Dzisiaj jest poniedziałek, 06 lutego 2023 r., 37 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
KWP Lublin

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dzisiaj po godz. 4.00 na drodze krajowej nr 17 w Moszczance. W zderzeniu ciężarówek volvo oraz stara, śmierć na miejscu poniósł 50-letni kierowca stara. Kierujący volvo był trzeźwy, nie odniósł obrażeń.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2723
KWP Lublin

Za uszkodzenia samochodów odpowie 19-letni mieszkaniec gm. Ryki. Mężczyzna z otwartego okna pojazdu, którym się poruszał oddał kilkanaście strzałów z repliki AK-47 na plastikowe kulki niszcząc volkswagena. Straty oszacowano na kwotę 300 złotych. Młodzieniec wkrótce ze swojego postępowania tłumaczyć się będzie przed sądem. 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , Powiat, odsłon: 2878
KWP Lublin

Test wiedzy, uwalnianie się z uchwytu, obrona przed nożem, czy kopnięciem, strzelanie sytuacyjne to tylko niektóre z zadań z jakimi zmierzyli się uczestnicy eliminacji wojewódzkich do Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji Turniej Par Patrolowych "Patrol Roku 2014r". Wczoraj zawodnicy przeprowadzali interwencje, a w piątek za zadanie będą mieli pokonanie toru przeszkód. Zwycięzców poznamy 27 czerwca. Dwa dwuosobowe patrole będą reprezentować Komendę Wojewódzką Policji w Lublinie podczas zawodów ogólnopolskich, które odbędą się w Szkole Policji w Słupsku.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 2551

W minioną środę, przed budynkiem Starostwa Powiatu Ryckiego odbyły sie obchody jubileuszu 15-lecia Powiatu Ryckiego. Z tej okazji zorganizowano festyn pod hasłem: „Piknik Samorządowy – nowoczesna promocja miejscowości – uczymy się samorządności”.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, Powiat, odsłon: 3517

Najmłodsi mieszkańcy osiedla Michalinów 20 czerwca 2014 roku, bajkowo spędzili czas na wycieczce w "Magicznych Ogrodach" w miejscowości Trzcianki niedaleko Puław. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 3155

Policjanci biją na alarm. Zatrzymują coraz więcej nietrzeźwych kierowców. W trakcie działań na terenie powiatu ryckiego udaremnili dalszą jazdę kilku nietrzeźwym uczestnikom ruchu drogowego. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2127

XIV Finał Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Prewencyjnej "Jestem Bezpieczny" został rozstrzygnięty. W zmaganiach udział wzięło 19 drużyna naszego województwa. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Kronika , odsłon: 3019
KWP Lublin

46 letni mieszkaniec woj. świętokrzyskiego przyjechał na miejsce kontroli autokaru, którym miał wieźć dzieci na wycieczkę do Hiszpanii. Policjanci podczas wykonywania czynności kontrolnych sprawdzili stan trzeźwości kierowcy, który okazał się być pod wpływem alkoholu. Miał 0,25 promila alkoholu w organizmie. Dzieci pojechały na wycieczkę z innym kierowcą. 46 latek będzie odpowiadał za kierowanie w stanie po użyciu alkoholu.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2001

Miał w organizmie blisko 1, 5 promila alkoholu, spowodował kolizję i nie zatrzymał się do kontroli. 31-letni mieszkaniec powiatu puławskiego wkrótce odpowie za złamanie prawa przed sądem. Prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2028
KWP Lublin

Przed nami kolejny długi weekend. Wielu kierowców wyruszy w trasę. Na drogach pojawi się więcej policjantów, którzy będą sprawdzać stan techniczny pojazdów, czy pasażerowie mają zapięte pasy, a także czy prowadzący auta są trzeźwi. Jednak bezpieczeństwo na drogach przede wszystkim zależy od samych kierowców – od ich rozwagi, umiejętności przewidywania zagrożeń, szacunku dla innych kierowców.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Kronika , odsłon: 2719

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Adwokat kościelny, unieważnienie małżeństw, rozwód kościelny
Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa dla Osób w kraju...
Szczegóły ogłoszenia

Pracownik Działu Obsługi Klienta – praca zdalna
Poszukujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko Pracownik Działu Obsługi Klienta – praca zdalna Zakre...
Szczegóły ogłoszenia

Asystent wsparcia działu zakupów - praca zdalna z orzeczeniem o niepełnosprawności
Nasz Klient to Europejska sieć sklepów wielobranżowych. Od 20-stu lat firma rozwija się na rynku polskim i staje się jednym z na...
Szczegóły ogłoszenia

Monar Moje Ocalenie
Monar moje ocalenie to żywa historia wychodzenia z nałogu, oraz świadectwo na to, że wyleczenie jest możliwe. Książka cieszy si...
Szczegóły ogłoszenia

New Apple iPhone 14 Pro Max/ASUS RTX 4090 Graphics Card/Sony PS 5
Wszystko, co sprzedajemy tutaj w naszej firmie, jest fabrycznie nowe, oryginalne, zapieczętowane w pudełku, jest również wyposaż...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook