Dzisiaj jest wtorek, 09 sierpnia 2022 r., 221 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

W sobotę, 29 lutego 2020r. w auli Liceum Ogólnokształcącego w Turku odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród uczestnikom XI Międzynarodowego Konkursu Artystycznego im. Włodzimierza Pietrzaka pt. "Całej ziemi jednym objąć nie można uściskiem".

 

Ideą konkursu było dawanie dzieciom i młodzieży okazji do pokazania swojego talentu, motywowania ich do pracy nad udoskonalaniem swoich umiejętności.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 1152

Dnia 28 lutego 2020r. uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie, kształcący się w zawodzie technik elektryk zdawali państwowy egzamin SEP w szkole.

 

Egzamin był przeprowadzony przez trzyosobową komisję egzaminacyjną z Lubelskiego Koła Stowarzyszenia Elektryków Polskich - SEP.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 987

Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie- pod opieką Iwony Zugaj wzięli udział w happeningu szkolnym.


Głównym celem, jaki przyświecał zorganizowaniu happeningu było: promowanie zdrowego stylu życia oraz ograniczenie ryzyka związanego z ewentualnym zakażeniem koronawirusem SARS-CoV-2.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 1070

W ramach współpracy z Warszawską Wyższą Szkołą Informatyki w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie realizowany jest projekt współfinansowany przez Unię Europejską pod tytułem „Odwrócona klasa”.

 

Projekt jest skierowany do uczniów klas pierwszych i ma na celu propagowanie zagadnień matematyczno – informatycznych wśród młodzieży.

 

W ramach projektu prowadzone są zajęcia dodatkowe, podczas których uczniowie mają możliwość rozwijać swoje zainteresowania, a także poznają nowoczesne metody nauczania matematyki z wykorzystaniem różnorodnych narzędzi informatycznych.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 1117

Ruszyła jubileuszowa edycja konkursu MATEMATYKA W TECHNICE DLA TECHNIKA. W listopadzie w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie odbył się w I etap, w którym wzięło udział 9 uczniów klas maturalnych.

 

Najlepszy okazał się Yurii Kurchenko z klasy IV tl, który zdobył 80% punktów i zakwalifikował się do półfinału.Uczestniczył w nim 7 grudnia, w Zespole Szkół Elektronicznych w Lublinie, podobnie jak uczniowie z różnych stron Polski.kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 1043

W październiku uczniowie klas czwartych Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie Yurii Kurchenko (4tl) i Alan Zygan (4tk) wzięli udział w projekcie edukacyjnym „Mistrzowie i Patrioci”.

 

Organizatorem konkursu była Fundacja Instytutu Łukasiewicza, a patronat narodowy objął Prezydent Rzeczypospolitej Andrzej Duda w Stulecie Odzyskania Niepodległości.

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 1005

W ramach realizacji projektuprogramu Erasmus+ - „Europejskie umiejętności – zawodowy start” o numerze: 2018-1-PL01-KA102-048049 w ramach projektu „Mobilność osób uczących się i kadry w ramach kształcenia zawodowego” finansowanego ze środków Unii Europejskiej uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie przebywający na stażu w Hiszpanii udali się z wizytą studyjną do Moron, do wojskowej bazy, gdzie stacjonują samoloty Eurofighter Typhoon.

 

W bazie tej, będącej trzecią co do wielkości jednostką w Hiszpanii, stacjonuje brygada Ala 11(ala po hiszpańsku znaczy skrzydło).

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 1514

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Oferuję Dyplomy magisterskie, licencjacki, inżynierski, matura, szkoły zawodowe
Wystawiamy dyplomy i świadectwa, Matura w nowej formule, Matura w starej formule, Świadectwo liceum, Świadectwo technikum, Ś...
Szczegóły ogłoszenia

Stoły betonowe do gier na zewnątrz
Przedstawiamy Państwu stół betonowy do tenisa stołowego. Blat o grubości 80mm z kruszywem ozdobnym wykonany z wibrowanego beton...
Szczegóły ogłoszenia

Pracownicy - Leasing Pracowników
Firma RV Group Poland sp. z o. o. z siedzibą w Wadowicach i działem we Wrocławiu oferuje Państwu współpracę w zakresie outsourci...
Szczegóły ogłoszenia

Oferta pożyczki między osobami fizycznymi
Poszukujesz kredytu na wznowienie działalności po pandemii lub na realizację projektu lub potrzebujesz pieniędzy z innych powodó...
Szczegóły ogłoszenia

What Are Private Keys And Why Are They Important?
• Generate private key from bitcoin address online • bitcoin private key recovery tool • Recover bitcoin wallet with private...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook