Dzisiaj jest czwartek, 26 maja 2022 r., 146 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka maj

Drugiego czerwca uczniowie ZSZ nr 2, klas I i II technikum gastronomicznego i hotelarskiego i zasadniczej szkoły zawodowej udali się do Nadarzyna, gdzie mogli uczestniczyć w Międzynarodowych Targach Żywności.

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 1407

Każdy z nas może znaleźć się w sytuacji, gdy od niego będzie zależało czyjeś życie, a ściślej mówiąc, od sprawnego i fachowego udzielania pierwszej pomocy.

 

W związku z tym, że młodzi ludzie mają zapał i chęci, nauczyciele ZSZ nr 2 im. Marii Dąbrowskiej w Dęblinie: Ewa Kania, Małgorzata Zagożdżon, Joanna Pardo, Anna Niedźwiecka oraz Agnieszka Skowron postanowili zorganizować Międzyszkolny Turniej Pierwszej Pomocy „Pomaganie na spontanie”.

 

Turniej został objęty honorowym patronatem Starosty Ryckiego Stanisława Jagiełły, który zasponsorował nagrodyi puchary dla najlepszych drużyn.

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 1953
ZSZ nr 2

5 maja 2017 r. w oficjalnej rezydencji premiera Portugalii „São Bento” w Lizbonie odbyła się uroczystość obchodów trzydziestej rocznicy inauguracji programu Erasmus, w której miała zaszczyt uczestniczyć, na zaproszenie szefa rządu republiki, delegacja ZSZ nr 2 w Dęblinie. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 1791

We wtorek 28 kwietnia w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie społeczność szkolna pożegnała tegorocznych abiturientów.

 

W uroczystym zakończeniu udział wzięły czwarte klasy technikum ekonomicznego, hotelarskiego i gastronomicznego.

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 2227
ZSZ nr 2

W niedzielę 23 kwietnia 38 uczniów pod opieką czterech nauczycieli Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie wylądowało w Porto w celu odbycia 4 - tygodniowych praktyk zawodowych.

 

Docelowym miejscem wyprawy było Gmail, gdzie znajduje się kampus, miejsce zakwaterowania grupy.

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 1577

Była to ogólnopolska akcja orgaznizowana przez fundację Sensoria, realizowana na przełomie września i października 2016 r. Organizacją akcji w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Dęblinie zajęło się Szkolne Koło Historyczne oraz samorząd uczniowski. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 1346

W piątek 7 kwietnia uczniowie Technikum Gastronomicznego ZSZ nr 2 w Dęblinie wzięli udział w Międzynarodowych Targach Gastronomicznych EuroGastro w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie.

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 1181

W dniach od 22 do 28 marca 2017 roku pani Gabriela Wojdat, dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych  nr 2 im. Marii Dąbrowskiej w Dęblinie wraz z panią Małgorzatą Grzechnik, Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury, Zdrowia i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Rykach przebywały na zaproszenie Stowarzyszenia  Mobility   Friends w Barcelos w Portugalii.

 

Była to wizyta przygotowawcza, realizowana w ramach projektu „Debiutanci na europejskim rynku pracy” finansowanego z programu Erasmus+.

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 1383

21 marca to pierwszy dzień wiosny, który powszechnie obchodzony jest w naszym kraju.

 

21 marca przypada również Międzynarodowy Dzień Poezji, który został ustanowiony przez UNESCO w 1999 roku. Główne obchody odbywają się w Paryżu. Celem tego dnia jest promocja czytania, pisania, publikowania i nauczania poezji na całym świecie. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 1694

W poniedziałek – 20 marca 2017 r. odbyła się wycieczka integracyjno-przedmiotowa do Muzeum Powstania Warszawskiego. Została ona zorganizowana przez szkolne koło historyczne, nad którym opiekę sprawuje Joanna Pardo.

 

Udział w wyjeździe wzięli uczniowie z klas: II a, II TG, I TH/TG oraz I TE/TO. 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 1130

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Belki rustykalne na wymiar, imitacja drewna na sufity prosto od producenta
Producent [url=https://plastmaker.nsite.pl/]imitacji drewna[/url] na wymiar firma Plastmaker oferuje belki rustykalne styropiano...
Szczegóły ogłoszenia

Jesteś zapracowany i musisz mówić po niemiecku?
Witaj, Specjalizuję się w nauce języka niemieckiego przez Skype. Skutecznie uczę osoby, które pracują w Polsce, za granicą lu...
Szczegóły ogłoszenia

Pracownicy, Leasing Pracowników
Szanowni Państwo, Firma RV Group Poland sp. z o. o. z siedzibą w Wadowicach i działem we Wrocławiu oferuje Państwu współpracę w ...
Szczegóły ogłoszenia

Nauczę Cię angielskiego na żywo przez Skype
Czy przeszło Ci przez głowę, żeby po prostu mówić po angielsku? I nie chodzi mi o to, żeby myśleć co powiedzieć tylko po prostu...
Szczegóły ogłoszenia

Oferujemy usługi finansowe
Wszystkim potrzebującym oferujemy środki finansowe z bardzo niskim oprocentowaniem 3% bez zabezpieczenia jesteśmy w stanie udzie...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook