Dzisiaj jest środa, 23 czerwca 2021 r., 174 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Mrówka Dęblin1

ZMIANA NOCNEGO I CAŁODOBOWEGO DYŻURU APTEK NA TERENIE MIASTA DĘBLIN W OKRESIE OD 24 MAJA 2021 DO 30 MAJA 2021 ROKU

 

W okresie od 24 maja do 30 maja apteka VITA w Dęblinie, ul. Bankowa 12a będzie pełniła dyżur w skróconym czasie tj. do godz. 23:00.

 

W tym okresie dyżur nocny i całodobowy na terenie powiatu ryckiego pełni Apteka w Rykach, ul. Słowackiego 4.kategoria: Top, Aktualności, Miasto Dęblin, dodano: 19-05-2021 10:57

Miasto Dęblin wzorem innych samorządów w Polsce musi zreformować oświatę tak aby zracjonalizować wydatki związane z prowadzeniem szkół i przedszkoli na terenie gminy a zarazem nie pogorszyć poziomu i warunków nauczania dzieci.

 

Zmierzając do regulacji tych kwestii Miasto zleciło przeprowadzenie audytu w zakresie wydatków budżetu miasta na oświatę.

 

W wyniku analizy z lat 2016-2021 wynika, że w 2016 roku na oświatę z tytułu subwencji i dotacji Dęblin otrzymał z MEN kwotę 13 580 703,18 zł.

 

Do tych kosztów gmina musiała dołożyć z budżetu środki własne w kwocie 8 753 614,56 zł.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 547

Druga w tym roku szkolnym 22-osobowa grupa uczniów Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 im. Marii Dąbrowskiej w Dęblinie wraz z opiekunami Aleksandrą Wiśniewską oraz Anną Staszak 8 maja 2021 roku rozpoczęła czterotygodniowe praktyki zawodowe w Sevilli w Hiszpanii.

 

Wyjazd realizowany jest w ramach projektu „Europejski wymiar praktyk zawodowych w ZSZ nr 2 w Dęblinie” finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Erasmus +.

 

W praktykach zagranicznych w Sevilli biorą udział uczniowie kształcący się w zawodach: technik reklamy, technik hotelarstwa i technik rachunkowości. Przed nimi kilka tygodni pracy, zdobywania umiejętności zawodowych, a także wymiany kulturowej.

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 200
MBP Dęblin

Niezmiernie nam miło oznajmić, iż w gronie 10 NAJLEPSZYCH CZYTELNIKÓW ROKU 2020 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dęblinie znaleźli się:kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 242

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Lepsza Przyszłość Ziemi Ryckiej” zaprasza do złożenia oferty na Zadanie pn. „ Budowa 7 drewnianych altan z wyposażeniem i posadzką z kostki brukowej wraz z obrzeżami do promocji-ekspozycji produktu lokalnego”.

 

Projekt pt. „Produkt lokalny- Lokalną marką. Współpraca na rzecz rozwoju i promocji produktu lokalnego” realizowany jest w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” współfinansowanego ze środków PROW na lata 2014-2020.

 

ZAPYTANIE OFERTOWE nr 1/2021/LokMar

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 170
Fot. Free-Photos/pixabay

17 maja w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej przy ul. Rynek 14 w Dęblinie zacznie działać Punkt Szczepień Powszechnych. Tego dnia spodziewana jest dostawa szczepionek firmy Pfizer (II dawki w odstępie około 5 tygodni) oraz Johnson&Johnson (szczepionka jednodawkowa).

 

Pierwsze szczepienia przeciw COVID-19 w Punkcie Szczepień Powszechnych odbędą się 18 maja. Personel będzie prowadził szczepienia także w soboty zaczynając od 22 maja.

 

Punkt Szczepień Powszechnych czynny będzie od godziny 8.00 do 18.00.

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 257
Fot. Kamil Krypski

W dniu 14 maja Miasto Dęblin otrzymało kolejne pieniądze z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

 

To 500 000 tys. zł na zadnie pn. "Modernizacja Szkoły Podstawowej nr 4 w Dęblinie".

 

Z wizytą w Dęblinie pojawił się Poseł na sejm RP Sławomir Skwarek. 

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 246
Grafika nadesłana przez OPS Dęblin

Z okazji zbliżającego się święta Dnia Matki OPS w Dęblinie ogłasza KONKURS PLASTYCZNY dla wszystkich mieszkańców Dęblina „MOJA MAMA JEST NAJLEPSZA”.

 

Prace konkursowe mogą być wykonane dowolną techniką płaską (malowanie, rysowanie, wydzieranie i wycinanie itp.) na bloku rysunkowym w formacie A3 lub A4.

 

Wypełnione Karty zgłoszeniowe wraz z pracą należy składać w Ośrodku Pomocy Społecznej w Dęblinie, p. 23 w dni robocze w godz. 900 - 1500 do dnia 25.05.2021 r. Termin składania prac upływa 25.05.2021 do godz. 1200.

 kategoria: Top,Aktualności, Miasto Dęblin, odsłon: 161

W ramach Tygodnia Bibliotek 10 maja pracownica Miejskiej Biblioteki Publicznej odwiedziła dzieci z Miejskiego Przedszkola Specjalnego nr 5 w Dęblinie.

 

Spotkanie odbyło się w nowo otwartej placówce.

 

Przedszkolaki wysłuchały bajek pt. „ Radiowóz policjanta Pawła” oraz „Liza bawi się w szkołę.”kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 204
Fot. Archiwum SFC

Jeszcze tylko chwila i będziecie mogli ponownie oficjalnie rozpocząć treningi. W sobotę 29 maja ruszają kluby fitness, siłownie i baseny. Jest rozporządzenie. 

 

Przez ostatni rok każdy z nas przytył statystycznie średnio ok 7 kilogramów! Ok. 9 milionów Polaków jest w 3 stopniu otyłości, a 70% ma nadwagę.
 
Otyłość jest pierwszym i najgroźniejszym wrogiem, który zabija najwięcej ludzi na świecie.
 
Tylko dzisiaj z powodu otyłości umrze ok. 700 osób w Polsce. Statystyki są przerażające. Ostatni rok pokazał nam wszystkim jak bardzo należy dbać o swoje zdrowie.

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, odsłon: 470

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Szybkie i wygodne pożyczki
Witam, czy potrzebujesz pożyczki? Czy jesteś przedsiębiorcą? Czy jesteś w trudnej sytuacji finansowej? A może potrzebujesz pieni...
Szczegóły ogłoszenia

Szkolenie online Pracownik administracyjno - biurowy z zaświadczeniem MEN i certyfikatem
Niepubliczne Centrum Kształcenia Ustawicznego SPD SZKOLENIA Zapraszamy do wzięcia udziału w kursie online \"Pracownik adminis...
Szczegóły ogłoszenia

Wysokiej klasy PELLET PREMIUM
Posiadamy na sprzedaż wysokiej klasy PELLET PREMIUM *To najlepszy wybór dla twojego domu* -Pellet PREMIUM 19,5MJ/KG (0.7 p...
Szczegóły ogłoszenia

Jest renomowanym pożyczkodawcą.
Cześć. Nazywam się Anna Weichhaus z Warszawy. Otrzymałem pożyczkę biznesową w wysokości 25 000 000 zł od pani Pameli Rosa Flores...
Szczegóły ogłoszenia

HVK!!!NOWOŚĆ 2021!!!Maszyna do Papierosów/Nabijarka do Gilz
-Witam Mam do sprzedania absolutną nowość Maszynę pneumatyczno-elektryczną "HVK" Jest to nowy producent maszyn na rynku...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook