone w północnej Portugalii - 75 km od Porto. Naszą wycieczkę rozpoczęliśmy jednak od odwiedzenia Costa Nova. Jest to nadmorska cześć Laguny Aveiro, która kiedyś była wioską rybacką, a dziś jest dzielnicą miasta Ilhavo oraz pięknym i popularnym miejscem turystycznym nad oceanem.

 

Jest to miejsce, gdzie chce się spędzić portugalskie wakacje! Wszystko za sprawą klimatu, architektury i wspaniałych plaż oraz kilku dobrych restauracji z rybami i owocami morza.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 466

Od tygodnia 23 uczniów Technikum nr 2 w Dęblinie odbywa praktyki zawodowe w portugalskich firmach, a konkretnie w ich działach finansowych, agencjach reklamowych oraz hotelach zgodnie ze swoim kierunkiem kształcenia w ramach projektuErasmus+, Akcja KA121-VET- Akredytowane projekty na rzecz mobilności osób uczących się i kadry w sektorze kształcenie i szkolenia zawodowe, Konkurs 2023.

 

 

Dla wielu z uczniów jest to pierwszy zagraniczny wyjazd i spotkanie z nową kulturą.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 469

7 kwietnia 2024 r. grupa 23 uczniów Technikum nr 2 w Dęblinie kształcących się w zawodach: technik rachunkowości, reklamy i hotelarstwa pod opieką nauczycieli wyruszyła na praktyki zagraniczne do Portugalii w ramach programu Erasmus+, Akcja KA121-VET- Akredytowane projekty na rzecz mobilności osób uczących się i kadry w sektorze kształcenie i szkolenia zawodowe, Konkurs 2023.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 557

9 kwietnia społeczność szkolna obchodziła po raz pierwszy w w ZSZ nr2 Dzień Kanadyjski. Z tej okazji uczniowie mieli szansę na udział w potyczkach kulturowych dotyczących Kanady w quizie przeprowadzonym on-line oraz na zapoznanie się z gazetką przedstawiająca kwintesencję kanadyjskiej kultury i tradycji.

 

Nie zabrakło także słodkiego akcentu w postaci pancakes z syropem klonowym, przygotowanych przez uczniów klasy 1a pod opieką pani Teresy Flont.

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 563

UDZIAŁ UCZNIÓW ZSZ NR 2 W  DĘBLINIE W GALI STYPENDYSTÓW programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027

 

W dniu 07.03.2024 roku w Zespole Szkół Technicznych im. Marii Skłodowskiej- Curie w Puławach odbyła się uroczysta gala stypendystów programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027.

 

W uroczystości udział wzięło 11 z 26 stypendystów ,,Lubelskiej kuźni talentów 2023-2024” z naszej szkoły. Byli to: Julia Bryzek, Natalia Kowalczyk, Amelia Urban, Weronika Urban, Kacper Chabros, Wiktoria Sadura, Natalia Jakubaszek, Karolina Krupa, Emilia Dębek, Kinga Serafinowicz, Katarzyna Bajerowska wraz z opiekunką, panią Agnieszką Kurowską. 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 514

W dniu 29 lutego 2024 uczniowie klas 2TR oraz 1TGRa zostali zaproszeni przez Wspólnotę Gruntową w Stężycy do wzięcia udziału w akcji sadzenia lasu sosnowego.

 

Organizatorzy zapoznali uczniów z zasadami sadzenia drzewek, po czym młodzi ludzie wyruszyli do pracy.

 

Po jej wykonaniu młodzież udała się na Wyspę Wisła na zasłużoną pizzę.kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 654

W dniu 25 stycznia 2024 roku w LO w Rykach odbyły się Mistrzostwa Powiatu Ryki w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Świetnie zagrały w nich dziewczęta z ZSZ nr 2 w Dęblinie, które zajęły w nich 1 miejsce.

 

W pierwszym meczu wygrały z ZSZ nr 2 w Rykach 2:1 w setach a w meczu o 1 miejsce również stosunkiem setów 2:1 wygrały z ZS im. K. hr. Kickiego w Sobieszynie.

 

Dziewczęta pod opieką nauczyciela Dariusza Piwońskiego wystąpiły w składzie: Anastazja Mazurkiewicz, Katarzyna Sobieszek, Aleksandra Cienkowska, Julia Trajer, Wiktoria Sadura, Julia Micek, Julia Skorża, Patrycja Zlot, Grażyna Wojdat, Laura Sykała,, Agata Bryzek.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 764
Fot. ZSZ nr 2

To był niezapomniany wieczór dla maturzystów z Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 im. Marii Dąbrowskiej w Dęblinie. W sobotę 27 stycznia 2024 roku, uczniowie klas 5 TRR i 5 THG wraz z dyrekcją szkoły i wychowawcami spotkali się na balu studniówkowym w malowniczym Gościńcu Pod Lasem w Grabowcach Dolnych.

 

Wśród zaproszonych gości byli Starosta Powiatu Ryckiego Pan Dariusz Szczygielski  wraz z małżonką.

 

Studniówka rozpoczęła się od tradycyjnego poloneza, po którym głos zabrał Pan Dariusz Szczygielski życząc maturzystom powodzenia na egzaminie dojrzałości.kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 872

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Profesjonalne Usługi Konserwacji Dachów
Mycie, czyszczenie, malowanie i impregnacja dachów. Obsługujemy domy jednorodzinne, obiekty sakralne, szkoły, hale i domki letni...
Szczegóły ogłoszenia

BARMANKA; KUCHARKA; POMOC KUCHENNA
Zatrudnimy osoby do lokalu gastronomicznego w Maciejowicach, praca na pełny etat oraz do pracy dorywczej. Osoby z doświadczeniem...
Szczegóły ogłoszenia

Syndyk sprzeda nieruchomość
Syndyk Marka Zapały osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej , ogłasza sprzedaż z wolnej ręki: - udział 1/2 ...
Szczegóły ogłoszenia

Instalacje SIECI KOMPUTEROWYCH
Jesteśmy wykonawcą teletechniki, instalacji teleinformatycznych i elektrycznych w OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH, HALACH MAGAZYNOWYCH...
Szczegóły ogłoszenia

Domek drewniany letniskowy całoroczny 4m/5m 20mm
Zapraszamy do zakupu naszego całorocznego domku letniskowego, który można łatwo złożyć samodzielnie dzięki prostym instrukcjom o...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook