Dzisiaj jest sobota, 25 marca 2023 r., 84 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24

Policjanci z Referatu Ruchu Drogowego ryckiej komendy przy współudziale Urzędu Gminy w Kłoczewie zorganizowali szkolenie z doskonalenia techniki jazdy dla kierowców Ochotniczych Straży Pożarnych z teren gminy Kłoczew. Odbyło się ono na profesjonalnych obiekcie oraz przy udziale licencjonowanych instruktorów.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Kronika , odsłon: 2660

Policjanci ryckiej komendy wykorzystują każdą okazję, aby propagować bezpieczne zachowania na drodze oraz używanie elementów odblaskowych. Na terenie Zespołu Szkół w Nowodworze odbył się konkurs profilaktyczno – edukacyjny „ Jestem Widoczny – Jestem Bezpieczny”. W konkursie udział brali uczniowie szkół podstawowych z terenu gminy Nowodwór.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , Powiat, odsłon: 2760
fot. Zofia Barbus

Tradycją Seniorów jest świętowanie urodzin klubowiczów. Tak też było 11 grudnia 2014r. Tym wspaniałym jubilatem był Pan Stefan Antolak, który w czwartkowy wieczór zorganizował spotkanie i obchodził swoje 80-te urodziny, a urodził się 6 grudnia 1934r. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 2886

12 grudnia 2014r. uczestnicy oraz pracownicy Warsztatów Terapii Zajęciowej z Dęblina obchodzili 10-lecie powstania placówki. Jolanta Pyra, kierownik Warsztatów  w imieniu wszystkich pracowników oraz uczestników podziękowała gościom oraz rodzicom za wsparcie i zaufanie jakim zostali przez nich obdarzeni, z drugiej zaś strony zaproszeni  goście mogli złożyć na ręce Pani Kierownik dla wszystkich pracowników oraz uczestników Warsztatów podziękowania za trud i ciężką pracę oraz życzyli dalszych sukcesów w rozwijaniu placówki. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, WTZ-Dęblin, odsłon: 3882

Na początku grudnia o godzinie 17.00 w Galerii nad Wisłą odbyła się świąteczna wystawa rękodzieła połączona ze sprzedażą prezentowanych wyrobów. Prace, które można było zakupić zaprezentowali uczniowie SOSW, uczestnicy WTZ oraz zajęć plastycznych MDK.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kultura, odsłon: 2807
Archiwum domowe

Z całego serca pragniemy podziękować Wszystkim Tym , którzy przekazali swój 1% za 2013r. dla Mikołaja. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za pomoc i okazane wsparcie z Państwa strony. Dziękujemy za zaufanie jakim nas Państwo obdarzają podczas rozliczania PIT. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 2331

08.12.2014 uczniowie ZSZ nr 2 gościli uczniów Zespołu Szkół Samorządowych z Garbatki–Letnisko. Uczniowie klasy 5 szkoły podstawowej i 1 gimnazjum do Dęblina przybyli z opiekunami. Uczestniczyli w warsztatach gastronomicznych, przygotowanych przez Panią Martę Szpadzik i Panią Teresę Flont wraz z klasą II Technikum Gastronomicznego. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, ZSZnr 2 - Dęblin, Powiat, odsłon: 3659

Wysokim zwycięstwem zakończyło się dzisiejsze spotkanie drużyny Błękitnych. Zgodnie z przewidywaniami to właśnie oni byli faworytem meczu. Wynik tylko potwierdził te założenia. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Sport, odsłon: 3810

Jak alkohol działa na kierowcę? Po pierwsze:  po wypiciu jednego piwa mamy w organiźmie około pół promila alkoholu. Podobnie jest po wypiciu kieliszka wódki czy lampki wina. Po drugie: już jedno piwo powoduje zaburzenie koncentracji. Prowadzisz samochód, jedziesz rowerem czy idziesz pieszo wolniej reagujesz na nagłe sytuacje powstające na drodze. Po trzecie: Więcej alkoholu sprawia, że nie potrafimy prawidłowo ocenić prędkości naszego pojazdu ani odległości między pojazdami. Nie zauważamy znaków, świateł czy pieszych. Czy warto zatem ryzykować? 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, Kronika , odsłon: 2551
fot. Zofia Barbus

Każdego roku o tej samej porze Święty Mikołaj wraca ostro do pracy. W tym roku 5 grudnia gościł z prezentami dla dzieci w Bibliotece Miejskiej oraz u dzieci na Wiślanej, w warsztatach szkolnych ZSZ nr 2. Dzień wcześniej, czyli 4 grudnia z radością zawitał również u Uczestników klubu "Bliżej Siebie". 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 2735

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Kupię stare kolekcje medali, orderów, odznaczeń
Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki, naszywki itp.: wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i...
Szczegóły ogłoszenia

Kupię stare ordery, medale, odznaki, odznaczenia, orzełki
Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki, naszywki itp.: wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i...
Szczegóły ogłoszenia

Asystent ds. administracyjnych - praca zdalna
Nasz nowy Klient to Europejska sieć sklepów wielobranżowych. Od 20-stu lat firma rozwija się na rynku polskim i staje się jednym...
Szczegóły ogłoszenia

Ciesz Się Wiosną Na Mazurach- Dom z Jacuzzi, Sauną i Basenem Na Mazurach
Ciesz się wiosną na Mazurach - dom ze SPA - sauna, jacuzzi, ruska bania, basen zewnętrzny w okresie letnim klimatyzacja a jesien...
Szczegóły ogłoszenia

KONSTRUKCJA SZKIELETOWA DOMKU Poddasze 5/8m 45/120
Konstrukcja domku całorocznego z poddaszem wymiar podstawy 6m / 5m 30m kw. Wykonanie nasze jest ładne i estetyczne. Szkielet d...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook