Dzisiaj jest wtorek, 05 marca 2024 r., 65 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
fot. Wojtaś Jerzy

Już od sześciu dni pielgrzymi ryckiej 8A i dęblińskiej 8A z innymi grupami zmagają się z upałem, na przemian z deszczem w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę. 5 sierpnia o czwartej rano na placu przed ryckim kościołem zebrali się, aby wyruszyć w trasę. Pielgrzymów z Ryk prowadzi ksiądz Tomasz Oponowicz, z Dęblina ksiądz Tomasz Radczuk. Każdy indywidualnie ma w swoim sercu jakąś prośbę czy podziękowanie. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 5941
fot. Aneta Piwońska

W kościele p.w Piusa V w Dęblinie na kościelnych organach z 1961 roku wybrzmiewały kompozycje m.in. Dandrieu, Bacha, Schueblera, Walthera, Francka, Langlaisa oraz innych znakomitych kompozytorów. Niedzielny koncert rozpoczął się o godzinie 18.00 przez Elżbietę Grodzką - Łopuszyńską oraz Juliana Gembalę. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, odsłon: 3066

30 lipca br. kierowca samochodu Saab zjechał na pobocze, uderzył w słup energetyczny ścinając go, a następnie dachując w padł do rowu. Poszkodowana została pasażerka pojazdu, którą zabrała karetka pogotowia do szpitala. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2697

7 lipca br., odbył się pierwszy trening „Orląt”, zawodników z sekcji Mieszanych Sztuk Walki. Fightersi trenowali pod okiem trenera – Adriana Kurka. Dęblińska sekcja MMA zrodziła się z potrzeby hartu ducha, zdrowego stylu życia oraz dyscypliny. Przypominamy, że treningi do sekcji MMA odbywają się w poniedziałki, środy i piątki od godziny 17.00

 

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, odsłon: 5163

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie w rocznikach 2007, 2008, 2009 i 2010, ta liczna grupa zostanie podzielona na dwie mniejsze.

 

W związku z powyższym zaplanowano dodatkowy nabór wszystkich dzieci urodzonych w latach 2009 i 2010 na pokazowy trening, który odbędzie się w środę 5 sierpnia o godzinie 18:00 na boisku przy Szkole Podstawowej nr 4 na os. Lotnisko! 

 

Wszelkie pytania można kierować na adres biuro@orletadeblin.com

 

Pragniemy zaznaczyć, że drużyna seniorów również trenuje i przygotowuje się już do zbliżającego się sezonu. 

 

 kategoria: Top, Aktualności, Sport, dodano: 31-07-2015 15:55

25 i 26 lipca br. mieszkańcy gminy obchodzili święto Stężycy. Na Dniach Stężycy organizatorzy zapewnili mieszkańcom gminy wiele atrakcji - od zmagań sportowych, poprzez atrakcje na plaży, po koncerty i zabawy taneczne przy muzyce disco polo. Mieszkańcy mieli również okazję spróbować swych sił w konkursie wiedzy o Stężycy.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 4353

W ramach Międzynarodowego Spotkania z Muzyką Organową w sierpniu w kościele p.w Piusa V Dęblinie będą wybrzmiewać kompozycje m.in. Dandrieu, Bacha, Schueblera, Walthera, Francka, Langlaisa. Koncerty odbędą się na organach z roku 1961, a przeniesionych i zamontowanych w dęblińskim kościele w 2006 r. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 3952

26.07.2015 roku na stadionie sportowym w Nowodworze zostały przeprowadzone Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze dla jednostek OSP i MDP z terenu Gminy Nowodwór.

 

Na zawody przybyło 9 drużyn: 1 MDP dziewcząt, 3 MDP chłopców i 5 drużyn OSP

 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, odsłon: 3766

W dnich 10-13 września wyruszy z Łukowa Europejska Sztafeta Dobroci, która przebiegnie i przejedzie rowerem m.in. przez Ryki oraz Dęblin aż do Pragi. Europejska Sztafeta Dobroci jest inicjatywą wolną od nałogów i taka idea będzie towarzyszyła jej wszystkim uczestnikom "STOP NAŁOGOM – NIE BĄDŹ BIERNY" 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 2264

Mobilizacja przede wszystkim! MKS „Orlęta 1925” Dęblin prowadzi już 5 drużyn młodzieżowych i jedną drużynę seniorską! Jako, że Klub jest na początku drogi mającej na celu zbudowanie solidnego klubu, brakuje trochę sprzętu niezbędnego do prowadzenia aż tylu treningów! Ale akcja "Wpłać pięć na sprzęt", o której pisaliśmy w poprzednim artykule trwa! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, odsłon: 3154

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Biesiadowanie z piecem do pizzy (piecem chlebowym).
Piec do pizzy może być zamontowany w salonie lub w pomieszczeniu kuchennym. Jest bardzo dobrze zaizolowany, więc może stać bezpo...
Szczegóły ogłoszenia

Zdrowy piec kaflowy z widokiem ognia.
Prawdziwy piec kaflowy (nowej generacji) z widocznym ogniem nie wysusza-jak kominek-powietrza, nie osłabia odporności, nie alerg...
Szczegóły ogłoszenia

Naprawa przedsionki camping szycie parasole altany pokrycia łodzie cabrio
Naprawiamy przedsionki do przyczep campingowych, Szyjemy oraz naprawiamy parasole piwne , pawilony oraz altanki ogrodowe ...
Szczegóły ogłoszenia

Barmanka i Kucharka Maciejowice
Zatrudnię do pracy osoby na stanowisko barmanki oraz osoby na stanowisko barmanki-kelnerki do lokalu gastronomicznego w Maciejow...
Szczegóły ogłoszenia

Romantyczny wypad we dwoje - relaks dla duszy i ciała w Mazurskim SPA
Mamy propozycję na niezwykłe chwile spędzone z ukochaną osobą, które będą zapamiętane na długo. Pragniemy stworzyć wyjątkowy nas...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook