Dzisiaj jest środa, 25 maja 2022 r., 145 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka maj
W Wielką Sobotę odbędzie się zaległe spotkanie pomiędzy MKS Czarni 1947 Dęblin, a zespołem GKS Orlęta Nowodwór.
 
Mecz rozpocznie się o godzinie 14:00 na Stadionie Miejskim w Dęblinie, z tego miejsca Serdecznie Zapraszamy na spotkanie derbowe.
 
Podczas meczu w Nowodworze w pierwszej rundzie nasz zespół wygrał 5-0.
 
Przed meczem przy wejściu na trybuny będzie do nabycia cegiełka, która wspomaga rozwój klubu.
 
Oczywiście wylosowany numerek biletu - wygrywa nagrodę w postaci koszulki z herbem klubu.
 


kategoria: Top,Aktualności, Sport, odsłon: 225

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi, dnia 12 kwietnia w MBP Filia Wiślana odbyły się zajęcia, w których uczestniczyli uczniowie klasy 2 Szkoły Podstawowej Nr 3.

 

Podczas zajęć dzieci poznały zwyczaje, symbole i potrawy wielkanocne oraz symptomy trwającej teraz wiosny.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, Kultura, odsłon: 237

Dzień Katyński w Ogólnokształcącym Liceum Lotniczym w Dęblinie.

 

Zapraszamy w imieniu organizatora.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 142
Źródło i zdjęcia: Krzysztof Karbowski

W 82. ROCZNICĘ ZBRODNI KATYŃSKIEJ

 

Parafia pw. Świętego Piusa V Papieża w Dęblinie, Oddział Dębliński Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego im. Augusta Sochackiego, Koło Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej im. Majora Bernaciaka "Orlika" w Rykach, Dęblińskie Koło Ligi Morskiej i Rzecznej zapraszają w dniu 13 kwietnia 2022 roku /w środę Wielkiego Tygodnia/ na XI DĘBLIŃSKIE OBCHODY DNIA PAMIĘCI OFIAR ZBRODNI KATYŃSKIEJ 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 170

Olek Talkowski, aktor i muzyk przez wiele lat występował na scenie w Magicznych Ogrodach. Nie zawsze było łatwo – dziecięca widownia bywa bezwzględna, szczególnie jak się ją oszukuje. Dzięki temu czego się wtedy nauczył, zaczął zdobywać ważne nagrody.

 

Rozmawiamy z nim kilka dni po zdobyciu nagrody Tukana OFF na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 193

Oddając krew, ratujesz życie” – pod takim hasłem 6 kwietnia 2022 r. została zorganizowana w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie kolejna już Akcja Honorowego Krwiodawstwa.

 

O godzinie 9:30 przyjechał ambulans z Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Warszawy oddział w Garwolinie i przystąpiliśmy do Akcji.  Po wypełnieniu kwestionariusza dawcy krwi, ankiety medycznej, wstępnym przebadaniu (hemoglobiny, ciśnienia krwi, masy ciała) oraz  po rozmowie z lekarzem – osoby w pełni zdrowe mogły przystąpić do oddania krwi.

 

Tylko zaledwie kilka osób, ze względów zdrowotnych nie zakwalifikowało się do oddania. Dzięki sprawnej organizacji, obsłudze i współpracy w czasie trwania akcji zdołało oddać krew aż 36 osób, dzięki czemu uzyskano 16,2 litra krwi!!! To naprawdę ogromne osiągnięcie.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, odsłon: 226

Na ręce Dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Dęblinie Pani Jolanty Kiebzak wpłynęły podziękowania od Naczelnika Kowelskiego Rejonu Administracyjnego za pomoc humanitarną udzieloną dla Ukrainy przez społeczność naszej szkoły.

 

W swoim piśmie Pani Naczelnik Olga Czeren dziękowała za gesty solidarności skierowane w tym trudnym czasie do Ukraińców i życzyła wszystkim, żeby dobro, które stało się udziałem naszej społeczności, powróciło do wszystkich darczyńców.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZ nr 1 Dęblin, Edukacja , odsłon: 212

We wtorek 5 kwietnia Miejska Biblioteka Publiczna w Dęblinie oraz Zespół Szkolno-Przedszkolnym Nr 3 w Dęblinie zorganizowała Konkurs Poezji Śpiewanej „ O Poezję Trzeba Dbać” pod honorowym patronatem Burmistrz Miasta Dęblin.

 

Była to pierwsza edycja konkursu, który się odbył w dwóch kategoriach: VII-VIII klasy szkół podstawowych oraz klasy szkół średnich.

 

Biblioteka gościła wielu utalentowanych, młodych wokalistów ze szkół naszego miasta, którzy swoim talentem oczarowali obecną na sali publiczność.

 

Na konkurs zgłosiło się 11 wykonawców, w tym duet i trio wokalne.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, Kultura, odsłon: 244

5 kwietnia Weronika Dąbrowska z klasy 3b oraz Jacek Pietrzak z klasy 3a (uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Dęblinie)  wzięli udział w uroczystej gali wręczenia dyplomów dla Stypendystów Prezesa Rady Ministrów.

 

Tegoroczna uroczystość  miała miejsce w  Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim i rozpoczęła się częścią artystyczną w wykonaniu młodzieży z Domu Kultury nr 2 w Lublinie. 

 kategoria: Top,Aktualności, Edukacja , Miasto Dęblin, odsłon: 222

W związku z trwającą wiosną i zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi, w MBP Filia Wiślana odbyły się zajęcia, w których uczestniczyli uczniowie klasy 3 Szkoły Podstawowej Nr5 w Dęblinie.

 

Zajęcia, na których dzieci poznały zwyczaje, symbole i potrawy wielkanocne oraz symptomy wiosny połączone były z konkursem „Mistrz Pięknego Czytania”.

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, Miasto Dęblin, odsłon: 261

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Belki rustykalne na wymiar, imitacja drewna na sufity prosto od producenta
Producent [url=https://plastmaker.nsite.pl/]imitacji drewna[/url] na wymiar firma Plastmaker oferuje belki rustykalne styropiano...
Szczegóły ogłoszenia

Jesteś zapracowany i musisz mówić po niemiecku?
Witaj, Specjalizuję się w nauce języka niemieckiego przez Skype. Skutecznie uczę osoby, które pracują w Polsce, za granicą lu...
Szczegóły ogłoszenia

Pracownicy, Leasing Pracowników
Szanowni Państwo, Firma RV Group Poland sp. z o. o. z siedzibą w Wadowicach i działem we Wrocławiu oferuje Państwu współpracę w ...
Szczegóły ogłoszenia

Nauczę Cię angielskiego na żywo przez Skype
Czy przeszło Ci przez głowę, żeby po prostu mówić po angielsku? I nie chodzi mi o to, żeby myśleć co powiedzieć tylko po prostu...
Szczegóły ogłoszenia

Oferujemy usługi finansowe
Wszystkim potrzebującym oferujemy środki finansowe z bardzo niskim oprocentowaniem 3% bez zabezpieczenia jesteśmy w stanie udzie...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook