Dzisiaj jest piątek, 01 grudnia 2023 r., 335 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Fot. ZSZ nr2

W czwartek 23 lutego szkoła ZSZ nr2 gościła reprezentacje dęblińskich szkół ponadgimnazjalnych na Mistrzostwach Dęblina w siatkówce chłopców. W zawodach wystąpili uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących, Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 oraz jako gospodarze imprezy Zespół Szkół Zawodowych nr 2. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, Sport, odsłon: 2979

W czwartek 23 lutego w ZSZ nr2 gościli uczniowie z Gimnazjum nr 3 w Dęblinie, klasa IIIa wraz z opiekunem Danutą Miłosz. Tematyka warsztatów związana była z obchodami tłustego czwartku. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 1818

W Zespole Szkół Zawodowych nr 2  im. Marii Dąbrowskiej w Dęblinie odbyło się spotkanie uczniów wyjeżdżających na praktykę zagraniczną do Portugalii z Sylwią Stefaniak przedstawicielem Mobility Friends  z Barcelos – organizacją przyjmującą, która zajmuje się organizacją praktyk w Portugalii.

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 1930

We wtorek 14 lutego to dzień zalewania świata czerwonymi kartkami, serduszkami i piosenkami. Z tej okazji w ZSZ nr 2 uczniowie zorganizowali sobie lużny dzień, którego motywem przewodnim było "szukanie swojej drugiej połówki". Jak udały się uczniom połowy?

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 1768

14 stycznia 2017 roku odbyła się studniówka maturzystów Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie. Bal miał miejsce w sali bankietowej "Wisełka" w Stężycy. Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnym polonezem w wykonaniu uczniów klas IV, a korowód poprowadziła dyrektor – Gabriela Wojdat wraz z panem Robertem Patajem. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 3021

Poniedziałek, 9 stycznia w ZSZ nr 2 w Dęblinie został ogłoszony Dniem Maski Karnawałowej. Klasy Ia, IIa i IIIa wraz z wychowawcami Joanną Pardo, Dariuszem Piwońskim oraz Małgorzatą Wilk zaprosili wszystkich do wspólnej zabawy. Dzień ten w całości poświęcony został tematyce karnawału, a klasy zawodowe przygotowały dla swoich kolegów kilka atrakcji.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 2059

Kolęda jest nieodłącznym elementem Świąt Bożego Narodzenia. Z biegiem czasu kolędą zwano nie tylko pieśń bożonarodzeniową, ale także zwyczaj chodzenia po domach z życzeniami świąteczno–noworocznymi czy odwiedzanie przez kapłana parafian w ich domach.Trudno dziś ustalić dokładnie czas, kiedy pierwsze kolędy pojawiły się w Polsce. Prawdopodobnie mogło to być już w XIII wieku, kiedy to przybyli do nas franciszkanie. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 1628

Uczniowie należący do koła przyrodniczego, którego opiekunem jest Anna Niedźwiecka, rozpoczęli w grudniu swoją pierwszą chemiczną przygodę - zajęli się produkcją mydła. Na początek trochę teorii – uczestnicy zajęć zapoznali się ze sposobami otrzymywania mydła, opracowali recepturę, a następnie wykonali doświadczenie, którego celem było jego otrzymanie.

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 1849

Fundacja TEAM Teatrikon po raz piąty organizuje plebiscyt „Stacje Kultury”. Mogą w nim uczestniczyć szkoły ponadgimnazjalne z województwa lubelskiego, które w poprzednich latach aktywnie brały udział w przedsięwzięciach kulturalnych i działały na rzecz edukacji kulturalnej młodzieży.        

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 2188

W czwartek 10 listopada 2016 r. odbył się w ZSZ nr 2 apel upamiętniający  98. rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 1770

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Sklep Włoska Oliwa z Oliwek Extra Virgin tel. 509 130 018
Włoski Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin tel. 509 130 018 Oczywiście! Oliwa z oliwek Frantoi Cutrera to prawdziwy klejnot ś...
Szczegóły ogłoszenia

LUNA HAUS - Całoroczne Domy Rekreacyjne na Mazurach
Całoroczne domy letniskowe do wynajęcia na Mazurach, najpiękniejszym zakątku Polski.Mówią, że jak sobie pościelisz, tak się wyśp...
Szczegóły ogłoszenia

Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin Frantoi Cutrera Warszawa Pieskowa Skała 3
Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin Frantoi Cutrera Warszawa Pieskowa Skała 3 tel. 509 130 018 Zapraszamy do naszego sklepu, gdzi...
Szczegóły ogłoszenia

EKO GRA XXL EKOMANIA dla DZIECI do skakania, nauki i zabawy od KangurGra.pl
Ekologiczne, gry wielkoformatowe XXL dla dzieci do nauki, zabawy i skakania od KangurGra.pl to eko edukacja i pomoc dydaktyczna ...
Szczegóły ogłoszenia

Adwokat kościelny, unieważnienie małżeństw, rozwód kościelny
Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa dla Osób w kraju...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook