Dzisiaj jest poniedziałek, 28 listopada 2022 r., 332 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Kolejne otwarte biegi „Aktywni jesienią” promujące aktywny styl życia wśród dzieci, młodzieży i dorosłych odbyły się w Stężycy na „Wyspie Wisła”.


Dystans 800 metrów najszybciej pokonały uczennice ZSZ nr 2 w Dęblinie oraz Magdalena Raczyńska – uczennica klasy 3 TK w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 Dęblin.


Wśród mężczyzn trasę 1500 metrów najszybciej pokonał reprezentant Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie - Miłosz Sitkiewicz, drugi był Artur Olek. Najniższy stopień podium zajął Kacper Mikusek – ZSZ nr 1 Dęblin.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 187

Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu, przypada zawsze w trzeci czwartek listopada.

 

W Polsce obchodzony jest od 1991 roku. Pomysł akcji powstał jednak w Stanach Zjednoczonych, z inicjatywy dziennikarza Lynna Smitha, który w 1974 roku zaapelował do czytelników swojej gazety, aby przez jeden dzień nie palili papierosów.

 

W efekcie, aż 150 tysięcy osób podjęło próbę wstrzymania się od palenia przez jedną dobę, … i Udało się!

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 78

Kilkanaście dni temu, ze słonecznej Malagi wrócili uczniowie ZSZ nr 1, czyli elektrycy i informatycy z praktyk zagranicznych finansowanych ze środków europejskich.

 

13 listopada spod budynku Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie wyruszyła kolejna ekipa. Tym razem przyszła kolej na naszych 16 mechaników lotniczych z klas czwartych.

 

Polecieli do Sevilli, by przez najbliższe 2 tygodnie zdobywać nowe doświadczenia i poznawać życie Hiszpanów. Wszystko to dzięki projektowi praktyk zagranicznych współfinansowanych ze środków europejskich, organizacji partnerskiej Euromind, a także szkole ADA prowadzącej dla nas zajęcia.

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, Miasto Dęblin, odsłon: 151

Szkoła ZSZ nr 1 rozpoczęła udział w ogólnopolskiej akcji edukacyjnej Krajowej Administracji Skarbowej pod honorowym patronatem  Ministra Edukacji i Nauki,  której celem jest podniesienie świadomości osób młodych na temat zagrożeń, jakie niesie ze sobą hazard i uzależnienie od niego. 

 

Akcja ma przede wszystkim zwrócić uwagę na problemy, które wynikają z nadmiernego korzystania z gier wśród dzieci i młodzieży, takie jak uzależnienie, problemy finansowe czy wyizolowanie społeczne.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 306

Społeczność szkolna Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 uczestniczyła w uroczystych obchodach 104 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości po 123 latach niewoli. Swoim przemówieniem uroczystą akademię rozpoczął dyrektor szkoły Artur Misiak.

 

Uczniowie klas trzecich i czwartych wraz z opiekunem Koła Miłośników Historii p. Urszulą Pacholską przygotowali bogaty program artystyczny ukazujący drogę Polaków do niepodległości.

 

Chór męski wykonał pieśni legionowe, wśród których znalazły się "Rota", "I Brygada", "Piechota", "Ułani", "Wojenka".

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 96

W ramach realizacji ogólnopolskiej akcji czytelniczej „Czytamy z sercem” wieczorem w Internacie ZSZ Nr 1 w Dęblinie odbyło się spotkanie młodzieży z lekarzem pod tytułem „Porozmawiajmy o sercu…” Zorganizowane było z inicjatywy Pań: Małgosi Radomskiej oraz Marzeny Teodorowicz.

 

Gośćmi były dwie Panie Lekarki: Mariia Tertychenko – prywatnie mama ucznia ZSZ nr 1 oraz Larysa Yefimova. Obie Panie pochodzą z Ukrainy, a od jakiegoś czasu pracują w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Dęblinie.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, Miasto Dęblin, odsłon: 198

26 października uczniowie ZSZ nr 1 z inicjatywy Pań: Arleny Domańskiej i Magdaleny Wojdat gościli w murach szkoły strażaków z PSP w Rykach, st. kpt. Łukasza Tomaszewskiego oraz mł. asp. Sebastiana Polaka, który poprowadził szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej dla uczniów klas pierwszych.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 139

Ogłoszenie o przetargu na dzierżawę hali produkcyjno-magazynowej. 

 

 

Więcej informacji TUTAJ kategoria: Top, Aktualności, Powiat, ZSZ nr 1 Dęblin, dodano: 08-11-2022 06:51

Uczniowie ZSZ nr 1 przystąpili do III Międzynarodowej edycji VII Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w czytaniu na przerwie "Przerwa na czytanie".

 

Wydarzenie odbyło się 28 października 2022r. podczas przerwy śródlekcyjnej o godzinie 9.40. Realizowane było w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnychoraz kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”.

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 236

Czas powrotu zbliżył się. Cztery tygodnie pobytu w Hiszpanii minęły szybko, zwłaszcza, że dużą część czasu nasi praktykanci spędzali w pracy.

 

Ale przecież nie tylko. We wspomnieniach pozostanie Andaluzja, ojczyzna flamenco, ciepłe Morze Alborańskie, miasto narodzin Pabla Picassa i Antonio Banderasa - Malaga, najstarsze miasto w Hiszpanii - Kadyks czy Kordoba ze dawnym wielkim meczetem Mezquita ze słynną salą z lasem ponad 540 kolumn.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 127

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Sprawdzona metoda dla dorosłych – niemiecki przez Skype
-Pomagam osobą dorosłym w pokonaniu niemieckiego. Witaj przyszły Uczniu!Wiem jak skutecznie i szybko nauczyć Cię mówić i rozumi...
Szczegóły ogłoszenia

Kosmetyki Oriflame - 20%, Nagrody, Bonusy
Lubisz i zamawiasz kosmetyki Oriflame? To świetnie! Ponieważ dołączając do Klubu Oriflame możesz je mieć 20% taniej, do tego...
Szczegóły ogłoszenia

SALON MOTOCYKLI UŻYWANYCH www.motoeagles.com.pl
[size= 15.84px]Szukasz odpowiedniego miejsca do zakupu swojego wymarzonego motocykla?[/size] Lepiej nie mogłeś trafić! Nasi spr...
Szczegóły ogłoszenia

Domek ogrodowy Zylajek Domek 3 600 x 400 cm 41000 zł
Domek całoroczny do samodzielnego montażu / montaż prosty z instrukcją i kontaktem telefonicznym podczas montażu. Wykonany z ...
Szczegóły ogłoszenia

Sprzedam Rymarkę Kraft 205-370 durkoppadler 868 oraz 888 słup nowe
Sprzedam rymarkę cylindryczną Craft- 205- 370 potrójny transport cena 13200zł. Durkoppadler 868 słup 23500zł oraz durkopp...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook