Dzisiaj jest sobota, 28 stycznia 2023 r., 28 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Fot. KPP Ryki

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Rykach w ramach działań „Bezpieczna droga do szkoły” rozpoczęli cykl spotkań z uczniami z terenu powiatu. Wczoraj odwiedzili szkoły podstawowe w Oszczywilku i Starym Bazanowie. Początek roku szkolnego to okazja aby przypomnieć dzieciom jak powinny zachowywać się na drodze, by bezpiecznie dotrzeć do szkoły.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , Powiat, odsłon: 2763

13 września o godzinie 16:00 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Dęblinie gościł bedzie Kajetana Rajskiego, autora książki pt: "Wilczęta. Rozmowy z dziećmi żołnierzy wyklętych". To będzie lekcja zapomnianej historii, o której nie uczą nawet w szkołach.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 2763

W dniach 18 – 24 sierpnia dziewczęta z najstarszej grupy Małej Rewii Tanecznej spędziły w przepięknych plenerach Tatr szlifując kunszt taneczny na warsztatach w Białce Tatrzańskiej. W przerwach między treningami był czas na zwiedzanie Zakopanego, urokliwy przełom rzeki Białki, a swoją kondycję uczestnicy wzmacniali wspinając się na Kotelnicę. Również korzystali ze zdrowotnych walorów Term, gdzie wodnych atrakcji nie było końca. Już wkrótce można będzie oglądać Rewie na imprezach naszego powiatu. Zapraszamy.

 

 kategoria: Top, Aktualności, Kultura, dodano: 04-09-2014 16:29

12 października biegusiem.pl organizuje Pierwszą Dwunastogodzinną Sztafetę Pływacką „Pływamy dla Maciusia”. Tym razem przy współudziale wszystkich darczyńców oraz chętnych chcieliby pomóc 4-letniemu Maćkowi, u którego zdiagnozowano autyzm.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 2689

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne dotyczące projektu sieci szerkopasmowej powstajacej na Lubelszczyźnie, które odbędzie się w dniu 09.09.2014 r. (wtorek) o godz. 11:30 się w Urzędzie Miasta Dęblin, sala nr 1.

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, Powiat, odsłon: 3144

Tradycją jest, że z końcem sierpnia Miejski Dom Kultury zaprasza wszystkich miłośników sztuki na Artystyczne Zakończenie Lata. Tym razem impreza odbywająca się 29.08.2014r. miała wyjątkowy charakter. Wszystko za sprawą jubileuszu 30-lecia pracy zawodowej Agaty Osiki-Kucharskiej – dyrektora MDK. Impreza rozpoczęła się wernisażem wystawy fotografii Agaty i Jerzego Kucharskich pt.: "Dwa miasteczka", ukazująca Kazimierz Dolny i Lanckoronę oraz ceramiki i batiku autorstwa pani Agaty.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 3811

Oficer prasowy Komendy Powiatowej PSP w Rykach, st. kpt. Jarosław Lasek informuje, że w okresie od 25 sierpnia do 2 września 2014r. na terenie powiatu ryckiego doszło do 8 zdarzeń, tj. 1 pożaru i 7 miejscowych zagrożeń.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2239

Policjant wydziału kryminalnego ryckiej komendy zatrzymał 63-latka, który kierował samochodem mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Kilka minut wcześniej uciekł z miejsc kolizji. Osobowym audi uszkodził betonowy element ronda.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 1933

22 sierpnia mieszkaniec powiatu ryckiego na jednym z portali ogłoszeniowych odnalazł ogłoszenie dotyczące sprzedaży samochodu osobowego marki BMW. Po wcześniejszych uzgodnieniach wpłacił zaliczkę w kwocie blisko 2 tysiące złotych. Sprzedający nie dostarczył zamówionego samochodu a kontakt z nim do chwili obecnej jest bezskuteczny.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2043

Jest 1 września, poniedziałek. Pierwszy dzwonek już za uczniami. Niektóre z dzieci w murach szkoły stawiają pierwsze kroki, inne już znają szkolne ławki od jakiegoś czasu. Mimo różnic łączy ich jedno: właśnie rozpoczęli rok szkolny 2014/2015. Na Lubelszczyźnie naukę rozpoczęło kilkadziesiąt tysięcy uczniów, którzy od dziś zaczęli zrywać kartki z kalendarza. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 1972

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
GARAŻE BLASZANE ,BRAMY GARAŻOWE KOJCE DLA PSÓW
GARAŻE BLASZANE, WIATY, HALE, KOJCE DLA PSÓW, BRAMY GARAŻOWE TRANSPORT I MONTAŻ CAŁY KRAJ SZYBKI CZAS REALIZACJI [url=http...
Szczegóły ogłoszenia

Monocykl elektryczny King Song S22 Eagle
Monocykl elektryczny King Song S22 Eagle 3300W 2220Wh 126V 20\\\" opona offroad: 2.75x14 King Song S22 Eagle to nowy model mon...
Szczegóły ogłoszenia

Szycie parasole altany, naprawa przedsionki camping, pokrycia łodzie Cabrio
[url=mailto:szycienamiotyparasole@wp.pl]szycienamiotyparasole@wp.pl[/url] więcej na stronie http://www.szycie-namioty-tapicerka...
Szczegóły ogłoszenia

www.itechez.com nowy Apple iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi
www.itechez.com nowy Apple iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi Prowadzimy sprzedaż w przystępnych cenach dla klientów indywidual...
Szczegóły ogłoszenia

www.viconicsmines.com Karty graficzne, GeForce RTX 4090, RTX 4080, RTX 3090, AMD Ryzen, Bitmain Antminer L7, Intel core,
www.viconicsmines.com Karty graficzne, GeForce RTX 4090, RTX 4080, RTX 3090, Bitmain Antminer L7, AMD Ryzen, i inne Aby u...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook