Dzisiaj jest środa, 04 października 2023 r., 277 dzień roku
0
0
0
STREFA OBYWATELA | WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | FORUM | WIDEO | GALERIA | Z SIECI | KUCHNIA D24
Jan Rajchel

W minionym tygodniu, w czwartek 21 maja br. odbyły się warsztaty dla Seniorów. Tematem zajęć była przemoc domowa i jej aspekty w wymiarze: fizycznym, relacji interpersonalnych i obszaru życia emocjonalnego. W trakcie zajęć o charakterze aktywizującym procesy myślowe wykorzystane zostały metody pracy dające możliwość  uczestnikom poznania siebie swoich opinii, postaw i zachowań  wobec problemu : pomoc czy przemoc.

 

 kategoria: Top,Aktualności, odsłon: 2099

Trwają przygotowania do tegorocznego Jubileuszu 90-lecia "Szkoły Orląt" oraz Dni Dęblina 2015 r. Znamy też gwiazdy, które wystąpią w czerwcu na dęblińskiej scenie. Uroczyste obchody odbędą się w dniach od 18 do 21 czerwca 2015 r. 

 

 kategoria: Miasto Dęblin,Top, Aktualności, odsłon: 5204

24 maja 2015 roku w Rykach odbyły się XVII Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze. Do rywalizacji stanęły 22 najlepsze drużyn OSP, KDP oraz MDP Dziewcząt i Chłopców z terenu naszego powiatu, które w ubiegłym roku zajęły czołowe miejsca w zawodach gminnych.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Sport, odsłon: 3581

22 maja 2015 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej  Rykach odbyła się akademia z okazji Powiatowych Obchodów Dnia Strażaka. Uroczystość otworzył i powitał jej uczestników - st. bryg. Krzysztof Miłosz Komendant Powiatowy PSP w Rykach. W okolicznościowym wystąpieniu komendant podsumował działalność komendy w ostatnim okresie. 

 

 kategoria: Top,Aktualności, Powiat, odsłon: 4883
Źródło: MSW

Utrata prawa jazdy za przekroczenie prędkości o więcej niż 50 km/h oraz przestępstwo prowadzenia pojazdu po utracie uprawnień to tylko niektóre ze zmian, które zaczną obowiązywać w najbliższy poniedziałek. Dziś Małgorzata Woźniak, rzecznik MSW oraz mł. insp. Marek Konkolewski z Biura Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji przedstawili szczegóły nowelizacji przepisów. Nowa ustawa składa się  z rozwiązań zaproponowanych przez Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, Sprawiedliwości oraz Infrastruktury i Rozwoju.

 

 kategoria: Top,Aktualności, odsłon: 1464

Policjanci z dęblińskiego komisariatu zatrzymali 56 –letniego mieszkańca woj. świętokrzyskiego, który usiłował skraść osobowego volkswagena. Mężczyzna najpierw pokonał zamek w drzwiach, a następnie próbował odjechać. Swojego celu jednak nie osiągnął z uwagi na to, że zdarzenie zauważył właściciel, który powiadomił Policję. Mężczyzna był nietrzeźwy. Za swój czyn odpowie przed sądem.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2027
WTZ- Dęblin

14 – 17 maja 2015 r. na terenie 1 Dęblińskiego Batalionu Drogowo – Mostowego im. gen. Romualda Traugutta Dęblin, ul. Saperów 5 odbył się VII Ogólnopolski Integracyjny Zlot Drużyn Harcerskich Nieprzetartego Szlaku ZHP Dęblin 2015 r. Drużyna WTZ składająca się z pracowników i uczestników Warsztatów również brała udział w tegorocznym zlocie.

 

 kategoria: Top,Aktualności, odsłon: 1664
fot. Zofia Barbus

Przy pięknej, słonecznej pogodzie Diabetycy z Dęblina oraz ich goście rozpoczęli sezon imprez na świeżym powietrzu. 15 maja 2015 r., nad Wisłą, pod tzw. grzybkiem. Imprezy na świeżym powietrzu już na stałe wpisały się w kalendarz imprez majowych, ale i nie tylko. Czyż nie każdy miesiąc jest dobrą okazją na spotkanie ze znajomymi?

 

 kategoria: Top,Aktualności, odsłon: 1851

Policjanci ryckiej prewencji zatrzymali 46-latka poszukiwanego czterema listami gończymi za oszustwa i przywłaszczenia. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigana od kilku lat. Przyjechał na teren powiatu ryckiego do rodziny. Najbliższe lata spędzi w zakładzie karnym.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2152

Internet służy nie tylko do uzyskiwania informacji, ale coraz częściej wykorzystujemy jego możliwości do robienia zakupów, nawet tych wirtualnych. Policjanci z Ryk wyjaśniają okoliczności oszustwa, którego ofiara padł mieszkaniec powiatu. Mężczyzna stracił w sieci blisko 1 tys. złotych. Policjanci apelują o ostrożność.

 

 kategoria: Top,Aktualności, Kronika , odsłon: 2102

KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Fit&Fun
WSZYSTKIE
MIASTO DĘBLIN
WSZYSTKIE +
Gmina Kozienice
Zobacz więcej
DROBNE WYRÓŻNIONE
WSZYSTKIE +
WYDARZENIA-IMPREZY
OGŁOSZENIA DROBNE
WSZYSTKIE +
Jesienne Mazury: Relaks i Rozkosz w Domowym SPA z Sauną, Jacuzzi i Balia
Spokojna oaza, malownicze krajobrazy Mazur oraz błogi relaks - to wszystko czeka na tych, którzy wybierają się na jesienny wypoc...
Szczegóły ogłoszenia

Piec kuchenny-tradycja, prestiż i nowoczesność.
Piec kuchenny nowej generacji jest idealny do domu z rekuperacją. Gdy ma wymienniki wodne, ogrzeje do 150 m2. Współpracuje z pom...
Szczegóły ogłoszenia

Kuchnie węglowe, na drewno, pellety, piecyki, kominki
Gdy zawiedzie główne ogrzewanie domu (awaria, brak prądu), każde urządzenie grzewcze na drewno jest bardzo dobrym zabezpieczeni...
Szczegóły ogłoszenia

Sprawdź czy ktoś Ci źle życzy, Na co uważać, Wyrocznia złe oko
Sprawdź czy ktoś Ci źle życzy? Na co uważać? Czy ktoś wysyła Ci złe energie? Kup dostęp do wyroczni złe oko online.Możesz skorzy...
Szczegóły ogłoszenia

Ciepłe kominki-przyjazne, zdrowe, wygodne i ekonomiczne.
Wykonujemy przyjemnie ciepłe kominki nowej generacji, wypromieniowujące ciepło, do których można przytulić się. Mogą być kaflowe...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Podobne serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Dęblin24.eu to niezależne medium elektroniczne w Dęblinie - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@deblin24.eu lub 795-495-037
facebook