Dzisiaj jest sobota, 24 lutego 2024 r., 55 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Przypominamy! Dni Dęblina rozpoczynają się już w piątek. Dla ułatwienia poruszania się po mieście w dębliński weekend miasto przygotowało mapę parkingów. Między parkingami a lotniskiem będą kursowały też specjalne autobusy, zatem przyjezdni goście nie muszą martwić się o znajomość miasta. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 5058

28 czerwca 2015 r. o godz. 8.00 odbędą się zawody wędkarskie w Stawie parkowym Jabłonowskich. Miłośnicy wędkarstwa będą mogli zmierzyć się z rywalami i powalczyć o puchar. Pozostałych zainteresowanych zachęcamy do kibicowania zawodnikom.  

 

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, odsłon: 2703

Policjanci poszukują 25-letniego Łukasza Bieńko. Mężczyzna 13 czerwca b.r. nie powrócił do swojego miejsca zamieszkania. Ostatni raz widziany był na terenie Dęblina. Ktokolwiek posiada informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z Policją.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Kronika , odsłon: 5483

14 czerwca br. odbył się Festyn Rodzinny na osiedlu Lotnisko. Zarząd osiedla przygotował dla mieszkańców wiele atrakcji. Najwięcej radości najmłodszym mieszkańcom Lotniska sprawiło pojawienie się Mordola, który przybył do dzieci z Magicznych ogrodów. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, odsłon: 3160

21 czerwca 2015 r. na obiekcie sportowym przy ZSO o godz. 15.00 odbędą się Rodzinne Igrzyska na Orliku. Celem Igrzysk jest zachęcanie wszystkich do aktywnego spędzania wolnego czasu wspólnie z rodziną. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, odsłon: 1550

13 czerwca, na Orliku przy ZSO odbył się trzygodzinny, charytatywny maraton Zumby. Cały dochód z wydarzenia został przekazany na leczenie chorej na nowotwór Judytki z Dęblina. Rodzice dziewczynki zdecydowali się na niekonwencjonalne leczenie, które jest niestety bardzo drogie, ale może pomóc dziewczynce wrócić do zdrowia. Z pomocą pospieszyły zumbowiczki. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, odsłon: 4409

Policjanci z ryckiej komendy ustalili sprawców kradzieży elektronarzędzi na terenie gminy Ułęż. Okazali się nimi dwaj młodzi mężczyźni w wieku 18 oraz 20-lat. O dalszym losie sprawców zadecyduje sąd. Kradzież zagrożona jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2228

Od 4 do 6 czerwca dzieci i młodzież z zespołów tanecznych Miejskiego Domu Kultury spędzały czas na wycieczce krajoznawczej w Puszczy Białowieskiej. 

 

 

 kategoria: Top,Aktualności, odsłon: 1542

W sobotę 6 czerwca dęblińscy taekwondowcy toczyli swe ostatnie w tym sezonie boje, biorąc udział w Mistrzostwach Ogólnopolskiej Organizacji Taekwon-do ITF w Nałęczowie. Turniej był podsumowaniem całosezonowych treningów i startów w zawodach. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, odsłon: 1583

Jak informuje nas st. kpt. Jarosław Lasek, Oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Rykach 

Na terenie działania Komendy Powiatowej PSP w Rykach w okresie od 01 do 07 czerwca 2015r. odnotowano 12 zdarzeń

 

01.06.2015r.

  • Ryki, ul. Juliusza Słowackiego – wyczuwalny gaz przy zaworze instalacji gazowej. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, następnie strażacy dokonali pomiaru miernikiem M40. Na miejsce działań przybyli pracownicy pogotowia gazowego, którzy zlokalizowali miejsce emisji gazu w ziemi prawdopodobnie z zaworu oraz  zobowiązali się wygrodzić i odpowiednio oznakować miejsce wycieku gazu do czasu usunięcia awarii. W działaniach brał udział zastęp straży pożarnej z KP PSP w Rykach.
  •  


kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2451

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Wkręty Gwoździe Kotwy i Wszystko Co Potrzebujesz Do Budowy
Sprzedam wkręty do drewna , śruby, gwoździe i inne produkty firmy ESSVE. [url=http://www.tartakjaromin.pl/]www.tartakjaromin.p...
Szczegóły ogłoszenia

Świece Sojowe z Bursztynowym Pyłem
Zanurz się w wyjątkowym świetle! Nasze ręcznie robione świece sojowez bursztynowym pyłem to esencja elegancji i relaksu. Każda ś...
Szczegóły ogłoszenia

ROMANTYCZNY POBYT we dwoje Mazury
ZIMOWA OFERTA SPECJALNA - Cały dom tylko dla Państwa na wyłączność. W każdym związku potrzebna jest randka we dwoje - z dala od ...
Szczegóły ogłoszenia

Adwokat kościelny, unieważnienie małżeństw, rozwód kościelny
Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa dla Osób w kraju...
Szczegóły ogłoszenia

Spawanie Światłowodów
Wykonujemy instalacje światłowodowe jednomodowe i multimodowe, dla sieci komputerowych LAN i WAN, OPGW, monitoringu oraz autom...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook