Dzisiaj jest niedziela, 26 marca 2023 r., 85 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Zmierzając do zapewnienia bezpieczeństwa niechronionym uczestnikom ruchu drogowego policjanci z Ryk prowadzili wczoraj na drogach powiatu ryckiego działania w ramach akcji „ Bezpieczny pieszy”. Funkcjonariusze szczególną uwagę zwracali na przestrzeganie przepisów drogowych, a w szczególności respektowanie praw pieszych.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , Powiat, odsłon: 2738

Jeżeli w Twojej obecności osoba pod wpływem alkoholu zamierza prowadzić samochód, rower czy inny pojazd mechaniczny po drodze publicznej, nie pozwól jej na to! Pamiętajcie, że konsekwencje jazdy po pijanemu często bywają dramatyczne.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , Powiat, odsłon: 3619

Komenda Powiatowa PSP w Rykach informuje, że w okresie od 16 do 21 września 2014r. na terenie powiatu ryckiego doszło do 13 zdarzeń, tj. 8 pożarów i 5 miejscowych zagrożeń.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2052

8.09.2014 r. korzystając z przepięknej pogody obchodziliśmy Dzień Pieczonego Ziemniaka. Tradycyjnie naszymi gośćmi byli Zofia Barbus i Francesco Lenzi, którzy zadbali, by w ognisku piekły się nie tylko ziemniaki, ale i pyszne kiełbaski.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, WTZ-Dęblin, odsłon: 4275

5 października o godzinie 10:00 w ZPO w Leopoldowie przy ulicy Zielonej 1, odbędą się zawody sportowe w tenisie stołowym. Do wygrania pamiątkowe puchary, medale, dyplomy oraz upominki. Wpisowe 5 złotych.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, odsłon: 2687

Magdalena Kordel autorka bestsellerowych powieści: "Uroczysko" i "Sezon na cuda". Trudna przeszłość pani autorki była powodem aby zacząć pisać. Jednak bardzo szybko okazało się, że jej książki są balsamem dla duszy i ciała dla czytelników.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 2790
KWP Lublin

Czym jest bezpieczeństwo w drodze do szkoły, podczas zabawy, nauki, spaceru oraz jak należy się zachować, gdy ktoś obok potrzebuje pomocy – to tylko niektóre z zagadnień jakie były poruszane podczas spotkań policjantów z dziećmi i młodzieżą. W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych ryccy policjanci odwiedzili dzieci z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Sobieszynie. Z kolei policjanci ze świdnickiej komendy odwiedzili podopiecznych Przedszkola Nr IV I VI w Świdniku.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 1915
Fot. Archiwum

Policjanci z Dęblina zabezpieczyli amfetaminę oraz marihuanę o wadze ponad 32 g. Narkotyki ujawniono w trakcie przeszukania pojazdu oraz mieszkania dwóch mieszkańców Dęblina. Uwagę funkcjonariuszy przykuł samochód z zaparowanymi szybami. Mężczyźni zostali zatrzymani, grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2257

59 żołnierzy zawodowych z Dęblina niepodlegających obowiązkowi służby wojskowej otrzymało mianowanie na kolejne stopnie wojskowe. Uroczystość wręczenia aktów mianowania odbyła się w miniony piątek na placu przed Pomnikiem Niepodległości. Mianowania żołnierzy w imieniu Dyrektora Departamentu Kadr Ministerstwa Obrony Narodowej dokonał ppłk Tomasz Majdan, któremu towarzyszył mjr mgr Grzegorz Szczygieł - Zastępca Wojskowego Komendanta Uzupełnień w Puławach.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, Powiat, odsłon: 5072
Fot. MDK Dęblin

W słoneczne sobotnie popołudnie, 13 września odbył się festyn "Anioł w Dęblinie". Na scenie przed ratuszem miejskim wystąpili młodzi artyści z Miejskiego Domu Kultury. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, Powiat, odsłon: 4687

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Kupię stare kolekcje medali, orderów, odznaczeń
Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki, naszywki itp.: wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i...
Szczegóły ogłoszenia

Kupię stare ordery, medale, odznaki, odznaczenia, orzełki
Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki, naszywki itp.: wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i...
Szczegóły ogłoszenia

Asystent ds. administracyjnych - praca zdalna
Nasz nowy Klient to Europejska sieć sklepów wielobranżowych. Od 20-stu lat firma rozwija się na rynku polskim i staje się jednym...
Szczegóły ogłoszenia

Ciesz Się Wiosną Na Mazurach- Dom z Jacuzzi, Sauną i Basenem Na Mazurach
Ciesz się wiosną na Mazurach - dom ze SPA - sauna, jacuzzi, ruska bania, basen zewnętrzny w okresie letnim klimatyzacja a jesien...
Szczegóły ogłoszenia

KONSTRUKCJA SZKIELETOWA DOMKU Poddasze 5/8m 45/120
Konstrukcja domku całorocznego z poddaszem wymiar podstawy 6m / 5m 30m kw. Wykonanie nasze jest ładne i estetyczne. Szkielet d...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook