Dzisiaj jest wtorek, 18 czerwca 2024 r., 170 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

We wtorek 7 listopada w Sali Błękitnej Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów.

 

Tak nagrodzeni zostali uczniowie szkół średnich (kończących się egzaminem dojrzałości), którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazali się szczególnymi uzdolnieniami w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.

 W środę 8 listopada w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie odbyło się kolejne spotkanie uczniów klas gimnazjalnych oraz klas siódmych Szkoły Podstawowej z przedstawicielem Policji w Dęblinie, Markiem Ciochem. 

 W Zespole Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie w dniach 24 – 27.10.17r. odbył się pierwszy etap konkursów przedmiotowych i tematycznych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Lublinie.

 „Są miejsca, czasy i ludzie, których się nie zapomina”

 

Ten rok jest wyjątkowy dla społeczności ZSO, a w szczególności dla Szkoły Podstawowej nr 5, która obchodzi 50 –lecie istnienia.

 

W 1967 roku uczniowie po raz pierwszy przekroczyli progi nowej szkoły, gdyż wcześniej lekcje odbywały się  w salach na parterze liceum.

 

Obecnie szkoła kwitnie nie tylko swoim wyglądem, ale także rzeszami absolwentów.Fot. ZSO Dęblin

Uczeń kl I ab Liceum Ogólnokształcącego w Dęblinie, Jan Pawłasek został laureatem etapu powiatowego V Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym.

 

Wydarzenie adresowane było do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu 6 powiatów:  bialskiego, lubartowskiego, łukowskiego, ryckiego, parczewskiego i włodawskiego.

 

Założeniem organizatorów było poszerzenie wiedzy na temat zdrowia psychicznego, jak również wzrost świadomości w tym zakresie.Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 oraz Gimnazjum nr 1, po raz pierwszy, wzięli udział w projekcie eTwinning zatytułowanym Europe Day May 9th.

 

Przy wsparciu nauczycielek: Beaty Sokołowskiej i Małgorzaty Macierzyńskiej, uczestnicy projektu przygotowywali materiały o swoim regionie oraz najistotniejsze informacje prezentujące nasz kraj, tradycję i kulturę.

 Fot. Dęblin24

W poniedziałek 29 maja odbył się Dzień Rodziny w "Piątce". Uczniowie klasy II c pod okiem wychowawczyni Joanny Niewiadomskiej zorganizowali przedstawienie dla swoich bliskich. 

 

Salę zapełnili rodzice, siostry, bracia, ciocie, babcie i dziadkowie. 

 

 Po raz kolejny w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie nauczyciele i uczniowie przygotowali Dzień Otwarty dla gimnazjalistów, którzy są zainteresowani kontynuacją swojej edukacji w Liceum Ogólnokształcącym.

 

Zaprezentowano mocne strony LO, bogaty dorobek placówki i zapoznano przybyłych gości z ofertą edukacyjną przygotowaną na rok szkolny 2017/2018.

 

 W poniedziałek 27 kwietnia w górnej sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie odbyło się pożegnanie uczniów klas maturalnych Liceum Ogólnokształcącego.

 

W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście: Burmistrz Miasta Dęblina Beata Siedlecka, Przewodniczący Rady Miasta Dęblina Waldemar Chochowski, Naczelnik Wydziału Oświaty i Kultury Anna Wojdyła - Pawlak, przewodniczący Rady Rodziców Wiesław Kieliszek, rodzice uczniów, grono pedagogiczne szkoły oraz uczniowie klas drugich LO.

 

 Dnia 26.04.2017r. 16 uczniów z klas 4b i 6b Szkoły Podstawowej nr 5 w Dęblinie, wzięło udział w szkolnym konkursie wiedzy o Stanach Zjednoczonych pod nazwą „Quiz o Stanach Zjednoczonych”.

 

Uczniowie pod opieką nauczyciela języka angielskiego Anny Opalińskiej, zmierzyli się z testem, sprawdzającym ich wiedzę na temat historii, kultury i tradycji oraz życia codziennego mieszkańców Stanów Zjednoczonych Ameryki. 

 

 KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Instalacje SIECI KOMPUTEROWYCH
Jesteśmy wykonawcą teletechniki, instalacji teleinformatycznych i elektrycznych w OBIEKTACH PRZEMYSŁOWYCH, HALACH MAGAZYNOWYCH...
Szczegóły ogłoszenia

Domek drewniany letniskowy całoroczny 4m/5m 20mm
Zapraszamy do zakupu naszego całorocznego domku letniskowego, który można łatwo złożyć samodzielnie dzięki prostym instrukcjom o...
Szczegóły ogłoszenia

Domek Letniskowy Drewniany Całoroczny 3m/3m 15mm
Domek letniskowy/całoroczny do samodzielnego montażu / montaż prosty z instrukcją i możliwością kontaktu telefonicznego podczas ...
Szczegóły ogłoszenia

Adwokat kościelny, unieważnienie małżeństw, rozwód kościelny
Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa dla Osób w kraju...
Szczegóły ogłoszenia

Studio StreamOnline - studio filmowe Warszawa
Zlokalizowane w sercu Mokotowa, Studio StreamOnline oferuje pełne spektrum możliwości produkcyjnych na potrzeby najnowocześniejs...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook