Dzisiaj jest poniedziałek, 20 maja 2024 r., 141 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

W poniedziałek 11 grudnia klasy I i II Technikum Ekonomicznego ZSZ nr 2 w Dęblinie uczestniczyły wraz z opiekunkami Aleksandrą Wiśniewską i Elżbietą Świątkowską w wycieczce do Warszawy.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 1748

„W tym roku znajdziesz nową pasję lub talent”, „Poznasz nowego przyjaciela lub... wreszcie dostaniesz zwierzątko”, „Zostaniesz królową lub królem karnawałowego balu!”, „Strzeż się zielonookiej blondynki, chce ci zaszkodzić”, „Nie wychodź z domu w czwartek, a unikniesz kłopotów” – takich i innych wróżb i przestróg wysłuchiwali z uśmiechem uczniowie i nauczyciele naszej szkoły.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 1716

23 listopada 2017 r. w Zespole Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Lublinie odbył się Lubelski Konkurs Szkół Gastronomicznych ,,Kuchnie regionalne – kuchnia lubelska”.

 

Wśród 14 zespołów składających się z uczniów szkół gastronomicznych z województwa lubelskiego znalazły się także reprezentantki naszej szkoły – Natalia Bogusz i Patrycja Filiks z kl. II TG.

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 1936

We wtorek 7 listopada 2017 r. podczas uroczystości, która odbyła się w "Sali Błękitnej" Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego, najlepsi uczniowie z lubelskich szkół ponadgimnazjalnych otrzymali stypendium przyznawane przez Prezes Rady Ministrów.

 

W tym roku Premier Beata Szydło przekaże wsparcie finansowe 237 uczniom z naszego województwa.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 1682

W dniach 2 – 5 listopada 2017 r. w Zakopanem odbył się finał Centralnej XXXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Turystyczno-Krajoznawczej LZS ,,Polska –Chorwacja – Unia Europejska”.

 

Do tego etapu uczniowie z dęblińskiego ZSZ nr 2 zakwalifikowali się poprzez eliminacje wojewódzkie.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 1761

We wtorek 7 listopada o 6. rano uczniowie dęblińskiej ZSZ nr 2 po raz drugi w tym roku szkolnym wyruszyli do Warszawy, by w ATM Studio wziąć udział w nagraniu reaktywowanego po latach teleturnieju ,,Koło fortuny”, który można oglądać codziennie w TVP2.

 

Uczniowie spędzili w studiu cały dzień, uczestnicząc jako widzowie w nagraniu 4 odcinków teleturnieju i poznając tajniki produkcji telewizyjnej.kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 1744

9 listopada na zaproszenie Michała Hułyka, nauczyciela języka hiszpańskiego, do ZSZ nr 2 w Dęblinie zawitał nietypowy gość. Był nim przebywający od czterech lat w Polsce dr Miguel Carrera Garrido, pochodzący z Gijón w regionie Asturias.

 

Dr Garrido jest pracownikiem naukowym i dydaktycznym Zakładu Studiów Hispanistycznych w Instytucie Filologii Romańskiej UMCS, specjalistą w zakresie literatury, teatru, dramatu i kinematografii.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 2081
ZSZ nr 2 Dęblin

W czwartek 26 października dwunastu uczniów (sześć zespołów dwuosobowych) klas technikum o profilu gastronomicznym i zasadniczej szkoły zawodowej rywalizowało w kolejnej odsłonie szkolnego konkursu gastronomicznego „Kucharz na medal”.

 

W przygotowanych potrawach musiała być wykorzystana kasza – produkt nie zawsze doceniany w naszych kuchniach. kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 1919
ZSZ nr 2 Dęblin

W czwartek 26 października w ZSZ nr 2 w Dęblinie odbyły się warsztaty z ekonomii dla gimnazjalistów. Uczestniczyli w nich zaproszeni uczniowie z gimnazjum ZSO nr 1 w Dęblinie wraz z wychowawczynią, Bożeną Cybulą.

 

Mieli oni możliwość poznać szkołę i atmosferę w niej panującą. W trakcie warsztatów przeprowadzonych przez nauczycielki, panie A. Wiśniewską i E. Świątkowską poznali podstawowe pojęcia z zakresu ekonomii.

 

Uzyskaną wiedzę sprawdzili w praktyce, uczestnicząc w grze internetowej portalu NBP – „Od bułki do spółki”. kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 2045

W dniach 4 – 11 października 2017 r. z inicjatywy Szkolnego Klubu Wolontariatu zorganizowano zbiórkę pożywienia dla zwierzaków (bezdomnych) ze schroniska w Puławach.

 

Uczniowie wszystkich klas przynosili karmę dla psów i kotów.

 

Finał akcji nastąpił 19 października 2017 r., kiedy to przedstawiciele naszej szkoły pod opieką pań Anny Niedźwieckiej i Agnieszki Skowron z kilkoma ciężkimi i sporych rozmiarów torbami udali się do schroniska. 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 1671

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Instalacje SIECI KOMPUTEROWYCH
Jesteśmy wykonawcą teletechniki, instalacji teleinformatycznych i elektrycznych w OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH, HALACH MAGAZYNOWYCH...
Szczegóły ogłoszenia

Domek drewniany letniskowy całoroczny 4m/5m 20mm
Zapraszamy do zakupu naszego całorocznego domku letniskowego, który można łatwo złożyć samodzielnie dzięki prostym instrukcjom o...
Szczegóły ogłoszenia

Domek Letniskowy Drewniany Całoroczny 3m/3m 15mm
Domek letniskowy/całoroczny do samodzielnego montażu / montaż prosty z instrukcją i możliwością kontaktu telefonicznego podczas ...
Szczegóły ogłoszenia

Adwokat kościelny, unieważnienie małżeństw, rozwód kościelny
Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa dla Osób w kraju...
Szczegóły ogłoszenia

Studio StreamOnline - studio filmowe Warszawa
Zlokalizowane w sercu Mokotowa, Studio StreamOnline oferuje pełne spektrum możliwości produkcyjnych na potrzeby najnowocześniejs...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook