Dzisiaj jest czwartek, 05 października 2023 r., 278 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Jan Rajchel
WTZ- Dęblin

14 – 17 maja 2015 r. na terenie 1 Dęblińskiego Batalionu Drogowo – Mostowego im. gen. Romualda Traugutta Dęblin, ul. Saperów 5 odbył się VII Ogólnopolski Integracyjny Zlot Drużyn Harcerskich Nieprzetartego Szlaku ZHP Dęblin 2015 r. Drużyna WTZ składająca się z pracowników i uczestników Warsztatów również brała udział w tegorocznym zlocie.

 

 kategoria: Top,Aktualności, odsłon: 1664
fot. Zofia Barbus

Przy pięknej, słonecznej pogodzie Diabetycy z Dęblina oraz ich goście rozpoczęli sezon imprez na świeżym powietrzu. 15 maja 2015 r., nad Wisłą, pod tzw. grzybkiem. Imprezy na świeżym powietrzu już na stałe wpisały się w kalendarz imprez majowych, ale i nie tylko. Czyż nie każdy miesiąc jest dobrą okazją na spotkanie ze znajomymi?

 

 kategoria: Top,Aktualności, odsłon: 1851

Policjanci ryckiej prewencji zatrzymali 46-latka poszukiwanego czterema listami gończymi za oszustwa i przywłaszczenia. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigana od kilku lat. Przyjechał na teren powiatu ryckiego do rodziny. Najbliższe lata spędzi w zakładzie karnym.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2152

Internet służy nie tylko do uzyskiwania informacji, ale coraz częściej wykorzystujemy jego możliwości do robienia zakupów, nawet tych wirtualnych. Policjanci z Ryk wyjaśniają okoliczności oszustwa, którego ofiara padł mieszkaniec powiatu. Mężczyzna stracił w sieci blisko 1 tys. złotych. Policjanci apelują o ostrożność.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2102

14 maja policjanci z ryckiej komendy spotkali się z dziećmi ze Szkoły Podstawowej w Swatach. Tematem spotkania było bezpieczeństwo w ruchu drogowym oraz najbliższym otoczeniu w ramach edukacyjnego projektu profilaktycznego "Smok Mądragon Daje Radę". Dzieci słuchały i zadawały pytania. Doskonale znały również odpowiedzi dotyczące podstawowych zasad bezpieczeństwa.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 2007
Źródło: Internet - Jak widzi pijany kierowca...

Każda ilość spożytego alkoholu wpływa na funkcjonowanie organizmu człowieka. Jest to szczególnie groźne dla kierującego pojazdem, bowiem prowadzenie pojazdu wymaga przede wszystkim świetnej koordynacji wzrokowo-ruchowej, ponieważ 90% informacji docierających do kierowcy to informacje wzrokowe. Te alkohol zaburza najszybciej!

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2579

W ostatnim czasie pojawia się coraz więcej uwag ze strony mieszkańców na temat godzin otwarcia Urzędu Miasta Dęblin w poniedziałki.

Aktualnie petenci mogą załatwiać swoje sprawy w godzinach od 9:00 do 17:00. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 2236

XVII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych odbędą się w dniu 24 maja 2015 r. (niedziela) o godzinie 14.00 na stadionie miejskim w Rykach, w których wezmą udział najlepsze drużyny pożarnicze męskie, kobiece i młodzieżowe z terenu powiatu ryckiego. Zapraszamy! 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 2282

Miłym akcentem Wojewódzkich Obchodów Dnia Strażaka było wyróżnienie za długoletnią społeczną służbę na rzecz ochrony przeciwpożarowej druha Tadeusza Prządki, który pełni w naszym powiecie funkcję Vice Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Rykach - informuje nas rzecznik prasowy KP PSP st. kpt. Jarosław Lasek.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 2011

Jak informuje nas Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Rykach kpt. Jarosław Lasek, na terenie działania Komendy Powiatowej PSP w Rykach w okresie 11 do 18 maja 2015r. odnotowano 7 zdarzeń

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2085

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Jesienne Mazury: Relaks i Rozkosz w Domowym SPA z Sauną, Jacuzzi i Balia
Spokojna oaza, malownicze krajobrazy Mazur oraz błogi relaks - to wszystko czeka na tych, którzy wybierają się na jesienny wypoc...
Szczegóły ogłoszenia

Piec kuchenny-tradycja, prestiż i nowoczesność.
Piec kuchenny nowej generacji jest idealny do domu z rekuperacją. Gdy ma wymienniki wodne, ogrzeje do 150 m2. Współpracuje z pom...
Szczegóły ogłoszenia

Kuchnie węglowe, na drewno, pellety, piecyki, kominki
Gdy zawiedzie główne ogrzewanie domu (awaria, brak prądu), każde urządzenie grzewcze na drewno jest bardzo dobrym zabezpieczeni...
Szczegóły ogłoszenia

Sprawdź czy ktoś Ci źle życzy, Na co uważać, Wyrocznia złe oko
Sprawdź czy ktoś Ci źle życzy? Na co uważać? Czy ktoś wysyła Ci złe energie? Kup dostęp do wyroczni złe oko online.Możesz skorzy...
Szczegóły ogłoszenia

Ciepłe kominki-przyjazne, zdrowe, wygodne i ekonomiczne.
Wykonujemy przyjemnie ciepłe kominki nowej generacji, wypromieniowujące ciepło, do których można przytulić się. Mogą być kaflowe...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook