Dzisiaj jest wtorek, 05 grudnia 2023 r., 339 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Policjanci z dęblińskiego komisariatu zatrzymali 20-latka oraz jego 16-letniego towarzysza, którzy włamali się do kiosku. Sprawcy ukradli papierosy oraz artykuły przemysłowe. Wartość strat pokrzywdzony oszacował na kwotę 10 tys. złotych. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2165

21-go maja o godzinie 10.00 rozpoczął się miejski XXI Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej. W imprezie wzięło udział 21 uczestników w tym 12 solistów i 2 zespoły wokalne.

 

Jury w składzie:

1. Ewa Rząsa – muzyk – MDK Dęblin

2. Artur Kułak – organista dyplomowany – Parafia pw. Św. Piusa V w Dęblinie

3. Andrzej Sar – muzyk WOK w Lublinie, członek chóru Teatru Muzycznego.

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 3492

22-24 maja w Samorządowym Centrum Kultury w Busku-Zdrój odbył się 8. Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Wojtka Bellona. Do koncertu konkursowego zostało zakwalifikowanych 10 podmiotów wykonawczych w tym zespół Michał Pastuszak i Poławiacze Pereł

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 4033

23 maja 2015r. w naszej placówce odbyło się otwarcie wystawy uczestników pracowni artystycznych Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie, podsumowującej ich całoroczną pracę. Można było obejrzeć prace z takich dziedzin jak: malarstwo, rysunek, grafika, batik, ceramika i wiklina. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 2706

Sobotnie popołudnie 30 maja 2015 r. uczestnicy WTZ spędzili na sportowo podczas II Pikniku Rodzinnego na Wyspie Wisła w Stężycy. Dużo atrakcji zapewniła im szefowa Klubu Uczelnianego WSOSP Pani Alicja Perkowska wraz z studentami dęblińskiej uczelni. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, odsłon: 1652

Policjanci ryckiej komendy nie marnują żadnej okazji aby zaprezentować swoją pracę. W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych uczestniczyli w piknikach rodzinnych organizowanych w Stężycy oraz Rykach. Policjanci prezentowali swoje wyposażenie oraz znakowali rowery. Przekazywali także podstawowe zasady poruszania się po drodze.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 2108

W Sierskowoli gm. Ryki samochód osobowy dachował na DK 48. Działania zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora i odcięciu dopływu gazu LPG w uszkodzonym pojeździe. W działaniach ratowniczych brały udział 2 zastępy straży pożarnej z KP PSP w Rykach. Do zdarzenia doszło 31 maja br.

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2529

22 maja 2015r. Zespół Szkół Ogólnokształcących w Dęblinie obchodził Święto patrona szkoły. Uczniowie wraz z wychowawcami zgromadzili się przed budynkiem szkoły, gdzie dyrektor ZSO pan Roman Bytniewski złożył kwiaty pod obeliskiem upamiętniającym poległych absolwentów Liceum Ogólnokształcącego. 

 

 31 maja 2015 roku na stadionie sportowym w Stężycy odbyły się Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze dla jednostek OSP i MDP z terenu Gminy Stężyca. Do rywalizacji stanęło 11 drużyn, tj.:

  • 2 drużyny MDP Dziewcząt,
  • 2 drużyna MDP Chłopców,
  • 1 drużyna KDP,
  • 6 drużyn OSP. 

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, odsłon: 3753

Zarząd Koła PZW "START" Dęblin w dniu dzisiejszym zorganizował Spławikowe Zawody Wędkarskie z okazji Dnia Dziecka. Zawody zostały rozegrane na akwenie fosy Fortu Mierźwiączka w grupach wiekowych: do 12 lat, 12 - 14 lat oraz 14 - 16 lat. 

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, odsłon: 5620

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Sklep Włoska Oliwa z Oliwek Extra Virgin tel. 509 130 018
Włoski Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin tel. 509 130 018 Oczywiście! Oliwa z oliwek Frantoi Cutrera to prawdziwy klejnot ś...
Szczegóły ogłoszenia

LUNA HAUS - Całoroczne Domy Rekreacyjne na Mazurach
Całoroczne domy letniskowe do wynajęcia na Mazurach, najpiękniejszym zakątku Polski.Mówią, że jak sobie pościelisz, tak się wyśp...
Szczegóły ogłoszenia

Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin Frantoi Cutrera Warszawa Pieskowa Skała 3
Sklep Oliwa z Oliwek Extra Virgin Frantoi Cutrera Warszawa Pieskowa Skała 3 tel. 509 130 018 Zapraszamy do naszego sklepu, gdzi...
Szczegóły ogłoszenia

EKO GRA XXL EKOMANIA dla DZIECI do skakania, nauki i zabawy od KangurGra.pl
Ekologiczne, gry wielkoformatowe XXL dla dzieci do nauki, zabawy i skakania od KangurGra.pl to eko edukacja i pomoc dydaktyczna ...
Szczegóły ogłoszenia

Adwokat kościelny, unieważnienie małżeństw, rozwód kościelny
Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa dla Osób w kraju...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook