Dzisiaj jest wtorek, 07 grudnia 2021 r., 341 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka
Dwie Połówki Pomarańczy

Dwie Połówki Pomarańczy - komedia romantyczna dla dorosłych! Sex, hotel i polskie wesele.


30 września 2017 r. godz. 17.30 - Klub Uczelniany WSOSP.


Bilety można już nabyć na - www.impulsiveart.kupbilecik.pl 

 

Zaskakujące zwroty akcji, przewrotne poczucie humoru autorki, żartobliwa interpretacja reżyserska oraz prawdziwe kreacje aktorskie sprawiają, że z zapartym tchem śledzimy coraz bardziej absurdalną sytuację, gdzie nic nie jest takie, jakim się wydaje, a śmierć małżonka nie jest wcale końcem związku – wręcz odwrotnie.kategoria: Top,Aktualności, WSOSP , odsłon: 2496
W dniu 23 marca 2017 r. (czwartek), w sali widowiskowej Klubu Uczelnianego odbędą się trzy projekcje filmowe, wyświetlane na dużym ekranie przez przyjezdne kino premierowe.
 
 
 
 


kategoria: Top,Aktualności, WSOSP , odsłon: 1093
Źródło: WSOSP

W Wyższej Szkole Oficerskiej Sił Powietrznych Rektor-Komendant gen. bryg. pil. dr Piotr Krawczyk powitał przybyłych do Uczelni: Ambasadora Zjednoczonych Emiratów Arabskich Dr. Yousifa AlSabri oraz Ambasadora Rzeczypospolitej Polskiej w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Roberta Rostka.

 

 kategoria: Top,Aktualności, WSOSP , odsłon: 1716
foto: kpr. pchor Marcin Cydejko

W czwartek 15 grudnia w Nowym Glinniku koło Tomaszowa Mazowieckiego Rektor-Komendant "Szkoły Orląt" gen. bryg. pil. dr Piotr Krawczyk wraz z delegacją podchorążych uczestniczyli w świątecznym spotkaniu żołnierzy Wojska Polskiego z prezydentem RP Andrzejem Dudą, ministrem obrony narodowej Antonim Macierewiczem oraz szefem BBN Pawłem Solochem.

 

 kategoria: Top,Aktualności, WSOSP , odsłon: 1994
Fot. Daniel Wrąbiel

W czwartek 6 października odbyła się w Wyższej Szkole Oficerskiej Sił Powietrznych inauguracja roku akademickiego 2016/2017. Tegoroczną inaugurację zaszczycił swoją obecnością m.in.: podsekretarz stanu w MON prof. dr hab. Wojciech Fałkowski, wojewoda lubelski, inspektor sił powietrznych oraz rektorzy zaprzyjaźnionych uczelni wyższych.

 

 kategoria: Top,Aktualności, WSOSP , odsłon: 4729
źródło: wsosp.pl

17 sierpnia br., niespełna stu kandydatów zakwalifikowanych do Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych na I rok stacjonarnych studiów wojskowych, stawiło się do Uczelni. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, WSOSP , odsłon: 1540

Ponad 1,5 tys. żołnierzy, setki sprzętu w tym wozy opancerzone, samoloty odrzutowe i śmigłowce. Do tego ogromne zainteresowanie ze strony warszawiaków i turystów. Tak w skrócie można opisać centralne obchody Święta Wojska Polskiego oraz 96. Rocznicy Bitwy Warszawskiej. Uroczystości zostały zorganizowane 15 sierpnia w Warszawie.

 

 kategoria: Top,Aktualności, WSOSP , odsłon: 3402

W czwartek 30 czerwca 2016 roku, nastąpiło przejęcie obowiązków Rektora – Komendanta Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych przez płk pil. dr inż. Piotr Krawczyka od gen. bryg. pil. dr hab. Jana Rajchela. Płk pil. dr inż. Piotr Krawczyk 29. Rektorem – Komendantem w historii "Szkoły Orląt".

 

 kategoria: Top,Aktualności, WSOSP , odsłon: 4343
Studenci Koła Naukowego Awioników WSOSP przed startem

W sobotę 18 czerwca na terenie Aeroklubu Krakowskiego w Pobiedniku Wielkim odbyły się coroczne ogólnopolskie zawody dla zespołów uczelni wyższych „DRONIADA 2016”. Konstruktorom i operatorom z WSOSP’u udało się zająć dwa miejsca na podium. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, WSOSP , odsłon: 4919

W środę 15 czerwca "Szkoła Orląt" obchodziła swoje święto. Podczas uroczystości wręczono odznaki, wyróżnienia oraz awanse na wyższe stopnie wojskowe. Na zakończenie świętowania odbył się koncert Zbigniewa Wodeckiego, który już po raz drugi gościł w Dęblinie. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, WSOSP , odsłon: 5124

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
ROMANTYCZNY POBYT WE DWOJE/ dom z klimatem na Mazurach/ SPA
ROMANTYCZNIE KLIMATYCZNIE I NASTROJOWO - RANDKA WE DWOJE Mamy pomysł na wyjątkowe dla Państwa chwile spędzone z ukochaną os...
Szczegóły ogłoszenia

Quick loan no matter your location apply here
Are you in need of Loan? Here all problem regarding Loans is solve between a short period of time what are you waiting for apply...
Szczegóły ogłoszenia

Producent materacy Materace z Gór
Jesteśmy znanym producentem materacy do spania. Nasze materaceprodukowane są z wysokiej jakości surowców pochodzących z Polski i...
Szczegóły ogłoszenia

Nowe rozwiązanie online w nauce niemieckiego dla dorosłych
Jeśli nie masz zbyt dużo czasu wolnego, jesteś dorosła i MUSISZ mówićpo niemiecku, to czytaj dalej.Uczyłaś się lub uczysz niemie...
Szczegóły ogłoszenia

Grafik praca zdalna dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
Nasz team stale rośnie w siłę i tym razem poszukujemy ambitnej osoby, która zaskoczy nas swoją kreatywnością graficzną. Jeśli po...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook