Dzisiaj jest czwartek, 30 maja 2024 r., 151 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

W dniu 30 września 2022r. w Starostwie Powiatowym w Rykach odbył się II etap Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym pod hasłem przewodnim „Stres i lęk – wyzwania człowieka w obliczu współczesnych zagrożeń”.

 

W tym etapie uczestniczyło 18 uczniów ze szkół ponadpodstawowych powiatu ryckiego.

 Dnia 19 września 2022r. uczniowie klasy 4b i 3a LO wzięli udział w Lubelskim Salonie Maturzystów organizowanym cyklicznie przez Perspektywy. W tym roku spotkanie odbyło się w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w Lublinie.

 

Przygotowano dla uczniów interesujący program spotkań i prezentacji. Swoją ofertę studiów przedstawiły przyszłym maturzystom uczelnie z regionu i całego kraju.

 

Była to dla młodzieży okazja do zapoznania się z zasadami rekrutacji, planowanymi, nowymi kierunkami i warunkami studiowania.Zapraszamy do głosowania na szkołę! Zbieramy pomoce naukowe!

 

Teraz robiąc codzienne zakupy w Lidlu, możesz wspierać wybraną przez siebie szkołę w ZSO.

 W ramach promocji dęblińskiego liceum uczniowie klasy 3b LO stworzyli szkołę w wirtualnej rzeczywistości na serwerze gry MINECRAFT. W kilkunastominutowym filmie zapraszają do wirtualnego spaceru po budynku liceum oraz po terenie wokół. 

 

Zachęcamy do oglądania, link jest dostępny na FB szkoły oraz oficjalnej stronie internetowej.

 

https://youtu.be/GHVsLnRIkvsPoczątek nowego roku zaowocował sukcesem dla uczniów ZSO w Dęblinie. Uczniowie naszej szkoły zostali beneficjentami tegorocznej edycji programu „Lubelskie wspiera uzdolnionych”.

 

Program realizowany jest przez Województwo Lubelskie w oparciu o projekt pozakonkursowy „Lubelskie wspiera uzdolnionych 2021 - 2023” w ramach 12. Osi Priorytetowej Edukacja, kwalifikacje i kompetencje, Działanie 12.2 KSZTAŁCENIE OGÓLNE, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014 - 2020, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 Prace plastyczne uczniów "Piątki" – Michała Górki z klasy 1A i Mikołaja Górki z klasy 3A - zostały nagrodzone w IV Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Kocham Cię, Polsko”.

 

Michał zajął II miejsce, natomiast Mikołaj otrzymał wyróżnienie.

 

Dyplomy i nagrody w imieniu organizatorów wręczyła uczniom dyrektor ZSO Joanna Pardo.

 W niedzielę 19 grudnia w Parafii Chrystusa Milosiernego w Dęblinie odbędzie się kiermasz świąteczny, z którego dochód zostanie przeznaczony na leczenie Krzysia Tarki, ucznia ZSO w Dęblinie. 

 

Organizatorzy zapraszają na pyszne słodkości, zakup ozdób świątecznych i wyrobów artystycznych.

 W poniedziałek 4 października na stadionie Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie, odbyły się Drużynowe Zawody Ligi Lekkoatletycznej Szkół Średnich na szczeblu powiatowym.

 

Organizatorem tej imprezy byli nauczyciele Liceum Ogólnokształcącego w Dęblinie: Elżbieta Smolińska-Cieśla, Piotr Świtaj oraz Barbara Grzesik.

 

Udział w nich wzięli tylko uczniowie czterech Dęblińskich Szkół średnich.

 Fot. ZSO

Historia magistra vitae est

Tegoroczne święto pułkowe miało miejsce 5 września i towarzyszyła mu słoneczna aura. Społeczność ZSO uczciła 100. rocznicę przybycia 15. Pułku Piechoty „Wilków” do Dęblina.

 

Jest to cykliczne wydarzenie bliskie sercom dęblinian, ale szczególne ważne dla społeczności Liceum Ogólnokształcącego, które szczyci się zacnnym patronem.

 

Młodzież, pod opieką nauczycieli wraz z dyrektor ZSO Joanną Pardo, mogła uczestniczyć w żywej lekcji historii.

 

Współorganizatorami corocznej imprezy są 1. Batalion Drogowo – Mostowy w Dęblinie oraz władze miasta.

 Jak powszechnie wiadomo technologia informacyjna i komunikacyjna (TIK) jest obecnie niezwykle istotną dla społeczeństwa i prężnie rozwijającą się dziedziną nauki.

 

Młodzi ludzie, a nawet dzieci są otoczeni coraz to nowszymi urządzeniami i korzystanie z nich jest dla nich czymś zupełnie naturalnym.

 

Czy w tradycyjnej szkole jest miejsce na takie „nowinki”?

 KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Instalacje SIECI KOMPUTEROWYCH
Jesteśmy wykonawcą teletechniki, instalacji teleinformatycznych i elektrycznych w OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH, HALACH MAGAZYNOWYCH...
Szczegóły ogłoszenia

Domek drewniany letniskowy całoroczny 4m/5m 20mm
Zapraszamy do zakupu naszego całorocznego domku letniskowego, który można łatwo złożyć samodzielnie dzięki prostym instrukcjom o...
Szczegóły ogłoszenia

Domek Letniskowy Drewniany Całoroczny 3m/3m 15mm
Domek letniskowy/całoroczny do samodzielnego montażu / montaż prosty z instrukcją i możliwością kontaktu telefonicznego podczas ...
Szczegóły ogłoszenia

Adwokat kościelny, unieważnienie małżeństw, rozwód kościelny
Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa dla Osób w kraju...
Szczegóły ogłoszenia

Studio StreamOnline - studio filmowe Warszawa
Zlokalizowane w sercu Mokotowa, Studio StreamOnline oferuje pełne spektrum możliwości produkcyjnych na potrzeby najnowocześniejs...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook