Dzisiaj jest poniedziałek, 20 maja 2024 r., 141 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Tradycją w ZSZ nr 2 stał się konkurs „Stół wigilijny pięknie nakryty”. Co roku bierze w nim udział bardzo duża grupa uczniów, którzy chcą zaprezentować swoje talenty. W tym roku do walki o pierwsze miejsce przystąpiło 9 drużyn.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 6870

Święta Bożego Narodzenia to niezwykły czas: choinka, prezenty, zapach pieczonych pierników… Nic tak jednak nie cieszy, jak własnoręcznie wykonane świąteczne ozdoby. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 3492

 Od pewnego czasu w szkole ZSZ nr 2 panuje świąteczna atmosfera: ubrana choinka, dekoracje świąteczne. Jednak w tym wesołym oczekiwaniu na Boże Narodzenie uczniowie nie zapomnieli o potrzebujących naszej pomocy. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 2972

Organizatorem konkursu była nauczycielka języka niemieckiego p. E. Kryk-Matthes. Zadaniem uczniów było wykonanie wieńca świątecznego nawiązującego do tradycji bożonarodzeniowych. Technika prac i użycie materiałów dowolne. Uczniowie następnie musieli opowiedzieć o swoim wieńcu, oczywiście po niemiecku. Szczególnie piękne okazały się wieńce uczennic z kl. II TG a: Klaudii Jasek, Moniki Majek i Anny Sowy.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 5137

W dniach od 4 do 6 grudnia 2014 roku odbyło się zgrupowanie sportowe uczniów ze szkoły ZSZ nr 2 w Dęblinie . Zgrupowanie miało miejsce w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale. Młodzi sportowcy z Dęblina poszerzali swoje umiejętności w wielu dziedzinach sportu m.in. w siatkówce, tenisie stołowym i lekkoatletyce.

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, Powiat, odsłon: 3229

W ramach akcji „Tydzień Tolerancji i Życzliwości”, który odbył się w ZSZ nr 2 w Dęblinie w dniach 17-21.11.2014r. uczniowie włączyli się do ogólnopolskiej akcji „Marzycielska Poczta”. Już tydzień wcześniej szkolne ściany korytarzy zostały oklejone plakatami. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, Powiat, odsłon: 3221

08.12.2014 uczniowie ZSZ nr 2 gościli uczniów Zespołu Szkół Samorządowych z Garbatki–Letnisko. Uczniowie klasy 5 szkoły podstawowej i 1 gimnazjum do Dęblina przybyli z opiekunami. Uczestniczyli w warsztatach gastronomicznych, przygotowanych przez Panią Martę Szpadzik i Panią Teresę Flont wraz z klasą II Technikum Gastronomicznego. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, Powiat, odsłon: 4201
ZSZ nr 2

 Samorząd Uczniowski ogłosił 5 dni listopada (17 – 21) tygodniem  pod hasłem „Zero tolerancji dla nietolerancji”. Był to czas, w którym młodzież szerzyła ideę życzliwości i tolerancji. Sam „Tydzień tolerancji i życzliwości” poprzedziła akcja plakatowania szkoły. Przygotowane przez uczniów afisze były pewnego rodzaju wprowadzeniem i zachętą do uczestnictwa.

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, Powiat, odsłon: 3605

14 listopada 2014 r. uczniowie ZSZ r 2 z Dęblina, klasa I i II wzięli udział w lekcji muzealnej, która odbyła się w warsztatach szkolnych.  Poprowadził ją p. Jacek Zagożdżon. Projekcja mogła odbyć się dzięki uprzejmości Muzeum Sił Powietrznych, które udostępniło im wystawę Lotniczy Dęblin w starych fotografiach przygotowaną z okazji 60-lecia nadania praw miejskich Dęblinowi.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 4269

264 najlepszych uczniów ze szkół województwa lubelskiego otrzymało w tym roku stypendia Prezesa Rady Ministrów. Wśród wyróżnionych znalazło się również trzech uczniów z dęblińskiej szkoły: Mateusz Wójcik z II Liceum Ogólnokształcącego, Szymon Stosio z Technikum Gastronomicznego oraz Daniel Gozdera z Technikum Ekonomicznego.

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, Powiat, odsłon: 3422

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Instalacje SIECI KOMPUTEROWYCH
Jesteśmy wykonawcą teletechniki, instalacji teleinformatycznych i elektrycznych w OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH, HALACH MAGAZYNOWYCH...
Szczegóły ogłoszenia

Domek drewniany letniskowy całoroczny 4m/5m 20mm
Zapraszamy do zakupu naszego całorocznego domku letniskowego, który można łatwo złożyć samodzielnie dzięki prostym instrukcjom o...
Szczegóły ogłoszenia

Domek Letniskowy Drewniany Całoroczny 3m/3m 15mm
Domek letniskowy/całoroczny do samodzielnego montażu / montaż prosty z instrukcją i możliwością kontaktu telefonicznego podczas ...
Szczegóły ogłoszenia

Adwokat kościelny, unieważnienie małżeństw, rozwód kościelny
Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa dla Osób w kraju...
Szczegóły ogłoszenia

Studio StreamOnline - studio filmowe Warszawa
Zlokalizowane w sercu Mokotowa, Studio StreamOnline oferuje pełne spektrum możliwości produkcyjnych na potrzeby najnowocześniejs...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook