Dzisiaj jest sobota, 28 stycznia 2023 r., 28 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
KWP Lublin

Policjanci z Ryk wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło na trasie K-48 w miejscowości Sierskowola. Z wstępnych ustaleń wynika, że motocyklista na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem uderzając w barierę. 26 latek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala gdzie zmarł.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2528
Fot. Archiwum domowe Oliwii

Przez cztery lata żaden lekarz nie wykrył tak poważnej wady serca u małej Oliwii. Jak to możliwe, że przez ten czas choroba oszukiwała rodziców dziewczynki, a teraz jej rodzice próbują oszukać czas aby zdążyć z operacją? Nikt nie wie ile jeszcze wytrzyma serduszko małej Oliwii, które powinno być operowane tuż po narodzinach. 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 2959

Jak informuje st. kpt. Jarosław Lasek, Oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Rykach, w okresie od 28 lipca do 03 sierpnia 2014 roku odnotowano 42 zdarzenia (35 miejscowych zagrożeń i 7 pożarów).

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , Powiat, odsłon: 3202

Policjanci zatrzymali 54-letniego mieszkańca Dęblina. Mężczyzna znęcał się fizycznie i psychicznie nad żoną oraz dziećmi. Na wniosek Policji i Prokuratury, Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy o charakterze izolacyjnym, w postaci tymczasowego aresztowany na okres 3 miesięcy. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , Powiat, odsłon: 2937

Jan Hryniewicz urodził się na Litwie 22 stycznia 1902 r.  Był uczestnikiem Wojny Obronnej w 1939 roku w Polsce, Dowódcą Eskadry C Dywizjonu 309 w Wielkiej Brytanii oraz pomysłodawcą sztandaru Polskich Sił Powietrznych. Zmarł 26 lipca 1989 roku w Dęblinie w wieku 87 lat.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, Powiat, odsłon: 4686

Wydawca serwisów internetowych: Pionki24.pl, Kozienice24.pl, Zwolen24.pl, Deblin24.eu, Bialobrzegi24.eu, Lipsko24.pl, Grojec24.eu oferuje możliwość umieszczenia Państwa bannerów reklamowych na naszych serwisach na atrakcyjnych warunkach.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 2217

Za uszkodzenie ciała odpowie kierowca ciężarówki, który pobił 57-letniego kierowcę audi za pokazanie mu środkowego palca. Kierowca osobówki z urazem głowy trafił do szpitala. Zgodnie z kodeksem karnym sprawcy grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2099

Policjanci ryckiej drogówki wykorzystują każdą okazję aby propagować Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego. Podczas niedzielnych Dni Stężycy, w ramach których odbyły się Wojewódzkie Igrzyska Rekreacyjno-Sportowe LZS, policjanci przeprowadzili turniej BRD.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 1938

Rynek pracy niestety nie wygląda najlepiej, bezrobocie ciągle rośnie, a bezrobotni chwytają się różnych ofert, które pojawiają się w internecie. Większość z nich, które znajdujemy w sieci dotyczy pracy zdalnej, najczęściej są to atrakcyjne oferty pracy dodatkowej, gdzie można dorobić do pensji. Kuszą oferowane wysokie zarobki. Nie zawsze jednak osoby po drugiej stronie ekranu są uczciwe. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 2691

Policjanci ryckiej komendy zajęli czołowe miejsca w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w strzelaniu do rzutków oraz ruchomej tarczy. Celem zawodów organizowanych cyklicznie przez Lubelski Związek Strzelectwa Sportowego było sprawdzenie umiejętności strzeleckich uczestników.
kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Kronika , odsłon: 4550

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
GARAŻE BLASZANE ,BRAMY GARAŻOWE KOJCE DLA PSÓW
GARAŻE BLASZANE, WIATY, HALE, KOJCE DLA PSÓW, BRAMY GARAŻOWE TRANSPORT I MONTAŻ CAŁY KRAJ SZYBKI CZAS REALIZACJI [url=http...
Szczegóły ogłoszenia

Monocykl elektryczny King Song S22 Eagle
Monocykl elektryczny King Song S22 Eagle 3300W 2220Wh 126V 20\\\" opona offroad: 2.75x14 King Song S22 Eagle to nowy model mon...
Szczegóły ogłoszenia

Szycie parasole altany, naprawa przedsionki camping, pokrycia łodzie Cabrio
[url=mailto:szycienamiotyparasole@wp.pl]szycienamiotyparasole@wp.pl[/url] więcej na stronie http://www.szycie-namioty-tapicerka...
Szczegóły ogłoszenia

www.itechez.com nowy Apple iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi
www.itechez.com nowy Apple iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi Prowadzimy sprzedaż w przystępnych cenach dla klientów indywidual...
Szczegóły ogłoszenia

www.viconicsmines.com Karty graficzne, GeForce RTX 4090, RTX 4080, RTX 3090, AMD Ryzen, Bitmain Antminer L7, Intel core,
www.viconicsmines.com Karty graficzne, GeForce RTX 4090, RTX 4080, RTX 3090, Bitmain Antminer L7, AMD Ryzen, i inne Aby u...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook