Dzisiaj jest niedziela, 01 października 2023 r., 274 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Jan Rajchel

17 marca 2015 r. uczestnicy WTZ gościli na Wystawie autorskiej Niny Jędrzejczyk, która odbyła się Klubie Garnizonowym WSOSP w Dęblinie. Nina Jest studentką drugiego roku Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu na Wydziale Sztuki, kierunek sztuka mediów i edukacja wizualna. Jej przygoda za sztuką rozpoczęła się w Miejskim Domu Kultury w Dęblinie pod okiem Pani Anny Krawczak.

 

 kategoria: Top,Aktualności, WTZ-Dęblin, Kultura, odsłon: 3502

Zebranie Mieszkańców Osiedla Żdżary odbędzie się w dniu 22.03.2015 r. (niedziela) na placu zabaw przy ul. Środkowej o godz. 15.00 (drugi termin - godz. 15.15)

 

Porządek zebrania:

  1. Sprawozdanie z działalności zarządu osiedla za okres kadencji.
  2. Wybór przewodniczącego i członków Zarządu Osiedla.
  3. Wystąpienie władz Miasta, dyskusja. 
  4. Zakończenie zebrania

 kategoria: Miasto Dęblin, Top, Aktualności, dodano: 18-03-2015 12:48
Fot: Źródło: Szkoła Podoficerska Sił Powietrznych Dęblin

06.03.2015 roku w Szkole Podoficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie 25 kadetów w tym 3 kobiety służby przygotowawczej do Narodowych Sił Rezerwowych złożyli przysięgę wojskową. Dowódca uroczystego apelu chor. Sebastian Stuła złożył meldunek Komendantowi Szkoły st. chor. sztab. Pawłowi Jakubik o gotowości pododdziałów do złożenia przysięgi wojskowej przez kadetów służby przygotowawczej.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, Powiat, odsłon: 7385

Po raz kolejny się udało! Dwudniowy I Duathlon Charytatywny„Dobro powraca” już za biegusiami. Akcja miała na celu zebranie funduszy na leczenie i rehabilitację Pawła Nowaczyka. Paweł w walce z chorobą potrzebuje nie tylko ciepła bliskich, ale przede wszystkim kosztownego leczenia i rehabilitacji. Sam niedawno biegał razem z biegusiami pomagając Zosi. Dziś dobro powróciło. Zrobiliście to co potraficie najlepiej – pobiegliście i popłynęliście dla Pawła.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Sport, odsłon: 4267

15 marca na ulicy Warszawskiej w Rykach doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych, w wyniku którego trzy osoby zostały poszkodowane. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pierwszej pomocy przedmedycznej osobom poszkodowanym oraz pomocy policji w kierowaniu ruchem. Plama oleju i uszkodzone części pojazdów zostały usunięte z drogi. W działaniach ratowniczych brały udział 2 zastępy z KP PSP w Rykach. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 3652

Policjanci zatrzymali 47-letniego dróżnika w związku tragicznym wypadkiem kolejowym w Dęblinie. Wczoraj pod kołami pociągu zginęła 16-latka kierująca rowerem. Dróżnik został zatrzymany do dyspozycji Prokuratury Rejonowej w Rykach. Śledczy ustalają czy 47-latek przyczynił się do wypadku poprzez podniesienie rogatek umożliwiając przejazd oczekujących pojazdów oraz rowerzystce przez tory kolejowe.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , Powiat, odsłon: 3832

Dziś rano około godziny 7.30 na przejeździe kolejowym w Dęblinie przy Podchorążych, pociąg śmiertelnie potrącił 16-latkę, mieszkankę powiatu puławskiego. Sprawę bada Prokuratura Rejonowa z Ryk. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , Powiat, odsłon: 11833
Dęblin24

Otóż nie! Policjant to też swego rodzaju nauczyciel. Nie od dziś wiemy, że policjanci z KPP w Rykach czynnie biorą udział w odwiedzaniu szkół i prowadzą rozmowy na temat narkotyków, bezpieczeństwa czy przestępczości wśród naszej społeczności. I tym razem w swojej prelekcji policjanci postawili na bezpieczeństwo skierowane do najmłodszych. A co przedszkolaki wiedzą na temat bezpieczeństwa? 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Kronika , odsłon: 7458

W dniu 9 marca 2015 r. uczestnicy WTZ obchodzili w swojej placówce Dzień Kobiet. W tym roku Panowie przygotowali się śpiewająco… to znaczy Panie śpiewały, a Panowie oceniali zdolności wokalne Pań. „Szansa na sukces” miała profesjonalną oprawę, każda śpiewająca pani losowała utwór, którego tytuł ukryty był w balonie.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, WTZ-Dęblin, odsłon: 3221
Żródło: Dęblińska szkoła Taekwon-do

Dęblińska Szkoła Taekwon-do ITF jest klubem dalekowschodnich sztuk walki. Już od ponad 15 lat hartuje ducha i kształtuje tężyznę fizyczną u dzieci i młodzieży. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 2530

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Jesienne Mazury: Relaks i Rozkosz w Domowym SPA z Sauną, Jacuzzi i Balia
Spokojna oaza, malownicze krajobrazy Mazur oraz błogi relaks - to wszystko czeka na tych, którzy wybierają się na jesienny wypoc...
Szczegóły ogłoszenia

Piec kuchenny-tradycja, prestiż i nowoczesność.
Piec kuchenny nowej generacji jest idealny do domu z rekuperacją. Gdy ma wymienniki wodne, ogrzeje do 150 m2. Współpracuje z pom...
Szczegóły ogłoszenia

Kuchnie węglowe, na drewno, pellety, piecyki, kominki
Gdy zawiedzie główne ogrzewanie domu (awaria, brak prądu), każde urządzenie grzewcze na drewno jest bardzo dobrym zabezpieczeni...
Szczegóły ogłoszenia

Sprawdź czy ktoś Ci źle życzy, Na co uważać, Wyrocznia złe oko
Sprawdź czy ktoś Ci źle życzy? Na co uważać? Czy ktoś wysyła Ci złe energie? Kup dostęp do wyroczni złe oko online.Możesz skorzy...
Szczegóły ogłoszenia

Ciepłe kominki-przyjazne, zdrowe, wygodne i ekonomiczne.
Wykonujemy przyjemnie ciepłe kominki nowej generacji, wypromieniowujące ciepło, do których można przytulić się. Mogą być kaflowe...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook