Dzisiaj jest piątek, 01 grudnia 2023 r., 335 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

We wtorek 28 kwietnia w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie społeczność szkolna pożegnała tegorocznych abiturientów.

 

W uroczystym zakończeniu udział wzięły czwarte klasy technikum ekonomicznego, hotelarskiego i gastronomicznego.

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 2796
ZSZ nr 2

W niedzielę 23 kwietnia 38 uczniów pod opieką czterech nauczycieli Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie wylądowało w Porto w celu odbycia 4 - tygodniowych praktyk zawodowych.

 

Docelowym miejscem wyprawy było Gmail, gdzie znajduje się kampus, miejsce zakwaterowania grupy.

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 1995

Była to ogólnopolska akcja orgaznizowana przez fundację Sensoria, realizowana na przełomie września i października 2016 r. Organizacją akcji w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie zajęło się Szkolne Koło Historyczne oraz samorząd uczniowski. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 1826

W piątek 7 kwietnia uczniowie Technikum Gastronomicznego ZSZ nr 2 w Dęblinie wzięli udział w Międzynarodowych Targach Gastronomicznych EuroGastro w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie.

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 1635

W dniach od 22 do 28 marca 2017 roku pani Gabriela Wojdat, dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych  nr 2 im. Marii Dąbrowskiej w Dęblinie wraz z panią Małgorzatą Grzechnik, Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury, Zdrowia i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Rykach przebywały na zaproszenie Stowarzyszenia  Mobility   Friends w Barcelos w Portugalii.

 

Była to wizyta przygotowawcza, realizowana w ramach projektu „Debiutanci na europejskim rynku pracy” finansowanego z programu Erasmus+.

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 1827

21 marca to pierwszy dzień wiosny, który powszechnie obchodzony jest w naszym kraju.

 

21 marca przypada również Międzynarodowy Dzień Poezji, który został ustanowiony przez UNESCO w 1999 roku. Główne obchody odbywają się w Paryżu. Celem tego dnia jest promocja czytania, pisania, publikowania i nauczania poezji na całym świecie. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 2291

W poniedziałek – 20 marca 2017 r. odbyła się wycieczka integracyjno-przedmiotowa do Muzeum Powstania Warszawskiego. Została ona zorganizowana przez szkolne koło historyczne, nad którym opiekę sprawuje Joanna Pardo.

 

Udział w wyjeździe wzięli uczniowie z klas: II a, II TG, I TH/TG oraz I TE/TO. 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 1506

Corocznie 15 marca swoje święto obchodzą zawodowi cukiernicy i piekarze. Dzięki ich ciężkiej pracy rano na sklepowych półkach dostępny jest szeroki wybór wypieków – bułek, chlebów i smacznych ciast. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 1436
Fot. ZSZ nr2

W środę 15 marca w ZSZ nr2 zostały otworzone szeroko drzwi dla wszystkich tych, którzy chcieli zobaczyć wcale nie takie skromne progi. Szkołę odwiedziło wielu gimnazjalistów, którzy mieli okazję obejrzeć pracownie szkolne oraz zapoznać się z zawodami, w których szkoła kształci.

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 1597
Fot. ZSZ nr2 Dęblin

Są już wyniki etapu wojewódzkich konkursów organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Lublinie. Uczeń ZSO w Dęblinie, Jan Pawłasek po raz kolejny udowodnił, że jest najlepszy. Został laureatem konkursu biologicznego i historycznego, zaś finalistą konkursu z fizyki.

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 3736

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Sklep Włoska Oliwa z Oliwek Extra Virgin tel. 509 130 018
Włoski Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin tel. 509 130 018 Oczywiście! Oliwa z oliwek Frantoi Cutrera to prawdziwy klejnot ś...
Szczegóły ogłoszenia

LUNA HAUS - Całoroczne Domy Rekreacyjne na Mazurach
Całoroczne domy letniskowe do wynajęcia na Mazurach, najpiękniejszym zakątku Polski.Mówią, że jak sobie pościelisz, tak się wyśp...
Szczegóły ogłoszenia

Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin Frantoi Cutrera Warszawa Pieskowa Skała 3
Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin Frantoi Cutrera Warszawa Pieskowa Skała 3 tel. 509 130 018 Zapraszamy do naszego sklepu, gdzi...
Szczegóły ogłoszenia

EKO GRA XXL EKOMANIA dla DZIECI do skakania, nauki i zabawy od KangurGra.pl
Ekologiczne, gry wielkoformatowe XXL dla dzieci do nauki, zabawy i skakania od KangurGra.pl to eko edukacja i pomoc dydaktyczna ...
Szczegóły ogłoszenia

Adwokat kościelny, unieważnienie małżeństw, rozwód kościelny
Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa dla Osób w kraju...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook