Dzisiaj jest piątek, 01 grudnia 2023 r., 335 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
ZSZ nr 2

W piątek 13 października w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie wszyscy świętowali Dzień Edukacji Narodowej.

 

O godz. 13.00 w sali gimnastycznej zebrali się goście, nauczyciele, emeryci i renciści, pracownicy obsługi i administracji, a także uczniowie.

 

Apel rozpoczął się wprowadzeniem sztandaru szkoły i odśpiewaniem hymnu.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 2230
Fot. ZSZ nr 2

Po raz kolejny uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie wzięli udział w ogólnopolskiej kampanii historycznej „BohaterON – włącz historię” zorganizowanej na terenie szkoły przez szkolne koło historyczne wraz z samorządem uczniowskim.

 

Akcja polega na wysyłaniu kartek do uczestników powstania warszawskiego. 

 kategoria: Aktualności,ZSZnr 2 - Dęblin, Top, odsłon: 1877
Fot. ZSZ nr 2

W piątek 29 września uczniowie klasy I Technikum Ekonomicznego i Technikum Hotelarskiego pod opieką Iwony Czerwińskiej i Bartłomieja Barańskiego udali się na wycieczkę do Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie.

 

Z organizacją wycieczki wiąże się pewna historia... Uczennica kl. I TH znalazła wartościowy dla pracownika muzeum przedmiot.

 

Postanowiła go zwrócić, a w nagrodę otrzymała bilet dla siebie i swojej klasy do dęblińskiego skansenu lotniczego.  

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 1918

 

W piątek 15 września w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 im. Marii Dąbrowskiej w Dęblinie odbyła się konferencja podsumowująca projekt „Debiutanci na europejskim rynku pracy” współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+.

 

Wzięli w niej udział starosta Powiatu Ryckiego Stanisław Jagiełło, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Rykach Piotr Gałkowski, dyrektorzy i uczniowie gimnazjów, przedstawiciele pracodawców z terenu powiatu ryckiego, uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie.kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 1548

W ramach projektu „Europejski wymiar kształcenia zawodowego w ZSZ nr 2 w Dęblinie” 50 uczniów techników: ekonomicznego, gastronomicznego i hotelarskiego wyjedzie do Portugalii i Hiszpanii. 

 

Decyzją Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji został zatwierdzony do realizacji i będzie całkowicie finansowany z funduszy Unii Europejskiej. Maksymalna przyznana kwota dofinansowania wynosi 125 474,00 EURO, tj. 540 353,78 PLN.

 

 kategoria: Aktualności,ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 1269

W piątek 2 czerwca grupa uczniów ZSZ nr 2 w Dęblinie pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego i wychowawców wyruszyła na spływ kajakowy kilkunastokilometrowym odcinkiem Wieprza.  

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 1880

W tym roku obchody Ogólnopolskich Dni Trzeźwości uczniowie ZSZ nr 2 w Dęblinie rozpoczęli Szkolnym Konkursem Wiedzy o Uzależnieniach, który odbył się 6 kwietnia.

 

Czworo uczniów klasy I TH/TG: Dominika Wojtachnio, Monika Gawryjołek, Patrcja Filiks i Damian Jerzo, którzy uzyskali wysokie wyniki w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Uzależnieniach, wzięło również udział w imprezie profilaktycznej „Żyj trzeźwo i zdrowo”.

 

Odbyła się ona 25 maja i miała na celu promowanie zdrowego stylu życia i kształtowanie postaw prozdrowotnych. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 2023

Drugiego czerwca uczniowie ZSZ nr 2, klas I i II technikum gastronomicznego i hotelarskiego i zasadniczej szkoły zawodowej udali się do Nadarzyna, gdzie mogli uczestniczyć w Międzynarodowych Targach Żywności.

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 1818

Każdy z nas może znaleźć się w sytuacji, gdy od niego będzie zależało czyjeś życie, a ściślej mówiąc, od sprawnego i fachowego udzielania pierwszej pomocy.

 

W związku z tym, że młodzi ludzie mają zapał i chęci, nauczyciele ZSZ nr 2 im. Marii Dąbrowskiej w Dęblinie: Ewa Kania, Małgorzata Zagożdżon, Joanna Pardo, Anna Niedźwiecka oraz Agnieszka Skowron postanowili zorganizować Międzyszkolny Turniej Pierwszej Pomocy „Pomaganie na spontanie”.

 

Turniej został objęty honorowym patronatem Starosty Ryckiego Stanisława Jagiełły, który zasponsorował nagrodyi puchary dla najlepszych drużyn.

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 2412
ZSZ nr 2

5 maja 2017 r. w oficjalnej rezydencji premiera Portugalii „São Bento” w Lizbonie odbyła się uroczystość obchodów trzydziestej rocznicy inauguracji programu Erasmus, w której miała zaszczyt uczestniczyć, na zaproszenie szefa rządu republiki, delegacja ZSZ nr 2 w Dęblinie. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 2266

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Sklep Włoska Oliwa z Oliwek Extra Virgin tel. 509 130 018
Włoski Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin tel. 509 130 018 Oczywiście! Oliwa z oliwek Frantoi Cutrera to prawdziwy klejnot ś...
Szczegóły ogłoszenia

LUNA HAUS - Całoroczne Domy Rekreacyjne na Mazurach
Całoroczne domy letniskowe do wynajęcia na Mazurach, najpiękniejszym zakątku Polski.Mówią, że jak sobie pościelisz, tak się wyśp...
Szczegóły ogłoszenia

Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin Frantoi Cutrera Warszawa Pieskowa Skała 3
Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin Frantoi Cutrera Warszawa Pieskowa Skała 3 tel. 509 130 018 Zapraszamy do naszego sklepu, gdzi...
Szczegóły ogłoszenia

EKO GRA XXL EKOMANIA dla DZIECI do skakania, nauki i zabawy od KangurGra.pl
Ekologiczne, gry wielkoformatowe XXL dla dzieci do nauki, zabawy i skakania od KangurGra.pl to eko edukacja i pomoc dydaktyczna ...
Szczegóły ogłoszenia

Adwokat kościelny, unieważnienie małżeństw, rozwód kościelny
Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa dla Osób w kraju...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook