Dzisiaj jest niedziela, 28 maja 2023 r., 148 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

W poniedziałek 19 stycznia 2015 r. w WTZ zakończono przyjmowanie zgłoszeń w konkursie na „poszukiwane” serca. Uczestnikom WTZ udało się ustalić, gdzie przebywa większość serc przekazanych przez WTZ Dęblin na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zwyciężczynią mini konkursu została Pani Katarzyna Jaśkowska - posiadaczka serc z lat 2005, 2007, 2008 !!! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, WTZ-Dęblin, odsłon: 3137

Ofiarami oszustów najczęściej padają osoby starsze, samotnie mieszkające. Seniorzy poprzez swoją ufność, często niepełnosprawność, narażone są w większym stopniu na działania ze strony przestępców. O metodach ich działania oraz o tym, jak nie dać się oszukać, rozmawiali ryccy policjanci z seniorami.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Kronika , odsłon: 2845

Kryminalni z Ryk zatrzymali na gorącym uczynku sprawców kradzieży z włamaniem. Dwaj 14-latkowie włamali się do marketu spożywczego. Zaskoczeni szybką interwencją mundurowych nie zdążyli nic ukraść. Za swoje postępowanie odpowiedzą przed Sądem.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2189

Policjanci wydziału kryminalnego komendy z Ryk zatrzymali 63-latka oraz 62-latka, którzy dokonali kradzieży elementów zabytkowego nagrobka. Poszkodowany ocenił straty na kwotę 2 tys. złotych. Policjanci odzyskali skradzione przedmioty. Mężczyźni sprzedali je w punkcie skupu złomu. 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Kronika , odsłon: 3056

Gabriel Maciejewski pisarz, historyk pochodzący z Dęblina, znany bloger o pseudonimie Coryllus opowie o sobie i swojej twórczości podczas spotkania autorskiego w MDK nad Wisłą w Dęblinie 31 stycznia o godzinie 16.00.

                    kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 2805
fot. Zofia Barbus

Uczestnicy klubu "Bliżej Siebie" kolejny raz mieli okazję do świętowania. Tym razem do wspólnego spotkania przyczyniła się pani Wiesława Krupa. Zaprosiła przyjaciół i znajomych do wspólnego imieninowego stołu. Na imieninach u pani Wiesławy pojawił sie również honorowy gość z Kanady. Pani Daniela Kornaś, która na co dzień jest mieszkanką Vancouver miała okazję przypomnieć sobie jak niegdyś sama świętowała w Polsce. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 3024

Tradycyjne spotkanie opłatkowo-noworoczne Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddział w Dęblinie odbyło się w minioną środę. Były podziękowania, wyróżnienia oraz wspólne łamanie się opłatkiem. Na doroczne spotkanie przybyło blisko 190 osób. Wśród zaproszonych gości obecni byli przedstawiciele władz samorządowych oraz instytucji wpierających działalność związku.

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, Powiat, odsłon: 6121

15 stycznia 2015r. około godziny 2100 na ulicy Kockiej w Dęblinie. Samochód osobowy marki Honda Civic uderzył w drzewo i zapalił się. W wypadku zginął młody mężczyzna.

W chwili przybycia straży pożarnej na miejsce zdarzenia, samochód był cały w ogniu. Na miejscu była policja i Zespół Ratownictwa Medycznego.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , Powiat, odsłon: 7352

11 stycznia 2015 r. odbył się 23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od 2005 r. uczestnicy WTZ jako placówka biorą aktywny udział w tym święcie ludzkich serc. Od 10 lat Ich darem dla Orkiestry jest wyszywane serce.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 2082
fot. źródło ZSZ nr 2 Dęblin

W rankingu wojewódzkim w klasyfikacji "Ranking Techników 2015 - woj. lubelskie" spośród szkół powiatu ryckiego najlepiej wypadłoTechnikum Ekonomiczne w ZSZ nr 2 im. M. Dąbrowskiej w Dęblinie. Szkoła zajęła 15 miesjce z 50 pozycji. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, ZSZnr 2 - Dęblin, odsłon: 5680

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Roleta rzymska do Pergoli
Pora rozpocząć przygotowania do wiosny! Porządki w ogrodzie to jedno, jednakże jeśli chcecie,żeby słońce nie przeszkadzało Wam...
Szczegóły ogłoszenia

Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inne Warszawa tel. 22 300 25 25
Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inneOferujemy pogwarancyjny serwis ekspresów do kawy .Kawa Ekspresy Serwis ,...
Szczegóły ogłoszenia

Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inne Warszawa tel. 22 300 25 25
Serwis Ekspresów do kawy Saeco,Delonghi ,Krups oraz inneOferujemy pogwarancyjny serwis ekspresów do kawy .Kawa Ekspresy Serwis ,...
Szczegóły ogłoszenia

Monar Moje Ocalenie to żywa historia wychodzenia z nałogu
Monar moje ocalenie to żywa historia wychodzenia z nałogu, oraz świadectwo na to, że wyleczeniejest możliwe.Książka cieszy się d...
Szczegóły ogłoszenia

Kuchnie węglowe, na drewno, pellety, piecyki, kominki
Gdy zawiedzie główne ogrzewanie domu (awaria, brak prądu), każde urządzenie grzewcze na drewno jest bardzo dobrym zabezpieczeni...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook